Domek Campingowy Domek Campingowy Family Deluxe

Domek Campingowy Family Deluxe

Domek campingowy z dużymi przestrzeniami dla rodzin, który może pomieścić do 6 osób. Składa się z 3 pokoi, 1 łazienki, wyposażonej kuchni i zadaszonej werandy, klimatyzacji dostępnej na żądanie. Bezpłatne łącze internetowe. 32m2 | 6 osób, 3 pokoje
Zapoznanie się z regulaminem
32mq
6 osoby
3 pokoje
1 łazienka
Free WiFi
No Pet
Przestrzenny domek campingowy
Domek o powierzchni 32 m2 plus zadaszona i wyposażona weranda, jest idealny dla dużych rodzin do sześciu osób. Położony jest w strefie porośniętej zielonymi drzewami i bujną roślinnością typową dla tego regionu.

Obiekt
W domku campingowym Family Deluxe znajduje się sypialnia małżeńska i dwa pokoje, każdy z dwoma pojedynczymi łóżkami; w pełni wyposażona, prywatna łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką, suszarką i szafką; salon z aneksem kuchennym i elegancko wykończoną sofą. Obiekt wyposażony jest w instalację klimatyzacyjną dostępną na żądanie. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Wyposażenie

Salon wyposażony jest w aneks kuchenny ze zlewem, zastawą stołową, elektrycznym ekspresem oraz kawiarką, mikrofalówką, lodówką z zamrażarką, stołem i krzesłami. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami pozwalający na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz dwa leżaki do opalania.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).