Zespół campingu Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda mówi Wam: do widzenia

Oficjalnie zakończył się sezon 2018 na campingu Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem GardaZakończył się sezon 2018, oficjalnie zamknęliśmy bramy naszego campingu Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda. 6 października pożegnaliśmy ostatnich gości, którzy spędzili w naszym towarzystwie parę relaksujących dni tej zaskakująco pięknej jesieni, krzycząc głośno „do zobaczenia następnej wiosny”. Nadszedł teraz czas, abyśmy i my wybrali się na krótkie wakacje i zażyli paru dni odpoczynku, które pozwolą nam powrócić do pracy z nową energią w celu przygotowania kolejnego sezonu. Jak dobrze wiecie, zima jest dla nas czasem doskonalenia naszej oferty, poszukiwania nowych możliwości współpracy, czynności związanych z utrzymaniem i remontami naszego campingu nad jeziorem Garda i wszystkich naszych obiektów, reorganizacji strony internetowej i temu podobnych działań. Rzeczy do zrobienia jest wiele, a więc do roboty!
Tutaj w Manerba, tak jak w całym rejonie Valtenesi, trwa właśnie zbiór oliwek. Rozglądając się wokoło zauważymy wielu pracowników z sieciami i innymi urządzeniami służącymi do zbioru dojrzałych już oliwek, które stanowić będą źródło naszego słynnego i docenianego, również przez turystów, oleju z pierwszego tłoczenia DOP (Denominazione di Origine Protetta, czyli Chroniona Nazwa Pochodzenia). Tym tradycyjnym, swojskim obrazem natury chcemy pożegnać Was po raz kolejny, dziękując Wam gorąco za wszystkie uśmiechy i emocje, które nam podarowaliście podczas Waszego pobytu. A tych wszystkich, którzy nie byli w stanie do nas przyjechać, zapewniamy, że czekamy na Was w przyszłym sezonie. Niedługo zakomunikujemy Wam daty otwarcia  i wszystkie promocje na wczesne rezerwacje.
Do zobaczenia, jeszcze raz wielkie podziękowania od całego zespołu campingu Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda.


Residence Apartments

Residence Apartments

Residence Apartments

Buildings Projects