Miejsca campingowe z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

camping / nowość
Coraz liczniejsza grupa turystów wybiera wakacje „green”, pośród natury, w miejscach odległych od chaosu i korków wielkich miast, do których jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni. Zwrot „ekologiczny” nastąpił już parę lat temu, ale każdy następny sezon nadal zaskakuje nas coraz większym zapotrzebowaniem na tego typu usługi.
W tym kontekście, nasz camping nad jeziorem Garda jest wyjątkowo uprzywilejowanym miejscem na Wasze wakacje: z bezpośrednim dostępem do jednej z największych i najpiękniejszych plaż zachodniego wybrzeża, pośród przyrody zielonych wzgórz regionu Valtenesi, miejscem charakteryzującym się wysokiej jakości obiektami i usługami dla rodzin i dla grup przyjaciół. Przejdźmy do nowości poprzedniego sezonu 2020 docenianych przez turystów: wszystkim gościom, którzy na swoje wakacje wybiorą miejsca campingowe Natural Green lub Superior nad jeziorem Garda, dajemy możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki. Oto szczegóły oferty.
 

Miejsca campingowe z prywatnymi łazienkami nad jeziorem Garda

Największą obawą gości, którzy rezerwują miejsca campingowe, jest konieczność dzielenia łazienki z innymi turystami. Na terenie naszej turystycznej wioski nigdy nie zdarzyła nam się żadna nieprzyjemna sytuacja, być może dzięki dobremu wychowaniu i wzajemnemu szacunkowi naszych gości, ale w pełni rozumiemy chęć posiadania prywatnej łazienki, która zapewnia większą prywatność i wygodę, tak jak to ma miejsce w przypadku domków campingowych czy apartamentów w ekorezydencji.
Na miejscach campingowych Superior już istnieje taka możliwość. W przypadku miejsc campingowych w strefie Natural Green, która z definicji jest obszarem jak najbardziej naturalnym, niezabudowanym, znaleźliśmy natomiast inne wspaniałe rozwiązanie: możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki z wc, umywalką i prysznicem z ciepłą wodą w nowych budynkach sanitarnych przeznaczonych właśnie dla tej strefy campingu. Za niewielką dopłatą będziecie mogli zarezerwować nie tylko miejsce campingowe (standardowe lub XL), ale także Waszą prywatną łazienkę.


- Miejsce campingowe Superior: 90 m2, o trawiastej powierzchni, z prywatnym WC wyposażonym w umywalkę, kabinę prysznicową, ze stałym dostępem do ciepłej wody oraz  zewnętrznym zlewem.
- Miejsce campingowe Natural Green: od 70 do 90 m2, o trawiastym podłożu, w spokojnej części campingu, w której króluje natura, z bezpośrednim dostępem do jeziora i  z  możliwością zarezerwowania prywatnej kabiny łazienkowej.
- Miejsca Campingowe Natural Green XL: od 100 do 180 m2, idealne dla wszystkich, którzy potrzebują dużo przestrzeni, pośród przyrody, z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz,  również w tym przypadku, z możliwością zarezerwowania prywatnej kabiny łazienkowej.


W razie jakichkolwiek pytań, skontaktujcie się z nami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skorzystajcie z promocji nie do przegapienia, które znajdziecie na naszej stronie internetowej.
 

Pozostałe usługi na naszych miejscach campingowych nad jeziorem Garda

Ofertę wynajmu trawiastych miejsc campingowych dla namiotów lub camperów z bezpośrednim dostępem do plaży nad jeziorem Garda dopełniają wspaniałe usługi:
1.    darmowy dostęp do Internetu
2.    podłączenie do sieci elektrycznej z gniazdkami CEE
3.    zrzut brudnej wody i ścieków
4.    możliwość spędzenia wakacji z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi
5.    możliwość korzystania z trzech dużych basenów na terenie campingu
6.    plac zabaw dla dzieci
7.    profesjonalne animacje czasu wolnego
8.    restauracja, pizzeria i bar
9.    minimarket
10.    możliwość wypożyczenia e-bików, city-bików i boi cumowniczej


Camping z prywatną łazienką nad jeziorem Garda

Camping z prywatną łazienką nad jeziorem Garda
Camping Baia Verde nad jeziorem Garda, oprócz opcji miejsce campingowe+łazienka, oddaje Wam do dyspozycji wiele innych obiektów: wygodne i przytulne domki campingowe idealne dla tych, którzy pragną odrobinę więcej komfortu, a także trzypokojowe lub czteropokojowe apartamenty w niedawno wybudowanej małej ekorezydencji. Zwłaszcza dla licznych rodzin z małymi dziećmi posiadanie domku lub apartamentu z oddzielnymi pokojami, aneksem kuchennym do przygotowywania posiłków oraz więcej niż jedną łazienką może być wielkim atutem, który pomoże spędzić spokojne, beztroskie i relaksujące wakacje.

Niedługo rozpocznie się fantastyczny sezon turystyczny 2022, a my pracujemy, by zaoferować Wam jeszcze piękniejsze wakacje niż w poprzednich latach. Przeczytaliście już artykuł o wszystkich naszych nowościach? Widzieliście ile wyjątkowych ofert na niższy i wyższy sezon Wam zaproponowaliśmy? Otwieramy oficjalnie 9 kwietnia 2022, w sam raz, żeby zdążyć na Wielkanoc, ponieważ wiemy, że dla wielu z Was spędzenie wielkanocnych wakacji nad jeziorem Garda jest przepięknym zwyczajem.