Miejsca campingowe z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

camping / nowość
Coraz liczniejsza grupa turystów wybiera wakacje „green”, pośród natury, w miejscach odległych od chaosu i korków wielkich miast, do których jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni. Zwrot „ekologiczny” nastąpił już parę lat temu, ale każdy następny sezon nadal zaskakuje nas coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu usługi.
W tym kontekście, nasz camping nad jeziorem Garda jest wyjątkowo uprzywilejowanym miejscem na Wasze wakacje: z bezpośrednim dostępem do jednej z największych i najpiękniejszych plaż zachodniego wybrzeża, pośród przyrody zielonych wzgórz regionu Valtenesi, miejscem charakteryzującym się wysokiej jakości obiektami i usługami dla rodzin i dla grup przyjaciół. Przejdźmy jednak do nowości sezonu 2020: wszystkim gościom, którzy wybiorą miejsca campingowe Natural Green nad jeziorem Garda nasz camping da możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki. Przyjrzyjmy się lepiej tej ofercie.
 

Miejsca campingowe z prywatnymi łazienkami nad jeziorem Garda

Największą obawą gości, którzy rezerwują miejsca campingowe, jest konieczność dzielenia łazienki z innymi turystami. Na terenie naszej turystycznej wioski nigdy nie zdarzyła nam się żadna nieprzyjemna sytuacja, być może dzięki dobremu wychowaniu i wzajemnemu szacunkowi naszych gości, ale w pełni rozumiemy chęć posiadania prywatnej łazienki, która zapewnia większą prywatność i wygodę, tak jak to ma miejsce w przypadku domków campingowych czy apartamentów w ekorezydencji.
Na miejscach campingowych Superior już istnieje taka możliwość. W przypadku miejsc campingowych w strefie Natural Green, która z definicji jest obszarem jak najbardziej naturalnym, niezabudowanym, znaleźliśmy natomiast inne wspaniałe rozwiązanie: możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki z wc, umywalką i prysznicem z ciepłą wodą w nowych budynkach sanitarnych przeznaczonych właśnie dla tej strefy campingu. Za niewielką dopłatą będziecie mogli zarezerwować nie tylko miejsce campingowe (standardowe lub XL), ale także Waszą prywatną łazienkę.

 

Pozostałe usługi na naszych miejscach campingowych nad jeziorem Garda

Ofertę wynajmu trawiastych miejsc campingowych dla namiotów lub camperów z bezpośrednim dostępem do plaży nad jeziorem Garda dopełniają wspaniałe usługi:
1.    darmowy dostęp do Internetu
2.    podłączenie do sieci elektrycznej z gniazdkami CEE
3.    zrzut brudnej wody i ścieków
4.    możliwość spędzenia wakacji z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi
5.    możliwość korzystania z trzech dużych basenów na terenie campingu
6.    plac zabaw dla dzieci
7.    profesjonalne animacje czasu wolnego
8.    restauracja, pizzeria i bar
9.    minimarket
10.    możliwość wypożyczenia e-bików, city-bików i boi cumowniczej