Turystyczna wioska dla dzieci nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Dopiero wróciliście do pracy i już jesteście zmęczeni? Wasze dzieci ledwo zaczęły chodzić do szkoły po świętach Bożego Narodzenia, a już zdradzają oznaki złego samopoczucia? Dlaczego więc wieczorem, gdy już wszyscy zbierzecie się przy kolacji, nie mielibyście pomarzyć o letnich wakacjach? Wiemy dobrze, że wakacje są tematem kochanym przez wszystkich. To panaceum, które poprawia humor po ciężkim dniu, a nawet po całym stresującym tygodniu! Zacznijcie więc już naradę, aby  ustalić, co Wasze dzieci chciałyby zobaczyć i zrobić latem. Aby przeżyć niezapomniane doświadczenie, wakacyjny pobyt musi być naprawdę specjalny i satysfakcjonujący dla całej rodzinie.


Idealne wakacje dla Waszych dzieci

Turystyczna wioska Baia Verde nad jeziorem Garda zainwestowała wiele czasu i środków, aby  zaproponować wakacje, które zadowolą każdą rodzinę. Wiemy, że to wielkie wyzwanie: zaproponować rozrywkę dla najmłodszych, przygodę dla tych trochę starszych, nocną zabawę dla  młodych oraz prawdziwy relaks dla najstarszych. Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy na  przestrzeni lat, możemy ze spokojem zapewnić, że w naszej turystycznej wiosce Baia Verde nad  jeziorem Garda wszystkie Wasze marzenia się spełnią.
*      Oferta dla dzieci: wielki plac zabaw wyposażony w taki sposób, by umożliwić wspólną zabawę i nawiązywanie przyjaźni, wielki basen z bezpieczną strefą i gejzerami, profesjonalne animacje czasu wolnego w ciągu dnia.
*      Oferta dla młodych: piłkarzyki, ping-pong, sala telewizyjna, sala gier, wielofunkcyjne piaskowe boisko do gry w piłkę nożna lub w siatkówkę plażową, informacje o wieczornych i  nocnych wydarzeniach w okolicy, darmowe wifi.
*      Oferta dla dorosłych: duży basen ze stanowiskami do hydromasażu, basen w Roof Solarium, wielkie zielone przestrzenie do spacerów i relaksu, bezpośredni dostęp do plaży, otwarty cały sezon minimarket, restauracja-pizzeria, darmowe wifi.


Turystyczna wioska nad jeziorem Garda na łonie natury

Zdominowane przez przyrodę okoliczne tereny oraz zieleń wewnątrz turystycznej wioski stanowią wielki plus naszego ośrodka. Baia Verde, położona we wspaniałej okolicy w połowie między dolinami i  jeziorem, pozwoli Wam spędzić wakacje na łonie natury, w kontakcie z typową dla regionu roślinnością. W związku z tym przypominamy Wam o wielkiej nowości zeszłego roku, którą jeszcze ulepszyliśmy i zoptymizowaliśmy na nadchodzący sezon 2019, a mianowicie o wspaniałej AREA GREEN, najspokojniejszym zakątku naszego campingu, z bezpośrednim dostępem do plaży.
Jeśli mówimy o wakacjach skrojonych dla rodziny, te zielone strefy, te wielkie ocienione parki są idealnym miejscem swobodnych i bezpiecznych zabaw dla Waszych dzieci. Jak zapewne wiecie, swobodne bieganie po okolicy  i możliwość jednoczesnego doświadczania różnego rodzaju miejsc (plaża, łąka, „las”) pozwoli im jeszcze bardziej rozwinąć ich wyobraźnię.


Idealne obiekty dla dużych rodzin


Na przestrzeni lat wzbogaciliśmy naszą turystyczną wioskę nad jeziorem Garda o bardziej przestronne, wygodne i lepiej wyposażone obiekty, właśnie po to, żeby spełnić wymagania również dużych rodzin.
Postawiliśmy duże i wygodne domki campingowe, które mogą gościć do 6 osób, gwarantując każdemu niezbędną przestrzeń i prywatność. Modele Family deluxe, Suite deluxe i Elite są największe, jeśli chodzi o powierzchnię. Sprawdźcie, co je wyróżnia, aby wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom Waszej rodzinny. Przypominamy Wam, że w domkach campingowych Elite możecie zamieszkać nawet ze swoimi psiakami (aby zgłębić temat, zajrzyjcie tutaj) i spędzić wakacje nad jeziorem Garda w komplecie!
Zarezerwujcie swój pobyt z wyprzedzeniem i skorzystajcie z aktualnych ofert!