Apartamenty Apartament Rosa

Apartament Rosa

Duży, czteropokojowy apartament na pierwszym piętrze naszej Ekorezydencji Baia dei Fiori może pomieścić do 8 osób i składa się z 3 pokoi i 2 łazienek, salonu z kącikiem kuchennym i rozkładanej kanapy oraz dużego, wyposażonego balkonu. Klimatyzacja wliczona w cenę. Darmowe łącze internetowe. 115m2 | 6+2 osoby, 3 pokoje
Zapoznanie się z regulaminem
115mq
6+2 osoby
3 pokoje
2 łazienki
wyposażony balkon
Free WiFi
No Pet
Duży czteropokojowy apartament na pierwszym piętrze
Słoneczny, czteropokojowy wakacyjny apartament o powierzchni 115 m2 na pierwszym piętrze, idealny dla licznych grup rodzinnych, które nie chcą rezygnować z wygód. Przeznaczony dla 6+2 osób. Składa się z salonu z wyposażoną kuchnią (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, zamrażarka, okap kuchenny), stołem i krzesłami, rozkładaną kanapą oraz telewizji cyfrowej/satelitarnej; sypialni małżeńskiej, małego pokoiku z pojedynczym łóżkiem z dodatkowym wysuwnym łóżkiem dolnym; w pełni wyposażonej, nowoczesnej łazienki z kabiną prysznicową, wc, bidetem, umywalką, suszarką oraz podgrzewanymi wieszakami na ręczniki. Okna i przeszklone drzwi są trzyszybowe i wyposażone w automatyczne osłony przeciwsłoneczne. W obiekcie znajduje się także instalacja klimatyzacyjna.

Dodatkowy walor, taras
Rosa stanowi część prywatnej Ekorezydencji. Znajduje się na pierwszym piętrze. W tym czteropokojowym wakacyjnym apartamencie oddajemy Wam do dyspozycji prywatny taras o powierzchni 30 m2 wyposażony w stół i krzesła, pozwalające na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz 2 leżaki do opalania. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Ekologiczna rezydencja
Czteropokojowa rezydencja jest położona w Ekorezydencji Baia dei Fiori, składającej się z trzech apartamentów, wybudowanej niedawno zgodnie z zasadami biobudownictwa, z certyfikatami PassivHaus i CasaClima. Oznacza to, że obiekt jest przyjazny środowisku i wdrożył wszystkie działania mające na celu ochronę środowiska oraz jego naturalnych zasobów. Podwyższony komfort zamieszkania, wysoki poziom izolacji termicznej, energia elektryczna pochodząca z odnawialnych źródeł, mechaniczna wentylacja kontrolowana dzięki nieprzerwanej wymianie powietrza połączonej z jego filtrowaniem, pompy ciepła. Nawadnianie ogrodu za pomocą specjalnego systemu, pozwalającego na utrzymanie zieleni i unikanie nadmiernego zużycia wody.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).