Domek Campingowy Domek Campingowy Charme

Domek Campingowy Charme

Uroczy domek campingowy dla rodzin, który może pomieścić do 5 osób. Składa się z 2 pokoi, 1łazienki z kabiną prysznicową i umywalką oraz 1 łazienki z wc i z umywalką, wyposażonej kuchni, zadaszonej werandy, klimatyzacji dostępnej na żądanie. Bezpłatne łącze internetowe. 24m2 | 5 osób, 2 pokoje
24mq
5 osoby
2 pokoje
weranda
Pet friendly
Free WiFi
Standardowy domek campingowy
Domek o powierzchni 24 m2, plus zadaszona i wyposażona weranda, jest idealny dla rodzin do pięciu osób. Tego typu obiekty mieszkalne są skoncentrowane w małych grupach w różnych częściach campingu porośniętych bujną roślinnością typową dla tego regionu.

Obiekt
W domku campingowym Charme znajduje się sypialnia małżeńska oraz pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i jednym miejscem do spania na antresoli; dwie prywatne łazienki, większa z umywalką, kabiną prysznicową, suszarką i szafką oraz mniejsza z wc i umywalką; salon z aneksem kuchennym i sofą. Obiekt wyposażony jest w instalację klimatyzacyjną. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Wyposażenie

Salon wyposażony jest w aneks kuchenny ze zlewem, zastawą stołową, elektrycznym ekspresem (brak kawiarki), lodówką z zamrażarką, stołem i krzesłami. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami pozwalający na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz dwa leżaki do opalania.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).
Opcjonalne
  • 2° Samochody/Motory € 3,00
  • Psy € 3,00
  • Przyczepa podłogowa € 4,00
  • Pakiet baby € 6,00
  • Przyczepa podłogowa + boja € 14,00
Koszty dodatkowe
The following charges will be added to your bill upon arrival:
- Tourist tax: April to June / September and October € 0,60, July and August € 1,00 per day, per person from 14 years old.
- Final unit cleaning obligatory € 42,00

If requested:
- Bed linen: € 6,00 per person/change
- Towels: € 6,00 per person/change
- Air-conditioning: € 5,00 per day

Bond: € 100,00 (cash).

Ceny za dzień w Euro zawierające VAT 10%