Camping z basenami nad jeziorem Garda

camping / Uslugi
Camping z basenem nad jeziorem Garda oferuje możliwość udziału w wielu rozrywkach i zabawach. To miejsce, gdzie organizowane są turnieje, potańcówki, zajęcia sportowe i gry prowadzone przez nasz zespół animatorów czasu wolnego. Kto uważa, że jeden lub więcej basenów w ofercie wybranego na wakacje obiektu to zbędny luksus, jest w błędzie. Chociaż znajdujemy się o krok od dużej plaży z kąpieliskiem, a więc bardzo blisko słodkich wód jeziora, skok do basenu jest zawsze mile widziany! Jeśli dodamy do tego relaks w strefie z hydromasażem, bezpieczną strefę dla dzieci, gejzery i inne atrakcje… Sprawa jest przesądzona.


Usługa Plus: baseny w turystycznej wiosce

Dzisiaj porozmawiamy właśnie o tej usłudze naszego campingu, naszych kilku basenach. Jeśli szukacie campingu z basenem nad jeziorem Garda, gdzie moglibyście spędzić wiosenne lub letnie wakacje, z  pewnością jesteście we właściwym miejscu, ponieważ Baia Verde ma nie jeden, a trzy baseny! W  naszej turystycznej wiosce możecie znaleźć basen o powierzchni około 375 m2 ze strefą relaksu, hydromasażem i gejzerami, drugi bezpieczny basen dla dzieci, ze schodkami ułatwiającymi wejście oraz centralnymi animacjami, a także trzeci mały basen na dachu-solarium w bardzo romantycznej strefie na tarasie, pod gołym niebem, wyposażony w 8 stanowisk do hydromasażu oraz solarium.
 

Camping z bezpośrednim dostępem do jeziora

Camping z basenem nad jeziorem Garda, taki jak nasz, sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom: chcecie wykonać skok z plaży do słodkich wód jeziora i opalać się na brzegu basenu? Co za dylemat! Macie rację, relaks na leżakach w wielkiej strefie solarium i mała kąpiel od czasu do czasy, gdy słońce zaczyna parzyć, nie są takie złe. A jeśli powiedzielibyśmy Wam, że od zeszłego roku, spacerując przez nową strefę campingu - area green możecie dotrzeć na plażę? Mamy już bezpośredni dostęp do  jeziora, bez konieczności przechodzenia przez niebezpieczne ulice. A więc nurek do jeziora czy  do  basenu? Opalanko na brzegu basenu czy na plaży? Teraz możecie zadowolić wszystkich i  spędzić po połowie czasu wolnego w obu tych miejscach!


Camping  nad jeziorem Garda: rozrywka dla dzieci

A dla dzieci? Mamy przynajmniej dwie świetne możliwości: pierwszą jest na pewno basen stworzony specjalnie dla nich, znajdujący się zaraz przy większym basenie, w samym centrum turystycznej wioski. Znajdziecie tutaj gejzery i animacje czasu wolnego, aby zabawa była jeszcze wspanialsza. Basen dla dorosłych także posiada strefę o obniżonej głębokości i mogą w nim więc przebywać również dzieci, zawsze pod opieką rodziców.
Pamiętajcie, że zespół animatorów czasu wolnego jest obecny na campingu przez cały dzień podczas miesięcy w szycie sezonu i zawsze organizuje w basenowej strefie wiele turniejów, zabaw, tańców i  innych rozrywek dla małych i dużych.

Oferty na Wasze wakacje na campingu z basenem nad jeziorem Garda

Sądzicie, że wakacje z rodziną na campingu Baia Verde są dla Was zbyt kosztowne? Myślicie, że to miejsce, tak popularne w letnim sezonie, nie jest na Waszą kieszeń? Mylicie się! Wybierzcie obiekt, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom, a następnie przejrzyjcie katalog cen naszego campingu z basenem nad jeziorem Garda. Będziecie pozytywnie zaskoczeni. W kolejnym kroku przejdźcie do strony poświęconej obowiązującym aktualnie promocjom i ofertom, które pozwolą Wam dodatkowo obniżyć cenę.
Poniżej podajemy przykładowe zniżki:
* w terminach od 13.04.2019 do 06.07.2019 oraz od 07.09.2019 do 05.10.2019 camping Baia Verde podaruje Wam 1 darmowy nocleg przy co najmniej 7-dniowym pobycie w domku campingowym lub w apartamencie;
* w terminach od 13.04.2019 do 30.06.2019 i od 01.09.2019 do 05.10.2019 promocyjna cena za dzień pobytu na miejscach campingowych Comfort i Natural Green wynosi 20,00 Euro dla 2 dorosłych i 1 psa (opłata klimatyzacyjna nie jest wliczona w cenę, oferta nie łączy się z innymi promocjami) – umowa ACSI 2019 / ANWB 2019 / ADAC 2019;
* 10% zniżki na wypożyczenie roweru E-Bike lub City-Bike przy jego wcześniejszej rezerwacji, od połowy maja do połowy września, nowość roku 2019 na Baia Verde.

Mamy także inne super korzystne oferty last minute. Jak z nich skorzystać? To proste. Śledźcie naszą stronę na facebooku lub nasz firmowy blog. W ten sposób będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i będziecie mogli spędzić wyjątkowe wakacje na campingu z basenem nad jeziorem Garda w zadziwiająco niskich cenach.