Witamy na Campingu Baia Verde

Czterogwiazdkowy Camping Baia Verde jest ostatnią nowością wśród obiektów turystycznych będących biznesem rodzinnym. Powstał dziesięć lat temu z idei stworzenia zielonej przestrzeni pośród natury, nie zapominając przy tym o wygodach, których każdy z nas szuka podczas wakacji. Camping wyróżnia się urzekającą lokalizacją, bezpośrednio nad wspaniałym jeziorem Garda, na jego zachodnim brzegu, w romantycznym miasteczku Manerba, w prowincji Brescia.

Camping znajduje się pośród dziewiczej przyrody, która charakteryzuje wzgórza regionu Valtenesi, i oferuje wyposażone miejsca campingowe, domki campingowe rożnego typu oraz ekskluzywne apartamenty. Wszystkie obiekty są nowoczesne i wyposażone we wszelkie udogodnienia. To idealny wybór na wakacje z całą rodziną i z dziećmi, dzięki doskonałym usługom, dostosowanym dla gości w każdym wieku. Mamy tutaj zarówno baseny, jak i plac zabaw oraz profesjonalne animacje czasu wolnego.
Wyjątkową uwagę zwraca się tutaj na naturę i ochronę okolicznych terenów. Proponujemy wakacje „green”, przyjazne środowisku, aby jeszcze bardziej podkreślić wartość raju, który nas gości.

ODKYJ CAMPING BAIA VERDE >

nasze oferty 1/2

7 dni = 6 dni

W terminach od 09.04.2022 do 02.07.2022 oraz do 10.09.2022 do 06.11.2022, przy pobycie na przynajmniej 7 nocy w apartamentach i domkach campingowych, Camping Baia Verde daje Wam w prezencie 1 darmowy nocleg.

zobacz wszystkie oferty >

nasze oferty 2/2

ACSI 2022 - ANWB 2022 - ADAC 2022

Rezerwując wakacje od 09.04.2022 do 27.06.2022 i od 05.09.2022 do 05.11.2022 promocyjna cena za dzień dla 2 dorosłych i 1 psa za miejsce campingowe Comfort i Natural Green (bez opłaty klimatycznej, nie łączy się z innymi promocjami).

zobacz wszystkie oferty >

TURYSTYCZNA WIOSKA Baia Verde oddaje Wam do dyspozycji siedem typów przepięknych i przytulnych domków campingowych. Są one wyposażone we wszelkiego rodzaju wygody, umożliwiają korzystanie ze wszystkich usług campingu. Znajdziecie w nich 2 łazienki oraz zadaszoną werandę. Domki mogą gościć do 5/6 osób.
CAMPING Polecamy Wam gorąco położone w parku Baia Verde trawiaste miejsca campingowe na namioty, campery i przyczepy campingowe. Miejsca campingowe są w pełni wyposażone, umożliwiają podłączenie do prądu, wody i zrzutu brudnej wody i ścieków, a także oferują wiele innych usług w zależności od ich rodzaju.
APARTAMENTY Baia Verde proponuje Wam również wakacyjne apartamenty, dwa trzypokojowe i jeden czteropokojowy w ekorezydencji Baia dei Fiori, budynku z certyfikatem PassivHaus i CasaClima oraz w wolnostojącej Willi Fior di Sole.
SKROJONE NA POTRZEBY RODZINY W naszej ofercie znajdziecie wakacje przyjazne rodzinom. Gwarantujemy zabawę również dzieciom. Znajdziecie tutaj basen z bezpieczną strefą, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko i profesjonalne animacje czasu wolnego.
Apartamenty w Toscolano Maderno Borgo Albachiara

Borgo Alba Chiara jest historyczną rezydencją z basenem nad jeziorem Garda, która oferuje Wam dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe apartamenty na Wasze wakacje w Toscolano Maderno. Otoczona naturą Borgo Alba Chiara znajduje się u stóp historycznego centrum miasta, o kilka kroków od ogólnodostępnych plaż z kąpieliskami.