Miejsca campingowe z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

camping / nowość
Coraz liczniejsza grupa turystów wybiera wakacje „green”, pośród natury, w miejscach odległych od chaosu i korków wielkich miast, do których jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni. Zwrot „ekologiczny” nastąpił już parę lat temu, ale każdy następny sezon nadal zaskakuje nas coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu usługi.
W tym kontekście, nasz camping nad jeziorem Garda jest wyjątkowo uprzywilejowanym miejscem na Wasze wakacje: z bezpośrednim dostępem do jednej z największych i najpiękniejszych plaż zachodniego wybrzeża, pośród przyrody zielonych wzgórz regionu Valtenesi, miejscem charakteryzującym się wysokiej jakości obiektami i usługami dla rodzin i dla grup przyjaciół. Przejdźmy do nowości poprzedniego sezonu 2020 docenianych przez turystów: wszystkim gościom, którzy na swoje wakacje wybiorą miejsca campingowe Natural Green lub Superior nad jeziorem Garda, dajemy możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki. Oto szczegóły oferty.
 

Miejsca campingowe z prywatnymi łazienkami nad jeziorem Garda

Największą obawą gości, którzy rezerwują miejsca campingowe, jest konieczność dzielenia łazienki z innymi turystami. Na terenie naszej turystycznej wioski nigdy nie zdarzyła nam się żadna nieprzyjemna sytuacja, być może dzięki dobremu wychowaniu i wzajemnemu szacunkowi naszych gości, ale w pełni rozumiemy chęć posiadania prywatnej łazienki, która zapewnia większą prywatność i wygodę, tak jak to ma miejsce w przypadku domków campingowych czy apartamentów w ekorezydencji.
Na miejscach campingowych Superior już istnieje taka możliwość. W przypadku miejsc campingowych w strefie Natural Green, która z definicji jest obszarem jak najbardziej naturalnym, niezabudowanym, znaleźliśmy natomiast inne wspaniałe rozwiązanie: możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki z wc, umywalką i prysznicem z ciepłą wodą w nowych budynkach sanitarnych przeznaczonych właśnie dla tej strefy campingu. Za niewielką dopłatą będziecie mogli zarezerwować nie tylko miejsce campingowe (standardowe lub XL), ale także Waszą prywatną łazienkę.


- Miejsce campingowe Superior: 90 m2, o trawiastej powierzchni, z prywatnym WC wyposażonym w umywalkę, kabinę prysznicową, ze stałym dostępem do ciepłej wody oraz  zewnętrznym zlewem.
- Miejsce campingowe Natural Green: od 70 do 90 m2, o trawiastym podłożu, w spokojnej części campingu, w której króluje natura, z bezpośrednim dostępem do jeziora i  z  możliwością zarezerwowania prywatnej kabiny łazienkowej.
- Miejsca Campingowe Natural Green XL: od 100 do 180 m2, idealne dla wszystkich, którzy potrzebują dużo przestrzeni, pośród przyrody, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz,  również w tym przypadku, z możliwością zarezerwowania prywatnej kabiny łazienkowej.


W razie jakichkolwiek pytań, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skorzystajcie z promocji nie do przegapienia, które znajdziecie na naszej stronie internetowej.
 

Pozostałe usługi na naszych miejscach campingowych nad jeziorem Garda

Ofertę wynajmu trawiastych miejsc campingowych dla namiotów lub camperów z bezpośrednim dostępem do plaży nad jeziorem Garda dopełniają wspaniałe usługi:
1.    darmowy dostęp do Internetu
2.    podłączenie do sieci elektrycznej z gniazdkami CEE
3.    zrzut brudnej wody i ścieków
4.    możliwość spędzenia wakacji z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi
5.    możliwość korzystania z trzech dużych basenów na terenie campingu
6.    plac zabaw dla dzieci
7.    profesjonalne animacje czasu wolnego
8.    restauracja, pizzeria i bar
9.    minimarket
10.    możliwość wypożyczenia e-bików, city-bików i boi cumowniczej


Camping z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

Camping z prywatną łazienką nad jeziorem Garda
Camping Baia Verde nad jeziorem Garda, oprócz opcji miejsce campingowe+łazienka, oddaje Wam do dyspozycji wiele innych obiektów: wygodne i przytulne domki campingowe idealne dla tych, którzy pragną odrobinę więcej komfortu, a także trzypokojowe lub czteropokojowe apartamenty w niedawno wybudowanej małej ekorezydencji. Zwłaszcza dla licznych rodzin z małymi dziećmi posiadanie domku lub apartamentu z oddzielnymi pokojami, aneksem kuchennym do przygotowywania posiłków oraz więcej niż jedną łazienką może być wielkim atutem, który pomoże spędzić spokojne, beztroskie i relaksujące wakacje.


Zalety miejsc campingowych z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

Jeśli podróżujecie z małymi dziećmi, rezerwacja Waszej prywatnej łazienki może być najwygodniejszym rozwiązaniem. Wiemy, że najmłodsi lubią basen, zabawy na placu zabaw i na plaży, ale nie wszyscy kochają kąpiele pod prysznicem. Miejsca campingowe nad jeziorem Garda z prywatną łazienką mogą pomóc najmniejszym gościom we wzięciu prysznica i podczas używania toalety, ponieważ zapewniają więcej prywatności i umożliwiają spędzenie na tych czynnościach tyle czasu, ile tylko będzie Wam potrzebne. Oczywiście prywatne łazienki służą doskonale także osobom dorosłym, zwłaszcza, jeśli macie ochotę na dłuższy, relaksujący prysznic. Może to być najlepsza opcja, jeśli kochacie spać w namiotach, camperach i przyczepach campingowych, a jednocześnie nie chcecie zrezygnować z wygody jaką jest prywatna łazienka.
 

Zielone wakacje na miejscu campingowym z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

Zrównoważony rozwój to motto naszych miejsc campingowych Natural Green, ale cały camping cechuje szacunek do środowiska. Wśród nowych usług naszego campingu Baia Verde znajdziecie stacje ładowania samochodów Plug-in Hybrid oraz elektrycznych (usługa płatna), a także stanowiska do samodzielnego serwisowania roweru oraz ładowania elektrycznych rowerów i hulajnóg (usługa bezpłatna). W ten sposób podczas Waszych wakacji będziecie mogli przemieszczać się w jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska sposób! Promenada wzdłuż Gardy oferuje ścieżki rowerowe, które umożliwią Wam podziwianie krajobrazu i dotarcie na rowerze do najważniejszych atrakcji miasta.

Na co czekacie? Zarezerwujcie już teraz Wasze miejsce campingowe z prywatną łazienką nad jeziorem Garda!