Apartamenty Apartament Iris

Apartament Iris

Duży trzypokojowy apartament na parterze naszej Ekorezydencji Baia dei Fiori może pomieścić do 6 osób, składa się z 2 pokoi i 1 łazienki, salonu z aneksem kuchennym i rozkładanej kanapy, dużej werandy i prywatnego ogrodu. Klimatyzacja i darmowe łącze internetowe. 57m2 | 4+2 osoby, 2 pokoje
Zapoznanie się z regulaminem
57mq
4+2 osoby
2 pokoje
1 łazienka
weranda & ogród
Free WiFi
No Pet
Duży trzypokojowy apartament na parterze
Słoneczny, trzypokojowy, wakacyjny apartament o powierzchni 57 m2 na parterze, idealny dla dużej rodziny, która nie chce rezygnować z wygód. Przeznaczony dla 4+2 osób. Składa się z salonu z wyposażoną kuchnią (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, zamrażarka, okap kuchenny), stołu i krzeseł, rozkładanej kanapy, telewizji cyfrowej/satelitarnej; sypialni małżeńskiej, małego pokoju z pojedynczym łóżkiem z dodatkowym wysuwnym łóżkiem dolnym; w pełni wyposażonej, nowoczesnej łazienki z kabiną prysznicową, wc, bidetem, umywalką, suszarką oraz podgrzewanymi wieszakami na ręczniki. Okna i przeszklone drzwi są trzyszybowe i wyposażone w automatyczne osłony przeciwsłoneczne. W obiekcie znajduje się także instalacja klimatyzacyjna.

Dodatkowy walor, ogród
Iris stanowi część prywatnej Ekorezydencji, otoczonej ogrodem z różnorodną roślinnością. W tym trzypokojowym wakacyjnym apartamencie oddajemy Wam do dyspozycji prywatną werandę o powierzchni 15 m2 wyposażoną w stół i krzesła, pozwalające na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu, oraz leżak do opalania. Weranda jest położona we wspaniałym prywatnym ogrodzie do Waszego wyłącznego użytku, abyście mogli cieszyć się zielenią i słońcem. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Ekologiczna rezydencja
Trzypokojowa rezydencja jest położona w Ekorezydencji Baia dei Fiori, składającej się z trzech apartamentów, wybudowanej niedawno zgodnie z zasadami biobudownictwa, z certyfikatami PassivHaus i CasaClima. Oznacza to, że obiekt jest przyjazny środowisku i wdrożył wszystkie działania mające na celu ochronę środowiska oraz jego naturalnych zasobów. Podwyższony komfort zamieszkania, wysoki poziom izolacji termicznej, energia elektryczna pochodząca z odnawialnych źródeł, mechaniczna wentylacja kontrolowana dzięki nieprzerwanej wymianie powietrza połączonej z jego filtrowaniem, pompy ciepła. Nawadnianie ogrodu za pomocą specjalnego systemu, pozwalającego na utrzymanie zieleni i unikanie nadmiernego zużycia wody.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).