Turystyczna wioska dla dzieci nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Zdaje się, że nad jeziorem Garda lato już nadeszło! Długie, słoneczne i ciepłe dni z błękitnym, czystym niebem, pierwsze skoki do słodkiej wody jeziora... Macie ochotę na wyjazd? Czy zarezerwowaliście już Wasze wakacje? Pospieszcie się! Wybierzcie dogodny dla Was termin i zarezerwujcie obiekt, który będzie odpowiadał Waszym wymaganiom, a następnie zacznijcie odliczanie! Turystyczna wioska Baia Verde nad jeziorem Garda działa na pełnych obrotach i czeka na Was z wielkimi nowościami.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie ceny i promocje na wcześniejszą rezerwację pobytu na  campingu. Nie obawiajcie się niczego. Zdecydowaliśmy się na politykę anulowania rezerwacji, która działa na korzyść turysty, więc możecie być całkowicie spokojni:
- rezygnacja z pobytu nie później niż na 16  dni od daty przyjazdu oznacza zwrot całej zaliczki, z potrąceniem jedynie opłaty manipulacyjnej w wysokości 20  euro;
- rezygnacja z pobytu na 15  dni przed planowanym dniem przyjazdu lub później oznacza utratę wpłaconej zaliczki.

Możecie więc zarezerwować swoje wakacje w turystycznej wiosce nad jeziorem Garda i niczym się nie martwić. Jeśli będziecie zmuszeni odwołać wyjazd na 16  dni przed rozpoczęciem urlopu, otrzymacie zwrot całej wpłaconej przez Was zaliczki, z potrąceniem jedynie 20  euro.
Czekamy na Was i życzymy sobie i Wam, żeby wszystko się udało i żeby pandemia szybko stała się jedynie odległym wspomnieniem.


Idealne wakacje dla Waszych dzieci

Turystyczna wioska Baia Verde nad jeziorem Garda zainwestowała wiele czasu i środków, aby  zaproponować wakacje, które zadowolą każdą rodzinę. Wiemy, że to wielkie wyzwanie: zaproponować rozrywkę dla najmłodszych, przygodę dla tych trochę starszych, nocną zabawę dla  młodych oraz prawdziwy relaks dla najstarszych. Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy na  przestrzeni lat, możemy ze spokojem zapewnić, że w naszej turystycznej wiosce Baia Verde nad  jeziorem Garda wszystkie Wasze marzenia się spełnią.
*      Oferta dla dzieci: wielki plac zabaw wyposażony w taki sposób, by umożliwić wspólną zabawę i nawiązywanie przyjaźni, wielki basen z bezpieczną strefą i gejzerami, profesjonalne animacje czasu wolnego w ciągu dnia.
*      Oferta dla młodych: piłkarzyki, ping-pong, sala telewizyjna, sala gier, wielofunkcyjne piaskowe boisko do gry w piłkę nożna lub w siatkówkę plażową, informacje o wieczornych i  nocnych wydarzeniach w okolicy, darmowe wifi.
*      Oferta dla dorosłych: duży basen ze stanowiskami do hydromasażu, basen w Roof Solarium, wielkie zielone przestrzenie do spacerów i relaksu, bezpośredni dostęp do plaży, otwarty cały sezon minimarket, restauracja-pizzeria, darmowe wifi.


Turystyczna wioska nad jeziorem Garda na łonie natury

Zdominowane przez przyrodę okoliczne tereny oraz zieleń wewnątrz turystycznej wioski stanowią wielki plus naszego ośrodka. Baia Verde, położona we wspaniałej okolicy w połowie między dolinami i  jeziorem, pozwoli Wam spędzić wakacje na łonie natury, w kontakcie z typową dla regionu roślinnością. W związku z tym przypominamy Wam o wielkiej nowości zeszłego roku, którą jeszcze ulepszyliśmy i zoptymizowaliśmy na nadchodzący sezon 2019, a mianowicie o wspaniałej AREA GREEN, najspokojniejszym zakątku naszego campingu, z bezpośrednim dostępem do plaży.
Jeśli mówimy o wakacjach skrojonych dla rodziny, te zielone strefy, te wielkie ocienione parki są idealnym miejscem swobodnych i bezpiecznych zabaw dla Waszych dzieci. Jak zapewne wiecie, swobodne bieganie po okolicy  i możliwość jednoczesnego doświadczania różnego rodzaju miejsc (plaża, łąka, „las”) pozwoli im jeszcze bardziej rozwinąć ich wyobraźnię.


Idealne obiekty dla dużych rodzin


Na przestrzeni lat wzbogaciliśmy naszą turystyczną wioskę nad jeziorem Garda o bardziej przestronne, wygodne i lepiej wyposażone obiekty, właśnie po to, żeby spełnić wymagania również dużych rodzin.
Postawiliśmy duże i wygodne domki campingowe, które mogą gościć do 6 osób, gwarantując każdemu niezbędną przestrzeń i prywatność. Modele Family deluxe, Suite deluxe i Elite są największe, jeśli chodzi o powierzchnię. Sprawdźcie, co je wyróżnia, aby wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom Waszej rodzinny. Przypominamy Wam, że w domkach campingowych Elite możecie zamieszkać nawet ze swoimi psiakami (aby zgłębić temat, zajrzyjcie tutaj) i spędzić wakacje nad jeziorem Garda w komplecie!
Zarezerwujcie swój pobyt z wyprzedzeniem i skorzystajcie z aktualnych ofert!


Która z turystycznych wiosek nie ma basenów?


Nawet przy świetnym położeniu campingu, bezpośrednio przy jednej z najpiękniejszych plaż zachodniego wybrzeża Gardy, a więc o krok od możliwości wykonywania wspaniałych skoków do orzeźwiających, słodkich wód jeziora, nie można przecież zrezygnować z zabawy w basenie. Zwłaszcza dzieci nie są zdolne do takich wyrzeczeń. Z tego względu w naszej turystycznej wiosce Baia Verde macie do dyspozycji obie te opcje.
Oto, specjalnie dla Was, trzy wspaniałe baseny na naszym campingu:
1 – największy basen, 370 m2 czystej zabawy, z wielką laguną, strefą masażu i gejzerem, o maksymalnej głębokości 1,38 m;
2 – basen dla dzieci, ze schodkami ułatwiającymi wejście do basenu, z animacjami czasu wolnego, z centralnie położonym gejzerem i z maksymalną głębokością 0,63 m dla bezpieczeństwa najmłodszych;
3 – basen i solarium na dachu, romantyczny basen z podgrzewaną wodą, ośmioma pozycjami do hydromasażu i kolorowym oświetleniem, położony na dachu głównego budynku campingu.

NOWOŚCI 2022: dodaliśmy sześć nowych domków campingowych Green Suite, trzy nowe domki campingowe Suite Deluxe, jeden nowy domek campingowy Suite Deluxe przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami i sześć nowych prywatnych łazienek do ustawienia na miejscach campingowych Natural Green XL. 

Dodatkowo w szczycie sezonu na naszym campingu dostępna jest usługa profesjonalnej animacji czasu wolnego, a wymienione wyżej baseny są miejscami, gdzie odbywa się wiele gier, turniejów, wydarzeń sportowych, grupowych tańców, zajęć z gimnastyki w wodzie oraz innych atrakcji. Do dzieła! Kto ostatni wskoczy do wody, stawia wszystkim pyszne lody!


Turystyczna wioska nad jeziorem Garda w pobliżu największych parków rozrywki

Jakie pytanie na etapie rezerwacji zadają nam najczęściej rodziny z dziećmi? Po pierwsze o obecność basenu na naszym campingu (a my mamy nawet 3 baseny!), a zaraz potem o znajdujące się w naszej okolicy największe i najbardziej znane parki rozrywki w północnych Włoszech. Nasza turystyczna wioska nad jeziorem Garda usytuowana jest w zdecydowanie uprzywilejowanej lokalizacji, na zachodnim brzegu Gardy przy samym lustrze krystalicznie czystej wody, idealnej do letnich kąpieli, a jednocześnie w odległości ok. 40 minut od parków rozrywki, które tak podobają się dzieciom:
- GARDALAND, znane na całym świecie królestwo zielonego smoka Prezzemolo. To idealne miejsce dla najmłodszych gości, z nowymi atrakcjami poświęconymi Śwince Peppie, a także dla tych starszych, szukających rozrywki, która dostarczy im adrenaliny, jak na przykład kolejki górskie Blu Tornado czy Raptor. Radzimy Wam zarezerwować cały dzień na zabawę w Gardalandzie. Znajdziecie w nim tak wiele atrakcji do zobaczenia i wypróbowania, że samo tylko przedpołudnie nie wystarczyłoby na odwiedzenie nawet połowy z nich.
- PARK NATURA VIVA, zoo safari, prawdziwe centrum ochrony zagrożonych gatunków, które w tym roku obchodzi 50-tą rocznicę otwarcia. Można tu odbyć emocjonującą wyprawę samochodem, na zakończenie której otworzy się przed Wami wielki rezerwat przyrody podzielony na poszczególne obszary geograficzne świata. Jesteście gotowi, żeby zobaczyć lwy, niedźwiedzie, żyrafy, nosorożce, małpki i wiele innych zwierząt z całego globu?
- CANEVA ACQUAPARK, park wodny dla gości w każdym wieku, idealny na wakacje, ze zjeżdżalniami, które dostarczą Wam adrenaliny oraz możliwością odbycia relaksujących wypraw pontonem, z licznymi basenami oraz atrakcjami dla najmłodszych.
- MOVIELAND, park rozrywki w całości poświęcony kinu, z aktorami, kaskaderami, pilotami i efektami specjalnymi z samego Hollywood. Przejedźcie się samochodem terenowym po ziemi dinozaurów lub wsiądźcie do Hitt Super Jet o mocy 600 koni mechanicznych, żeby przeżyć emocjonujące akrobacje na wodzie.

Czyż turystyczna wioska nad jeziorem Garda nie jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi? Spróbujcie i przekonajcie się!