MIEJSCE POSTOJOWE Miejsce Postojowe Natural Green

Miejsce Postojowe Natural Green

Miejsca campingowe na łonie natury, w zielonej, bardzo spokojnej części naszego campingu, z bezpośrednim dostępem do plaży i jeziora. Darmowe łącze internetowe. 70-90m2 | spokojna strefa, bezpośredni dostęp do jeziora
Zapoznanie się z regulaminem
spokojna strefa
bezpośredni dostęp do jeziora
10 Amp.
trawiasty teren
Pet friendly
Free WiFi
Dzika przyroda
Ta część campingu jest niezwykle spokojna. Natura dominuje tu niepodzielnie. Możemy podziwiać ją pod postacią ponad pięćdziesięcioletnich drzew oraz przepływającego nieopodal strumyka. Nie brakuje tu również ogólnodostępnych zielonych przestrzeni.

Bezpośredni dostęp do jeziora
Miejsca campingowe w strefie Green, o powierzchni od 70 do 90 m2, mają bezpośredni dostęp do plaży oraz do trasy rowerowej Manerba del Garda. Z Waszego namiotu, campera czy przyczepy campingowej możecie dotrzeć do jeziora przechodząc przez zacienioną, zieloną strefę, leżącą na terenie chronionego campingu.

Tereny trawiaste
Strefa Natura Green złożona jest w 100% z trawiastych terenów. Możecie więc odpoczywać czy spożywać posiłki wygodnie rozłożeni na trawie, ciesząc się niemal baśniową atmosferą tej naturalnej scenerii. Miejsca campingowe ocieniają piękne zielone drzewa różnych gatunków.

Usługi dla miejsc campingowych
Camping Baia Verde zapewnia podłączenie do prądu elektrycznego o natężeniu 10 A z kontaktami według norm Europy Środkowo-Wschodniej, do wody oraz zrzutu brudnej wody i ścieków dla wszystkich miejsc campingowych znajdujących się na terenie campingu.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).