Miejsca campingowe XL nad jeziorem Garda: nowość roku 2020

nowość / camping
Strefa Natural Green naszego campingu nie jest już nowością…. Również w tym roku zarejestrowaliśmy prawdziwy boom na rezerwację naszych miejsc campingowych i domków campingowych w tej spokojnej strefie pośród natury. Mówiąc szczerze, dostaliśmy od naszych gości wiele słów uznania, szczególnie za przygotowanie tej strefy do sezonu 2019 i za wybudowanie nowego budynku sanitarnego. Znowu nam się udało!
Mimo to mamy jedną nowość. Nasza oferta miejsc campingowych Natural Green nad jeziorem Garda powiększa się! W jakim sensie? Już Wam tłumaczymy.


Miejsca campingowe nad jeziorem Garda: Natural Green i Natural Green XL

Wielka przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, pozwoliła nam zoptymalizować naszą ofertę miejsc campingowych właśnie pod względem ich wielkości. Wyodrębniliśmy dwa rodzaje: jedne o powierzchni od 70 do 90 m2, a drugie, które nazwaliśmy XL, o powierzchni pomiędzy 100 a 180 m2. Wszystkie pozostałe cechy miejsc campingowych pozostają takie same, a więc:
1. trawiaste podłoże
2. bardzo spokojna i cicha strefa naszego campingu
3. bezpośredni dostęp do plaży i jeziora
4 .bezpłatne połączenie z Internetem
5. podłączenie do sieci elektrycznej 10 A
6. doprowadzenie wody
7. zrzut brudnej wody i ścieków
8. strefa przyjazna zwierzętom
Zmianie ulega więc jedynie przestrzeń, którą będziecie mieli do dyspozycji, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku środków transportu o bardzo dużych rozmiarach, namiotów o dużej powierzchni czy obecności psów. Od przyszłego sezonu, dla Waszej wygody, będziecie więc mieli wybór.

W razie jakichkolwiek pytań o miejsca campingowe nad jeziorem Garda oferowane przez camping Baia Verde, polecamy Wam lekturę tego artykułu.