MIEJSCE POSTOJOWE Miejsce Postojowe Superior XL

Miejsce Postojowe Superior XL

Bardzo duże miejsca campingowe, otoczone naturą, w bardzo spokojnej części campingu, wyposażone w prywatną kabinę łazienkową z WC, umywalką, prysznicem, z dostępem do ciepłej wody. Darmowe połączenie z internetem. 100-127m2 | prywatna kabina-łazienka z wc
Zapoznanie się z regulaminem
ogromna przestrzeń
prywatna kabina-łazienka z wc
10 Amp.
trawiasty teren
ciepła woda
Free WiFi
Duża przestrzeń i wygoda
Miejsca campingowe Superiore XL o powierzchni od 100 do 127 m2 usytuowane w strefie Natural Green, parę kroków od wyjścia na jezioro oraz od drogi prowadzącej do Manerba del Garda. Przeznaczone dla pojazdów o maksymalnej długości 8 m.

Prywatna kabina łazienkowa
Bezpośrednio na miejscu campingowym znajdziecie prywatną kabinę łazienkową z WC, umywalką, prysznicem oraz stałym dostępem do ciepłej wody dla Waszej wygody. Na zewnątrz znajduje się zlew do mycia naczyń, również z dostępem do ciepłej wody.

Trawiasty teren
100% trawiasta powierzchnia zapewnia możliwość odpoczynku czy zorganizowania pikniku. Leżąc lub siedząc na trawie będziecie mogli cieszyć się prawie baśniową atmosferą okolicznej natury. Cień na miejscach campingowych zapewnią Wam przepiękne, zielone drzewa różnych gatunków.


Usługi na miejscach campingowych

Camping Baia Verde zapewnia podłączenie do sieci prądu elektrycznego o wartości 10A z gniazdkami elektrycznymi według norm WE.

Darmowe Wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).