Domek Campingowy Domek Campingowy Special Suite

Domek Campingowy Special Suite

Wygodny i przestronny domek campingowy, który może ugościć do 4 osób, w tym również osoby z niepełnosprawnością. Domek składa się z 2 pokoi i 1 łazienki, wyposażonej kuchni oraz zewnętrznej, zadaszonej werandy z rampą do wejścia. Klimatyzacja na życzenie. Darmowy dostęp do internetu. 34m2 | 4 osoby, 2 sypialnie
34mq
4 osoby
2 pokoje
1 łazienka
Free WiFi
Przystępny domek campingowy
Powierzchnia wewnętrzna wynosi 34 m2. Dodatkowo w domku znajduje się zadaszona i wyposażona zewnętrzna weranda z rampą do wejścia spełniającą normy narzucone przez przepisy. Ten domek campingowy jest idealny dla 4 osób. Dla większej wygody usytuowany jest w pobliżu najważniejszych usług: budynku sanitarnego, basenu, baru-restauracji i minimarketu. Wszystkie te budynki są dostępne dla osób z niepełnosprawnością.

Obiekt
Obiekt składa się z sypialni małżeńskiej oraz pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami; prywatnej łazienki, o odpowiedniej wielkości, wyposażonej w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, suszarkę i szafkę; eleganckiego salonu z aneksem kuchennym i sofą. Obiekt jest wyposażony w klimatyzację/ogrzewanie. Usługa dostępna za opłatą. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.


Wyposażenie
Kuchnia wyposażona w kuchenkę i umywalkę, naczynia stołowe, elektryczny ekspres do kawy i mokę, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zamrażarkę, stół i krzesła. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami, abyście mogli zjeść obiad na świeżym powietrzu, a także dwa leżaki do opalania.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).
Opcjonalne
  • Dorośli Gratis
  • Dzieci (od 0 do 2 lat) Gratis
  • Dzieci (od 3 do 11 lat) Gratis
  • 2° Samochody/Motory € 3,00
  • Psy € 3,00
  • Przyczepa podłogowa € 4,00
  • Pakiet baby € 6,00
Koszty dodatkowe
The following charges will be added to your bill upon arrival:
- Tourist tax: April to June / September and October € 0,60, July and August € 1,00 per day, per person from 14 years old.
- Final unit cleaning obligatory € 45,00

If requested:
- Bed linen: € 6,00 per person/change
- Towels: € 6,00 per person/change
- Air-conditioning: € 5,00 per day

Bond: € 100,00 (cash).
Ceny za dzień w Euro zawierające VAT 10%