Camping z basenami nad jeziorem Garda

camping / Uslugi

Kto z Was fantazjuje już o lecie 2019? Kto tak bardzo kocha ciepło, słońce i opaleniznę, że  w  te  ostatnie zimne jesienne dni jest naprawdę bardzo smutny? Możemy Was zapewnić, że  od  rozpoczęcia sezonu dzieli nas już naprawdę niewiele dni. Dokładnie mówiąc 2 miesiące, gdyż oficjalne otwarcie campingu z basenem Baia Verde nad jeziorem Garda już 13 kwietnia.


Usługa Plus: baseny w turystycznej wiosce

Dzisiaj porozmawiamy właśnie o tej usłudze naszego campingu, naszych kilku basenach. Jeśli szukacie campingu z basenem nad jeziorem Garda, gdzie moglibyście spędzić wiosenne lub letnie wakacje, z  pewnością jesteście we właściwym miejscu, ponieważ Baia Verde ma nie jeden, a trzy baseny! W  naszej turystycznej wiosce możecie znaleźć basen o powierzchni około 375 m2 ze strefą relaksu, hydromasażem i gejzerami, drugi bezpieczny basen dla dzieci, ze schodkami ułatwiającymi wejście oraz centralnymi animacjami, a także trzeci mały basen na dachu-solarium w bardzo romantycznej strefie na tarasie, pod gołym niebem, wyposażony w 8 stanowisk do hydromasażu oraz solarium.
 

Camping z bezpośrednim dostępem do jeziora

Camping z basenem nad jeziorem Garda, taki jak nasz, sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom: chcecie wykonać skok z plaży do słodkich wód jeziora i opalać się na brzegu basenu? Co za dylemat! Macie rację, relaks na leżakach w wielkiej strefie solarium i mała kąpiel od czasu do czasy, gdy słońce zaczyna parzyć, nie są takie złe. A jeśli powiedzielibyśmy Wam, że od zeszłego roku, spacerując przez nową strefę campingu - area green możecie dotrzeć na plażę? Mamy już bezpośredni dostęp do  jeziora, bez konieczności przechodzenia przez niebezpieczne ulice. A więc nurek do jeziora czy  do  basenu? Opalanko na brzegu basenu czy na plaży? Teraz możecie zadowolić wszystkich i  spędzić po połowie czasu wolnego w obu tych miejscach!


Camping  nad jeziorem Garda: rozrywka dla dzieci

A dla dzieci? Mamy przynajmniej dwie świetne możliwości: pierwszą jest na pewno basen stworzony specjalnie dla nich, znajdujący się zaraz przy większym basenie, w samym centrum turystycznej wioski. Znajdziecie tutaj gejzery i animacje czasu wolnego, aby zabawa była jeszcze wspanialsza. Basen dla dorosłych także posiada strefę o obniżonej głębokości i mogą w nim więc przebywać również dzieci, zawsze pod opieką rodziców.
Pamiętajcie, że zespół animatorów czasu wolnego jest obecny na campingu przez cały dzień podczas miesięcy w szycie sezonu i zawsze organizuje w basenowej strefie wiele turniejów, zabaw, tańców i  innych rozrywek dla małych i dużych.