Domek Campingowy Namiot Lodge

Namiot Lodge

Idealny kompromis między wolnością wakacji w namiocie a komfortem domku campingowego. Składa się z 2 pokoi, 1 łazienki oraz części dziennej z wyposażonym aneksem kuchennym. Klimatyzacja dostępna na żądanie. Bezpłatne łącze internetowe. 25m2 | 5 osób, 2 pokoje
Zapoznanie się z regulaminem
25mq
5 osoby
2 pokoje
1 łazienka
Free WiFi
No Pet
Między namiotem a domkiem campingowym
Obiekt będący złotym środkiem miedzy domkiem campingowym i namiotem, wygodny, ale także bardzo naturalny, z drewnianą podłogą, lekko uniesioną ponad poziom terenu, aby deszcz nie sprawiał problemów. Mieści do 5 osób.

Wyposażenie
W części dziennej znajduje się aneks kuchenny ze zlewem, zastawą stołową, elektrycznym ekspresem (brak kawiarki), niską lodówką z małą zamrażarką, stołem i krzesłami. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami pozwalający na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz dwa leżaki do opalania i parasol.

Obiekt

W namiocie Lodge znajduje się sypialnia małżeńska, pokój z łóżkiem pojedynczym i łóżkiem piętrowym, salon z aneksem kuchennym, stół i krzesła, łazienka z kabiną prysznicową, wc i umywalką. Obiekt nie jest wyposażony w instalację klimatyzacyjną. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).