Domek Campingowy Domek Campingowy Giada

Domek Campingowy Giada

Duży i przestronny domek campingowy dla rodzin, który może pomieścić do 6 osób. Składa się z 3 pokoi, 1 łazienki z kabiną prysznicową i umywalką oraz 1 łazienki z wc i umywalką, wyposażonej kuchni i zadaszonej werandy. Klimatyzacja dostępna na żądanie. Bezpłatne łącze internetowe. 33m2 | 6 osób, 3 pokoje
Zapoznanie się z regulaminem
33mq
6 osoby
3 pokoje
weranda
Pet friendly
Free WiFi
Domek campingowy standard plus
Domek o powierzchni 33 m2, plus zadaszona i wyposażona drewniana weranda, jest idealny dla dużych rodzin do sześciu osób. Spokojna lokalizacja w pobliżu wszystkich usług dostępnych na terenie campingu, otoczona roślinnością typową dla tego regionu.

Obiekt
W domku campingowym Giada znajduje się sypialnia małżeńska, dwa pokoje, każdy  z dwoma pojedynczymi łóżkami; dwie prywatne łazienki, większa z kabiną prysznicową, umywalką, suszarką i szafką, druga mniejsza z wc i umywalką. Obiekt wyposażony jest w instalację klimatyzacyjną dostępną na żądanie. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Wyposażenie

Salon wyposażony jest w aneks kuchenny ze zlewem, zastawą stołową, elektrycznym ekspresem (brak kawiarki), lodówką z zamrażarką, stołem i krzesłami. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami pozwalający na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz dwa leżaki do opalania.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).