Rezydencja nad jeziorem Garda z wyjątkowymi usługami

Apartamenty / residence
Pierwsze promienie słońca w tym sezonie rozgrzewają nie tylko nasze dusze, ale także naszą wyobraźnię! Zeszłoroczne wakacje są już tylko odległym wspomnieniem, więc jest to doskonały moment na to, by zaplanować kolejne... Dodajmy magii i radości do tych dni! Kto z Was ma już sprecyzowane plany? Kto natomiast ciągle rozważa plusy i minusy różnych miejsc i obiektów? Mamy dla Was specjalną propozycję! Oto ona:

Rezydencja nad jeziorem Garda... w turystycznej wiosce.

Co to oznacza? Baia dei Fiori jest ekorezydencją wybudowaną niedawno na terenie wielkiej turystycznej wioski Baia Verde w Manerba na zachodnim brzegu jeziora Garda w południowych Włoszech. Znajdują się w niej trzy wakacyjne apartamenty, dwa trzypokojowe o powierzchni 57  m2 i jeden czteropokojowy o powierzchni 112 m2. Budynek posiada certyfikat PassivHause ponieważ został wykonany zgodnie z zasadami biobudownictwa, w poszanowaniu okolicznych terenów, z  wykorzystaniem materiałów, które nie musiały być przewożone na duże odległości oraz zapewniając maksymalną oszczędność energii (izolacje termiczne, panele słoneczne, ekologiczne systemy nawadniające itp.).
Apartamenty są naprawdę przepiękne, w pełni wyposażone i przemyślane w każdym detalu, zapewniają wszelkie wygody. Nie można też zapomnieć o ogrodzie i werandzie, do wyłącznego użytku mieszkańców, aby mogli jeszcze bardziej cieszyć się naturą. Design, luksusowe umeblowanie, technologie... Wszystkie te cechy sprawiły, że nasza rezydencja została umieszczona na liście najlepszych glampingów nad jeziorem Garda.

Napisaliśmy wcześniej rezydencja „w turystycznej wiosce” ponieważ wybudowana została ona na  terenie naszego wielkiego campingu, pełnego już domków campingowych i miejsc campingowych dla namiotów i camperów, w samym środku zieleni. W ten sposób mieszkańcy rezydencji mogą korzystać ze wszystkich usług campingu, takich jak trzy baseny, profesjonalna animacja czasu wolnego, pizzeria, restauracja, bar i minimarket, a także z dużego placu zabaw dla  dzieci i wielofunkcyjnego boiska sportowego.
Zazwyczaj osoby, które wybierają wakacyjny apartament nad Gardą nie mają do dyspozycji wszystkich tych usług, charakterystycznych właśnie dla campingów i turystycznej wiosek. Wynajmując natomiast trzypokojowy lub czteropokojowy apartament w Baia dei Fiori będziecie uprzywilejowani i wszystkie te udogodnienia będziecie mieli pod ręką.


Ceny wakacji w rezydencji nad jeziorem Garda

Aby poznać ceny naszych wakacyjnych apartamentów zapraszamy Was do zapoznania się z naszym booking online, aby jak najdokładniej wyliczyć koszty Waszej rezerwacji, łącznie z opcjami dodatkowymi. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, skontaktujcie się z nami, jesteśmy do  Waszej dyspozycji.
Pamiętajcie, nie przegapcie naszych super promocji!