Nasz camping nad jeziorem Garda jest otwarty do 06.11.2021

nowość
Baia Verde, nasz wspaniały camping nad jeziorem Garda w Manerba, wśród pięknych wzgórz Valtenesi, ogłasza oficjalną datę zakończenia sezonu turystycznego 2021: jesteśmy otwarci aż do 6 listopada! Zeszłoroczny eksperyment z przedłużeniem sezonu do początku listopada, aby  zrekompensować opóźnione otwarcie spowodowane restrykcjami związanymi z  pandemią, okazał się dużym sukcesem. Zdecydowaliśmy się powtórzyć ten zabieg i zaproponować Wam jesienne wakacje nad jeziorem Garda również w  tym roku!

Jesienne wakacje nad jeziorem Garda, kolory i czar

Dla tych, którzy kochają naturę i spokój, a od wakacji oczekują ciszy, relaksu oraz przepięknych krajobrazów, końcówka lata będzie idealną porą na  urlop. Większość turystów wróciła już do domów, zaczęła się szkoła, korki zniknęły... Natura w magiczny sposób wzięła w posiadanie wszystkie przestrzenie, a kolory o tej porze roku zapierają dech w piersiach.
Jeśli jesteście zapalonymi fotografami, zapraszamy w odwiedziny, abyście mogli uwiecznić wszystkie te niesamowite obrazy, które ukażą się Waszym oczom oraz feerie ciepłych, jesiennych barw, które na zawsze pozostaną wśród Waszych najpiękniejszych wspomnień.

Co robić podczas październikowych wakacji na campingu nad jeziorem Garda?

Nasze tereny obfitują w liczne i różnorodne szklaki, które pozwolą Wam odkryć Gardę i nie dadzą się Wam nudzić. Jeśli jesteście entuzjastami enogastromonii, możecie odwiedzić okoliczne winiarnie, zorganizować wycieczki degustacyjne, smakować regionalnych nowalijek (jak na przykład górskie kasztany w tym okresie) czy zjeść kolację w jednej z wielu wspaniałych restauracji w naszej okolicy. Jeśli natomiast wolicie cieszyć się świeżym i czystym powietrzem, macie do wyboru wiele tras trekkingowych czy rowerowych, które możemy Wam polecić. Jedna bardziej malownicza od  drugiej.
To jednak nie koniec. W naszej okolicy znajdziecie wiele atrakcji turystycznych związanych z historią czy kulturą, kościoły, które warto odwiedzić, i wiele więcej.
Na zakończenie: rozrywka. Camping Baia Verde nad jeziorem Garda jest oddalony o zaledwie 1 godzinę jazdy samochodem od najbardziej znanego parku rozrywki w Europie, Gardalandu. Kalendarz otwarcia parku: każdego dnia tygodnia do 27.09 oraz wyłącznie w weekendy (piątek-niedziela) od  października, specjalne otwarcie  01.11.

Skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować Wasz jesienny pobyt na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda. Skorzystajcie z niskich cen i obowiązujących promocji.
Przypominamy Wam, że restauracja, bar oraz minimarket, znajdujące się na  terenie turystycznej wioski, zostaną zamknięte 3  października  2021. Poza campingiem, w odległości 400m, znajduje się natomiast restauracja należąca do tego samego zarządcy, która pozostanie otwarta do  20  października  2021.