MIEJSCE POSTOJOWE Miejsce Postojowe Comfort

Miejsce Postojowe Comfort

Zielone i ocienione miejsca campingowe, otoczone typową dla tego regionu roślinnością, położone w samym centrum campingu, w pobliżu wszystkich oferowanych przez camping usług. Dostęp do darmowego łącza internetowego. 80m2 | centrum campingu
Zapoznanie się z regulaminem
centrum campingu
16 Amp.
trawiasty teren
podłączenie do wody/zrzutu brudnej wody i ścieków
Pet friendly
Free WiFi
Wielkie przestrzenie do dyspozycji
Miejsca campingowe Comfort o powierzchni 80 m2 są idealne dla camperów i namiotów z każdego rodzaju ekwipunkiem. Znajdują się w samym centrum campingu, w niewielkiej odległości od wszystkich oferowanych usług, np. restauracji/pizzerii i minimarketu.

Zielony teren
Miejsca campingowe Comfort położone są w 100% na trawiastym terenie. Możecie więc odpoczywać czy spożywać posiłki wygodnie rozłożeni na trawie, ciesząc się prawie baśniową atmosferą tej naturalnej scenerii. Granice tej strefy wyznacza śródziemnomorska roślinność zasadzona, by cieszyć oko turystów.

Usługi dla miejsc campingowych
Camping Baia Verde zapewnia podłączenie do prądu elektrycznego o natężeniu 10 A z kontaktami według norm Europy Środkowo-Wschodniej, do wody oraz zrzutu brudnej wody i ścieków dla wszystkich miejsc campingowych znajdujących się na terenie campingu.

Darmowe Wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).