Bungalowy nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Nie wiadomo dlaczego te małe obiekty mieszkalne nazwano bangalowami, a nie na przykład domkami pośród zieleni, niewielkimi willami nad jeziorem Garda czy w jeszcze inny sposób. Co do jednego nie ma jednak wątpliwości, na pewno są to najlepsze miejsca zakwaterowania dla tysięcy turystów, którzy co roku przyjeżdżają ze wszystkich stron świata, by odwiedzić ten jedyny w swoim rodzaju region.

Rajska lokalizacja, zapierący dech w piersiach widok, spersonalizowany i dopracowany w najmniejszym detalu obiekt mieszkalny, wygoda i jedyne w swoim rodzaju usługi... Oto turystyczna oferta campingu Baia Verde i naszych bungalowów nad jeziorem Garda.

Wakacje w bungalowach nad jeziorem Garda

Istnieje wiele powodów, dla których bungalowy nad jeziorem Garda stanowią idealne zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. Oto niektóre z nich:
1. maksymalna prywatność
2. możliwość przyrządzania ulubionych dań  dla całej rodziny
3. brak odgórnie ustalonego rozkładu dnia
4. wygoda i dostęp do dużych przestrzeni
5. całkowite zatopienie się w naturze
6. wysokiej jakości usługi na campingu


Właśnie tym usługom chcielibyśmy poświęcić jeszcze parę słów. Na przestrzeni lat udoskonaliliśmy naszą turystyczną ofertę, aby zaproponować Wam naprawdę wyjątkowe wakacje, które zapamiętacie na zawsze. Jesteśmy więc dumni z trzech basenów znajdujących się na terenie naszej turystycznej wioski, z których jeden ma głębokość zapewniającą bezpieczeństwo dzieciom, a drugi, bardzo romantyczny, znajduje się na dachu głównego budynku i wypełniony jest podgrzewą wodą. Do innych usług należą: plac zabaw, restauracja-pizzeria z menu take away, bar, minimarket otwarty przez cały sezon oraz całodniowe, profesjonalne animacje czasu wolnego.

Bungalow nad Gardą: nasze propozycje

Spójrzmy razem na kilka naszych propozycji. Która jest Waszą ulubioną?
GREEN SUITE i SUITE DELUXE: 32 m2, idealny dla 5 gości, 2 sypialnie i 2 łazienki, z wyposażoną kuchnią, zewnętrzną werandą i klimatyzacją dostępną na żądanie;
FAMILY DELUXE: 32 m2, idealny dla rodzin do 6 osób, 3 sypialnie i 1 łazienka, wyposażona kuchnia, zewnętrzna weranda i klimatyzacja dostępna na żądanie;
CHARME: 24 m2, może ugościć do 5 osób, 2 sypialnie, 1 kabina prysznicowa i 1 łazienka, również w tym domku znajdziemy zewnętrzną werandę i klimatyzację na żądanie;
ELITE: 30 m2, idealny dla rodziny do 6 osób, 3 sypialnie, 1 kabina prysznicowa i 1 łazienka, zadaszona weranda zewnętrzna i klimatyzacja na żądanie;
GIADA: 33 m2 z 3 sypialniami, 1 łazienką i 1 kabiną prysznicową, wyposażoną kuchnią i zewnętrzną werandą oraz klimatyzacją na żądanie, może ugościć do 6 osób.


Bungalowy pośród zieleni nad jeziorem Garda

Jedną z najbardziej docenianych przez naszych turystów cech obiektów Baia Verde jest z całą pewnością fakt, że znajdują się one pośród zieleni. Nasze domki campingowe, bungalowy i wszystkie miejsca campingowe, otoczone stuletnią, niesamowicie kolorową i pachnącą śródziemnomorską roślinnością, z bezpośrednim dostępem do plaży Romantica w Manerba del Garda, gwarantują zielone, ekologiczne wakacje. Czego chcieć więcej w dzisiejszych czasach? Czyste powietrze, duże zielone przestrzenie, place zabaw dla dzieci pod gołym niebem, zapierające dech w piersiach krajobrazy gdziekolwiek spojrzeć... Oto składniki naszych wakacji!
Bungalowy nad jeziorem Garda w Baia Verde są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, nawet tymi małymi, ponieważ gwarantują maksymalną prywatność, a także oferują wszelkie niezbędne usługi dostępne na wyciągnięcie ręki. Są też idealne na wakacje dla grupy przyjaciół, którzy chcą razem spędzić radosne i beztroskie chwile optymalizując wydatki. Skontaktujcie się z nami w razie jakichkolwiek pytań, śledźcie nas na Facebooku i Instagramie, aby odkryć wydarzenia, zdjęcia i filmy bezpośrednio z naszej turystycznej wioski, a także rezerwujcie Wasz pobyt, również online! Nowy booking jest już dostępny.

Bungalowy nad jeziorem Garda na wakacje z psem

Zgadza się, dobrze zrozumieliście. Nasz camping jest przyjazny zwierzętom. Możecie więc z pełnym spokojem zabrać ze sobą Waszych czworonożnych przyjaciół i spędzić wakacje w komplecie. Naprzeciwko naszego campingu znajduje się, zarządzana przez firmę zewnętrzną, plaża Bau Beach, która umożliwi Wam zabranie psa nawet na plażę, gdy będziecie mieli ochotę na opalanie. Nie będziecie więc musieli się rozstawać nawet na moment. Czego chcieć więcej?
Opublikowaliśmy już cennik na wiosnę i lato 2021, zarezerwujcie swój pobyt z wyprzedzeniem, a będziecie mogli rozpocząć podówjne odliczanie, do końca roku i do wakacji! Nie możemy się doczekać, żeby zostawić już za plecami ten specyficzny rok 2020, który przyniósł nam tyle obaw. Odwagi i do dzieła!

Skontaktujcie się z nami, by zarezerwować Wasz pobyt. To właściwy moment by skorzystać z promocyjnych ofert i zniżek.