Miejsca pod campery nad jeziorem Garda: podróżowanie w camperze bezcenne!

camping

To bardzo trudny okres dla turystyki, ale jesteśmy pewni, że już niedługo będziemy mogli wrócić silniejsi niż do tej pory. Dlaczego? To proste, jezioro Garda jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, idealnym miejscem, aby spędzić letnie wakacje pośród natury, w tej oazie spokoju, którą przy wielkim nakładzie pracy i z wielkim poświęceniem tworzyliśmy w ciągu ostatnich lat. Nadszedł maj, to czas, gdy znowu ruszymy do działania… Jeszcze kilka dni cierpliwości, a potem nareszcie będziemy mogli zaplanować ponowne otwarcie campingu. W międzyczasie zwracamy się do wszystkich turystów, którzy wybiorą jezioro Garda jako cel swoich wakacji, także do tych, którzy na podróż i nocleg na naszym campingu wybiorą własnego campera, aby poczuć się jeszcze bezpieczniej. Oto co oferuje Wam nasza turystyczna wioska.

Czekamy na Was! Odwagi!Podróżujący camperami turyści, którzy odwiedzają jezioro Garda, stanowią bardzo liczną grupę. Nic dziwnego, wakacje w camperze, to naprawdę wspaniałe przeżycie, zwłaszcza w takich okolicach, jak nasze! Odkrywanie piękna natury, możliwość wygodnego przemieszczania się i  posiadanie wszystkiego co niezbędne zawsze pod ręką, to tylko niektóre plusy! Baia Verde proponuje Wam ocienione i wyposażone miejsca campingowe nad jeziorem Garda dla Waszych camperów.
Rezerwacja nie jest obowiązkowa, ale w szczycie sezonu radzimy Wam skorzystać z tej możliwości, ponieważ odnotowujemy w tym czasie znaczną liczbę odwiedzin i może się zdarzyć, że gdy się u nas zjawicie, nie znajdzie się dla Was ani jedno wolne miejsce. Wynajmując miejsca campingowe nad jeziorem Garda będziecie mieli pełny dostęp do wszystkich usług oferowanych na  terenie campingu, a więc do basenu, bezpłatnej plaży, restauracji-pizzerii, placu zabaw i wielu więcej. Znajdziecie się więc w samym sercu natury, tak blisko jeziora, jak to tylko możliwe, a  jednocześnie będziecie też mogli cieszyć się wszystkimi wygodami, które wzbogacą Wasze wakacje i sprawią, że będą one jedyne w swoim rodzaju. Teraz przyjrzyjmy się bliżej szczegółom oferty.

Wakacje w camperze nad jeziorem Garda: zalety

1.    Maksymalna wolność. Camper daje Wam dużą niezależność podczas podróży, ale także podczas całego Waszego pobytu na campingu.
2.    Gwarantowana oszczędność. Wynajem miejsca campingowego jest na pewno znacznie tańsze niż pokoju hotelowego, domku campingowego czy apartamentu. Wybierając odpowiednie miejsce będziecie mogli przeżyć fantastyczne wakacje w wyjątkowej cenie.
3.    Brak konieczności planowania. Zawsze zalecamy wcześniejszą rezerwację miejsca campingowego dla campera nad Gardą na wybrany przez Was termin wakacji, jednak poza szczytem sezonu często nie ma takiej konieczności. Podróżując camperem możecie też dowolnie zmieniać trasę czy destynację.
 4.    Świetnie wyposażony pojazd. Posiadanie do Waszej dyspozycji campera zawsze gotowego na krótsze czy dłuższe wakacje, pozwoli Wam wykorzystać również weekendy czy krótkie okresy świąteczne, bez konieczności wielkiego pakowania itp.
5.    Wygoda transportu obiektów o dużych gabarytach, takich jak na przykład rowery! Jeśli lubicie sport i chcecie poznać Gardę z siodełka Waszego dwukołowca, camper jest idealnym środkiem transportu do przewożenia Waszych rowerów.

Nasze miejsca campingowe dla camperów nad jeziorem Garda

Co ma do zaoferowania nasz camping nad jeziorem Garda wszystkim gościom podróżującym camperami? W ciągu ostatnich dwóch lat zainwestowaliśmy wiele zasobów w rozwój naszej oferty „campingowej”. Po pierwsze zakupiliśmy duży, naturalny, „dziki” teren zaraz obok naszej turystycznej wioski, z bezpośrednim dostępem do jeziora. Po drugie wybudowaliśmy budynek sanitarny z łazienkami przeznaczonymi dla gości wszystkich naszych miejsc campingowych znajdujących się na nowo zakupionym terenie. W ten sposób powstały Natural Green i Natural Green XL, miejsca w samym sercu natury, idealne na Wasze wakacje w camperze.
Jeśli natomiast wolicie zamieszkać w centralnej części naszego campingu, możecie wybierać spośród pięknych miejsc campingowych Comfort i Superior.

Usługi dla gości miejsc campingowych nad jeziorem Garda

Wynajmując miejsce campingowe na terenie Baia Verde możecie korzystać ze wszystkich usług, od  basenu do bezpłatnej sieci wifi, od restauracji-pizzerii do minimarketu, od profesjonalnych animacji czasu wolnego w pełnym sezonie do możliwości wynajmu rowerów e-bike i city-bike... Ta  lista mogłaby nie mieć końca.
Przypominamy Wam także, że nasz camping jest przyjazny zwierzętom, a więc na wakacje na  miejscach campingowych możecie zabrać Wasze psiaki!