Camping z basenami nad jeziorem Garda

camping / Uslugi
Camping z basenem nad jeziorem Garda oferuje możliwość udziału w wielu rozrywkach i zabawach. To miejsce, gdzie organizowane są turnieje, potańcówki, zajęcia sportowe i gry prowadzone przez nasz zespół animatorów czasu wolnego. Kto uważa, że jeden lub więcej basenów w ofercie wybranego na wakacje obiektu to zbędny luksus, jest w błędzie. Chociaż znajdujemy się o krok od dużej plaży z kąpieliskiem, a więc bardzo blisko słodkich wód jeziora, skok do basenu jest zawsze mile widziany! Jeśli dodamy do tego relaks w strefie z hydromasażem, bezpieczną strefę dla dzieci, gejzery i inne atrakcje… Sprawa jest przesądzona.


Usługa Plus: baseny w turystycznej wiosce

Dzisiaj porozmawiamy właśnie o tej usłudze naszego campingu, naszych kilku basenach. Jeśli szukacie campingu z basenem nad jeziorem Garda, gdzie moglibyście spędzić wiosenne lub letnie wakacje, z  pewnością jesteście we właściwym miejscu, ponieważ Baia Verde ma nie jeden, a trzy baseny! W  naszej turystycznej wiosce możecie znaleźć basen o powierzchni około 375 m2 ze strefą relaksu, hydromasażem i gejzerami, drugi bezpieczny basen dla dzieci, ze schodkami ułatwiającymi wejście oraz centralnymi animacjami, a także trzeci mały basen na dachu-solarium w bardzo romantycznej strefie na tarasie, pod gołym niebem, wyposażony w 8 stanowisk do hydromasażu oraz solarium.
 

Camping z bezpośrednim dostępem do jeziora

Camping z basenem nad jeziorem Garda, taki jak nasz, sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom: chcecie wykonać skok z plaży do słodkich wód jeziora i opalać się na brzegu basenu? Co za dylemat! Macie rację, relaks na leżakach w wielkiej strefie solarium i mała kąpiel od czasu do czasy, gdy słońce zaczyna parzyć, nie są takie złe. A jeśli powiedzielibyśmy Wam, że od zeszłego roku, spacerując przez nową strefę campingu - area green możecie dotrzeć na plażę? Mamy już bezpośredni dostęp do  jeziora, bez konieczności przechodzenia przez niebezpieczne ulice. A więc nurek do jeziora czy  do  basenu? Opalanko na brzegu basenu czy na plaży? Teraz możecie zadowolić wszystkich i  spędzić po połowie czasu wolnego w obu tych miejscach!


Camping  nad jeziorem Garda: rozrywka dla dzieci

A dla dzieci? Mamy przynajmniej dwie świetne możliwości: pierwszą jest na pewno basen stworzony specjalnie dla nich, znajdujący się zaraz przy większym basenie, w samym centrum turystycznej wioski. Znajdziecie tutaj gejzery i animacje czasu wolnego, aby zabawa była jeszcze wspanialsza. Basen dla dorosłych także posiada strefę o obniżonej głębokości i mogą w nim więc przebywać również dzieci, zawsze pod opieką rodziców.
Pamiętajcie, że zespół animatorów czasu wolnego jest obecny na campingu przez cały dzień podczas miesięcy w szycie sezonu i zawsze organizuje w basenowej strefie wiele turniejów, zabaw, tańców i  innych rozrywek dla małych i dużych.
 

Oferty na Wasze wakacje na campingu z basenem nad jeziorem Garda

Myślicie, że rezerwacja wakacji wraz z całą rodziną na campingu Baia Verde jest zbyt kosztowna? Myślicie, że ta pożądana lokalizacja nie jest na miarę Waszych możliwości finansowych, szczególnie latem? Mylicie się. Po wybraniu obiektów, które mogłyby najlepiej pasować do Waszych potrzeb, prześledźcie cennik naszego campingu z basenem nad jeziorem Garda, a na pewno czeka Was pozytywne zaskoczenie. Następnie zajrzyjcie na stronę poświęconą ofertom i promocjom dostępnym w danym momencie, które dają Wam prawo do kolejnych zniżek.
Jakiś przykład?
- od 10.09. do 06.11. camping Baia Verde daje Wam w prezencie 1 dzień gratis przy pobycie na co najmniej 7 nocy w domkach campingowych lub w apartamentach;
- od 05.09. do 05.11. obowiązuje promocyjna cena za dzień pobytu na miejscach campingowych Comfort lub Natural Green dla 2 dorosłych i psa (bez opłaty klimatycznej, nie łączy się z innymi promocjami) – konwencja ACSI 2023 / ANWB 2023 / ADAC 2023;
- pakiet weekendowy dla tych, którzy chcą zostać na boisku od piątku lub soboty do niedzieli wieczorem, prosimy o kontakt z recepcją!


Mamy także inne super korzystne oferty last minute. Jak z nich skorzystać? To proste. Śledźcie naszą stronę na facebooku lub nasz firmowy blog. W ten sposób będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i będziecie mogli spędzić wyjątkowe wakacje na campingu z basenem nad jeziorem Garda w zadziwiająco niskich cenach.