Miejsca campingowe XL nad jeziorem Garda: nowość roku 2020

nowość / camping

Nie ma dnia, żebyśmy nie słyszeli o dystansie społecznym, o zachowaniu odpowiedniej odległości od drugiego człowieka... W obecnej sytuacji to kweste, które pozostają na ustach wszystkich. Mamy nadzieję, że szybko będziemy mogli zapomnieć o całej tej strasznej historii i zaczniemy cieszyć się latem, goszcząc Was podczas wakacji w naszej wspaniałej turystycznej wiosce nad jeziorem Garda. Prezentujemy Wam nowość, którą przygotowaliśmy na 2020 rok jeszcze przed pojawieniem się pandemii! Biorąc pod uwagę obecną sytuację, nasza oferta może być naprawdę bardzo interesująca. Dzisiaj opowiemy Wam o miejscach campingowych, zwanych “XL”, nad jeziorem Garda w strefie Natural Green na terenie naszego campingu.Strefa Natural Green naszego campingu nie jest już nowością…. Również w tym roku zarejestrowaliśmy prawdziwy boom na rezerwację naszych miejsc campingowych i domków campingowych w tej spokojnej strefie pośród natury. Mówiąc szczerze, dostaliśmy od naszych gości wiele słów uznania, szczególnie za przygotowanie tej strefy do sezonu 2019 i za wybudowanie nowego budynku sanitarnego. Znowu nam się udało!
Mimo to mamy jedną nowość. Nasza oferta miejsc campingowych Natural Green nad jeziorem Garda powiększa się! W jakim sensie? Już Wam tłumaczymy.


Miejsca campingowe nad jeziorem Garda: Natural Green i Natural Green XL

Wielka przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, pozwoliła nam zoptymalizować naszą ofertę miejsc campingowych właśnie pod względem ich wielkości. Wyodrębniliśmy dwa rodzaje: jedne o powierzchni od 70 do 90 m2, a drugie, które nazwaliśmy XL, o powierzchni pomiędzy 100 a 180 m2. Wszystkie pozostałe cechy miejsc campingowych pozostają takie same, a więc:
1. trawiaste podłoże
2. bardzo spokojna i cicha strefa naszego campingu
3. bezpośredni dostęp do plaży i jeziora
4 .bezpłatne połączenie z Internetem
5. podłączenie do sieci elektrycznej 10 A
6. doprowadzenie wody
7. zrzut brudnej wody i ścieków
8. strefa przyjazna zwierzętom
Zmianie ulega więc jedynie przestrzeń, którą będziecie mieli do dyspozycji, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku środków transportu o bardzo dużych rozmiarach, namiotów o dużej powierzchni czy obecności psów. Od przyszłego sezonu, dla Waszej wygody, będziecie więc mieli wybór.

W razie jakichkolwiek pytań o miejsca campingowe nad jeziorem Garda oferowane przez camping Baia Verde, polecamy Wam lekturę tego artykułu.