Kontakty

 
* Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Privacy Policy Soc. Zarge Due srl, a także, świadomy/a faktu, iż przetwarzanie moich danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z przepisami rozporządzenia UE 2016/679, wyrażam zgodę na otrzymywanie od Soc. Zarge Due srl wiadomości email zawierających materiały informacyjne, handlowe, promocyjne i/lub reklamowe.
Rezerwacje
E info@campingbaiaverde.com
T +39 0365 651753


Adres
Via Dell'Edera 19
25080 - Manerba del Garda
Brescia, Italy


Godziny otwarcia
Biuro rezerwacji:
październik/marzec
Pn - Pt 09.00 - 12.00 / 14.00 - 16.00
Samochodem
Autostrada A4: zjazd na Desenzano del Garda: kontynuować drogą krajową (strada statale) SP25 w kierunku Salò aż do Crociale di Manerba, wybrać pierwszy zjazd i kontynuować ulicą Via Valtenesi, dalej aleją Viale Risorgimento, skręcić w lewo w drogę regionalną (strada provinciale) 39, skręcić w prawo w Via Repubblica, a następnie w prawo w Via dell’Edera 19. Autostrada A4: zjazd na Brescia Est: kontynuować drogą krajową (strada statele) w kierunku Salò, a następnie w kierunku Descenzano aż do Raffa di Puegnago, do ulicy Via Picedo. Na rondzie zjechać w Via Serraglie/Via Bresciani i kontynuować prosto aż do następnego ronda, gdzie skręcić w drogę regionalną (strada provinciale) 39 i jechać aż do Pieve Vecchia w Manerba, gdzie skręcić w lewo w Via Pieve Vecchia i kontynuować aż do znaku stop, a następnie wybrać Via dell’Edera i jechać aż do numeru 19.

Współrzędne GPS: LAT 45.561285 LONG 10.553317
Pociągiem
Wysiąść na stacji Descenzano del Garda, wsiąść w autobus linii LN007 Descenzano stacja FS-Salò, wysiąść na przystanku Pieve di Manerba i kontynuować pieszo przez około 10/15 minut, przechodząc przez Via Pieve Vecchia aż do znaku stop. Kontynuować prosto aż do Via dell’Edera 19.
Samolotem
Lotnisko V. Catullo w Weronie, wsiąść w A4 w kierunku Mediolanu, wysiąść na stacji Descenzano del Garda i kierować się wskazówkami zamieszczonymi w części "samochodem". Lotnisko Orio al Serio w Bergamo, wsiąść w A4 w kierunku Venezia, wysiąść na stacji Bescia Est, dalej kierować się wskazówkami zamieszczonymi w części "samochodem".