Uslugi

Baia Verde jest wielkim, czterogwiazdkowym campingiem na zachodnim brzegu jeziora Garda, położonym na łonie natury wśród słodkich wzgórz regionu Valtenesi i z bezpośrednim dostępem do największej i najpiękniejszej plaży miasteczka. To idealne miejsce na wakacje dla całej rodziny oraz dla par, które szukają spokoju i jedynych w swoim rodzaju krajobrazów do odkrycia.
Projekt przyjazny środowisku w Baia Verde Zielone Wakacje Przyjazne Środowisku nad jeziorem Garda Camping Baia Verde i jego wielki projekt wysokiej jakości: proponujemy zielone i przyjazne środowisku wakacje nad jeziorem Garda.
POCHŁANIANIE CO2Zrównoważone zarządzanie naszymi zielonymi strefami pełnymi krzewów, drzew i rodzimej roślinności umożliwia pochłanianie i redukowanie dwutlenku węgla z atmosfery. Efekt? Zdrowe i czyste powietrze. Dowiedz się więcej
PANELE SŁONECZNE TERMIECZNE I FOTOWOLTANICZNEUżywamy paneli słonecznych do produkcji ciepłej wody do użytku domowego, ciepłej wody do basenu na Dachu-Solarium oraz ciepłej wody do łazienek na miejscach campingowych Superior. Instalacje fotowoltaiczne używane są do produkcji energii elektrycznej.
SEGREGACJA ODPADÓWNa terenie naszej turystycznej wioski proponujemy segregację odpadów, aby wspierać recycling wszystkich możliwych materiałów.
CERTYFIKATYEkorezydencja Baia dei Fiori posiada certyfikaty PassivHaus i CasaClima klasy A. Obiekt ten przestrzega wszystkich reguł z zakresu ekologii, zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska wyznaczonych przez te dwa certyfikaty.
EKOLOGIA I ZRÓWNOWAŻONE ZARZĄDZANIENasz camping utrzymujemy jako przestrzeń jak najbardziej naturalną poprzez sadzenie roślinności typowej dla tego regionu. Drogi nie są asfaltowe, a wykładane naturalnym żwirkiem, aby ułatwić wchłanianie wody.