Camping z basenami nad jeziorem Garda

camping / Uslugi
Camping z basenem nad jeziorem Garda oferuje możliwość udziału w wielu rozrywkach i zabawach. To miejsce, gdzie organizowane są turnieje, potańcówki, zajęcia sportowe i gry prowadzone przez nasz zespół animatorów czasu wolnego. Kto uważa, że jeden lub więcej basenów w ofercie wybranego na wakacje obiektu to zbędny luksus, jest w błędzie. Chociaż znajdujemy się o krok od dużej plaży z kąpieliskiem, a więc bardzo blisko słodkich wód jeziora, skok do basenu jest zawsze mile widziany! Jeśli dodamy do tego relaks w strefie z hydromasażem, bezpieczną strefę dla dzieci, gejzery i inne atrakcje… Sprawa jest przesądzona.


Usługa Plus: baseny w turystycznej wiosce

Dzisiaj porozmawiamy właśnie o tej usłudze naszego campingu, naszych kilku basenach. Jeśli szukacie campingu z basenem nad jeziorem Garda, gdzie moglibyście spędzić wiosenne lub letnie wakacje, z  pewnością jesteście we właściwym miejscu, ponieważ Baia Verde ma nie jeden, a trzy baseny! W  naszej turystycznej wiosce możecie znaleźć basen o powierzchni około 375 m2 ze strefą relaksu, hydromasażem i gejzerami, drugi bezpieczny basen dla dzieci, ze schodkami ułatwiającymi wejście oraz centralnymi animacjami, a także trzeci mały basen na dachu-solarium w bardzo romantycznej strefie na tarasie, pod gołym niebem, wyposażony w 8 stanowisk do hydromasażu oraz solarium.
 

Camping z bezpośrednim dostępem do jeziora

Camping z basenem nad jeziorem Garda, taki jak nasz, sprosta wszystkim Waszym oczekiwaniom: chcecie wykonać skok z plaży do słodkich wód jeziora i opalać się na brzegu basenu? Co za dylemat! Macie rację, relaks na leżakach w wielkiej strefie solarium i mała kąpiel od czasu do czasy, gdy słońce zaczyna parzyć, nie są takie złe. A jeśli powiedzielibyśmy Wam, że od zeszłego roku, spacerując przez nową strefę campingu - area green możecie dotrzeć na plażę? Mamy już bezpośredni dostęp do  jeziora, bez konieczności przechodzenia przez niebezpieczne ulice. A więc nurek do jeziora czy  do  basenu? Opalanko na brzegu basenu czy na plaży? Teraz możecie zadowolić wszystkich i  spędzić po połowie czasu wolnego w obu tych miejscach!


Camping  nad jeziorem Garda: rozrywka dla dzieci

A dla dzieci? Mamy przynajmniej dwie świetne możliwości: pierwszą jest na pewno basen stworzony specjalnie dla nich, znajdujący się zaraz przy większym basenie, w samym centrum turystycznej wioski. Znajdziecie tutaj gejzery i animacje czasu wolnego, aby zabawa była jeszcze wspanialsza. Basen dla dorosłych także posiada strefę o obniżonej głębokości i mogą w nim więc przebywać również dzieci, zawsze pod opieką rodziców.
Pamiętajcie, że zespół animatorów czasu wolnego jest obecny na campingu przez cały dzień podczas miesięcy w szycie sezonu i zawsze organizuje w basenowej strefie wiele turniejów, zabaw, tańców i  innych rozrywek dla małych i dużych.
 

Promocje na Wasze wakacje na campingu z basenami nad jeziorem Garda

Camping Baia Verde jest idealnym miejscem na Twój urlop: na pewno zakochasz się w naszym magicznym zakątku, a to dzięki wielu dostępnym usługom, różnym rodzajom zakwaterowania i położeniu pośród natury, w jednej z najbardziej malowniczych i zachwycających wakacyjnych destynacji we Włoszech jaką jest jezioro Garda. Wiemy, że kto raz zatrzymał się u nas, nie może doczekać się powrotu, a kto jeszcze do nas nie zawitał, z wielką chęcią zanurzyłby się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze naszego campingu. Właśnie z tego powodu, żebyście mogli podarować sobie doświadczenie pod znakiem relaksu i rozrywki, jednocześnie oszczędzając odrobinę, oferujemy Wam ekskluzywne promocje!
 
Spójrzmy więc jaką ofertę przygotowaliśmy, aby uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym dopiero co rozpoczęty rok 2024:
 
- Early booking: ta promocja ma Was zachęcić, by nie odkładać w nieskończoność dbania o siebie i planowania momentów wypoczynku i relaksu na zbliżające się wiosnę i lato. Ten, kto zarezerwuje swoje wakacje do 29.02.2024, będzie mógł skorzystać ze zniżek w wysokości 5% od całkowitej kwoty za pobyt na naszym campingu.
 
- Dla tych, którzy chcą cieszyć się całym tygodniem wakacji, bez straty nawet jednego dnia, oferujemy dodatkową zniżkę w wysokości 5%, która łączy się z wyżej wymienioną, oferta dotyczy rezerwacji na minimum 7 nocy w okresie od 28 marca do 29 czerwca i od 7 września do 6 października.
 
Śledźcie nas na Facebooku, Instagramie i zaglądajcie na naszą oficjalną stronę internetową, aby pozostać na bieżąco i zarezerwować wyjątkowe wakacje na campingu z basenami nad jeziorem Garda w zadziwiająco niskich cenach.