Domek Campingowy Domek Campingowy Suite Deluxe

Domek Campingowy Suite Deluxe

Wygodny i przestronny domek campingowy dla rodzin, który może pomieścić do 5 osób. Składa się 2 pokoi, 2 łazienek, wyposażonej kuchni i zadaszonej werandy, klimatyzacji dostępnej na żądanie. Bezpłatne łącze internetowe. 32m2 | 5 osób, 2 pokoje
32mq
5 osoby
2 pokoje
2 łazienki
weranda
Free WiFi
Wygodny domek campingowy
Domek o powierzchni 32 m2, plus zadaszona i wyposażona weranda, jest idealny dla pięciu osób. Położony jest w strefie porośniętej bujną roślinności typową dla tego regionu.

Obiekt

W domku campingowym Suite Deluxe znajduje się sypialnia małżeńska, pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz miejscem do spania na antresoli; dwie prywatne łazienki z kabiną prysznicową, wc, umywalką, suszarką i szafką; salon z aneksem kuchennym i elegancko wykończoną sofą. Obiekt wyposażony jest w instalację klimatyzacyjną dostępną na żądanie. Ofertę dopełnia prywatne miejsce parkingowe.

Wyposażenie

Salon wyposażony jest w aneks kuchenny ze zlewem, zastawą stołową, elektrycznym ekspresem oraz kawiarką, mikrofalówką, lodówką z zamrażarką, stołem i krzesłami. Na werandzie znajduje się stół z krzesłami pozwalający na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz dwa leżaki do opalania.

Darmowe wifi
Na terenie całego campingu działa bezprzewodowy darmowy Internet 24h/24h. Połączenie z siecią wifi wyłącznie do użytku prywatnego (nie w celach biznesowych).
Opcjonalne
  • 2° Samochody/Motory € 3,00
  • Przyczepa podłogowa € 4,00
  • Pakiet baby € 6,00
  • Przyczepa podłogowa + boja € 14,00
Koszty dodatkowe
The following charges will be added to your bill upon arrival:
- Tourist tax: April to June and September € 0,60, July and August € 1,00 per day, per person from 14 years old.
- Final unit cleaning obligatory € 45,00

If requested:
- Air conditioning: € 5,00 a day
- Bed linen: € 6,00 per person/change
- Towels: €. 6,00 per person/change

Bond: € 100,00.
Ceny za dzień w Euro zawierające VAT 10%