Uslugi

Baia Verde jest wielkim, czterogwiazdkowym campingiem na zachodnim brzegu jeziora Garda, położonym na łonie natury wśród słodkich wzgórz regionu Valtenesi i z bezpośrednim dostępem do największej i najpiękniejszej plaży miasteczka. To idealne miejsce na wakacje dla całej rodziny oraz dla par, które szukają spokoju i jedynych w swoim rodzaju krajobrazów do odkrycia.
Projekt przyjazny środowisku w Baia Verde Zielone Wakacje Przyjazne Środowisku nad jeziorem Garda Camping Baia Verde i jego wielki projekt wysokiej jakości: proponujemy zielone i przyjazne środowisku wakacje nad jeziorem Garda.
POCHŁANIANIE CO2Zrównoważone zarządzanie naszymi zielonymi strefami pełnymi krzewów, drzew i rodzimej roślinności umożliwia pochłanianie i redukowanie dwutlenku węgla z atmosfery. Efekt? Zdrowe i czyste powietrze. Dowiedz się więcej
PANELE SŁONECZNE TERMIECZNE I FOTOWOLTANICZNEUżywamy paneli słonecznych do podgrzewania wody do celów sanitarnych, wody w basenie na Dachu-Solarium oraz wody w łazienkach na miejscach campingowych Superior. Urządzenie fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej (powiększone w 2021).
SEGREGACJA ODPADÓWNa terenie naszej turystycznej wioski proponujemy segregację odpadów, aby wspierać recycling wszystkich możliwych materiałów.
CERTYFIKATYEkorezydencja Baia dei Fiori posiada certyfikaty PassivHaus i CasaClima klasy A. Obiekt ten przestrzega wszystkich reguł z zakresu ekologii, zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska wyznaczonych przez te dwa certyfikaty.
EKOLOGIA I ZRÓWNOWAŻONE ZARZĄDZANIENasz camping utrzymujemy jako przestrzeń jak najbardziej naturalną poprzez sadzenie roślinności typowej dla tego regionu. Drogi nie są asfaltowe, a wykładane naturalnym żwirkiem, aby ułatwić wchłanianie wody.