Bungalowy nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Nie wiadomo dlaczego te małe obiekty mieszkalne nazwano bangalowami, a nie na przykład domkami pośród zieleni, niewielkimi willami nad jeziorem Garda czy w jeszcze inny sposób. Co do jednego nie ma jednak wątpliwości, na pewno są to najlepsze miejsca zakwaterowania dla tysięcy turystów, którzy co roku przyjeżdżają ze wszystkich stron świata, by odwiedzić ten jedyny w swoim rodzaju region.

Bungalowy nad jeziorem Garda: historia nazwy
Termin “bungalow” pochodzi od nazwy jednego z regionów Indii, Bengalu. Pierwotnie w tamtejszym języku słowo to oznaczało wygodną chatkę tubylców o dachu wykonanym ze słomy. Jego brzegi wystawały poza ściany budynku, dzięki czemu rzucały cień, w którym można było schronić się przed słońcem. W 1800 popularny stał się styl bungalow, który opierał się na życiu kolorowym, pozytywnym. Ta swego rodzaju mała filozofia miała swoje odbicie również w architekturze.
Do dnia dzisiejszego bungalowy przeszły długą drogę i obecnie są to wspaniałe wakacyjne domki ze wszystkimi wygodami znajdujące się na terenie campingów pośród zieleni, takich, jak nasz Baia Verde w Manerba, na zachodnim brzegu jeziora Garda. 


Wakacje w bungalowach nad jeziorem Garda

Istnieje wiele powodów, dla których bungalowy nad jeziorem Garda stanowią idealne zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. Oto niektóre z nich:
1. maksymalna prywatność
2. możliwość przyrządzania ulubionych dań  dla całej rodziny
3. brak odgórnie ustalonego rozkładu dnia
4. wygoda i dostęp do dużych przestrzeni
5. całkowite zatopienie się w naturze
6. wysokiej jakości usługi na campingu


Właśnie tym usługom chcielibyśmy poświęcić jeszcze parę słów. Na przestrzeni lat udoskonaliliśmy naszą turystyczną ofertę, aby zaproponować Wam naprawdę wyjątkowe wakacje, które zapamiętacie na zawsze. Jesteśmy więc dumni z trzech basenów znajdujących się na terenie naszej turystycznej wioski, z których jeden ma głębokość zapewniającą bezpieczeństwo dzieciom, a drugi, bardzo romantyczny, znajduje się na dachu głównego budynku i wypełniony jest podgrzewą wodą. Do innych usług należą: plac zabaw, restauracja-pizzeria z menu take away, bar, minimarket otwarty przez cały sezon oraz całodniowe, profesjonalne animacje czasu wolnego.

Bungalowy nad jeziorem Garda na wakacje z psem

Zgadza się, dobrze zrozumieliście. Nasz camping jest przyjazny zwierzętom. Możecie więc z pełnym spokojem zabrać ze sobą Waszych czworonożnych przyjaciół i spędzić wakacje w komplecie. Naprzeciwko naszego campingu znajduje się, zarządzana przez firmę zewnętrzną, plaża Bau Beach, która umożliwi Wam zabranie psa nawet na plażę, gdy będziecie mieli ochotę na opalanie. Nie będziecie więc musieli się rozstawać nawet na moment. Czego chcieć więcej?

Skontaktujcie się z nami, by zarezerwować Wasz pobyt. To właściwy moment by skorzystać z promocyjnych ofert i zniżek.