En campingplads til jeres ferie ved Gardasøen med jeres hund

Uslugi / życie na campingu
Kiedy mówimy Wam o wakacjach spędzonych z całą rodziną, naprawdę mamy na myśli wszystkich jej członków! Właśnie tak, ponieważ czworonożni przyjaciele również są częścią rodziny i pozostawienie ich w hoteliku dla psów na okres wakacji może wywołać w nich wielki smutek i niepokój. W dzisiejszych czasach istnieje wiele obiektów, które akceptują psy. Zorientujcie się dobrze przed dokonaniem rezerwacji, aby nie spotkała Was przykra niespodzianka. Wasze wakacje nad jeziorem Garda z psem i dziećmi muszą być jedynym w  swoim rodzaju, wyjątkowym wydarzeniem.

Camping na wakacje z Waszym psem nad jeziorem Garda

Camping Baia Verde jest wielką turystyczna wioską mieszczącą się w samym sercu rejonu Valtenesi. Jest przyjazny zwierzętom, więc na jego terenie mile widziani są również Wasi czworonożni przyjaciele. W szczególności możliwy jest pobyt na miejscach campingowych i  w  domkach campingowych Charme, Elite i Giada. Wybierzcie zakwaterowanie, które najlepiej będzie odpowiadało Waszym oczekiwaniom.
Na terenie naszej turystycznej wioski dostępne są dystrybutory z woreczkami na odchody Waszych kudłatych przyjaciół, co pozwoli zachować szacunek wobec pozostałych gości i  zadbać o czystość terenu. Przestrzegając paru reguł można z powodzeniem współżyć w  całkowitej zgodzie.

Szczęściarze z Waszych psów... szczęściarze z Was. Nasza turystyczna wioska bowiem oprócz czystych i wygodnych obiektów mieszkalnych, wyposażonych we wszelkiego rodzaju udogodnienia, oferuje także wspaniałe usługi: trzy baseny (spośród których jeden na dachu ze  strefą welnness Roof Top i jeden o głębokości bezpiecznej dla dzieci), plac zabaw, minimarket otwarty przez cały sezon, bar, restaurację-pizzerię, wielofunkcyjne boiska sportowe i  wiele więcej. Letnie wakacje to poważna sprawa, nie możemy więc zawieść Waszych oczekiwań. Pracujemy cały rok, by zaproponować Wam ofertę turystyczną, która stanie na  wysokości zadania, ofertę z Waszych snów.

Plaża dla psów nad jeziorem Garda naprzeciwko campingu Baia Verde

A na plaży? Często obiekty noclegowe akceptują obecność psów, natomiast kąpieliska już nie. Może to stanowić duży problem, ale nie dla Baia Verde. Naprzeciwko campingu znajduje się duża i dobrze wyposażona Fido Beach (plaża dla psów zarządzana przez firmę zewnętrzną), gdzie będziecie mogli spędzić Wasze dni pod znakiem opalania i skoków do słodkiej wody jeziora w towarzystwie Waszego czworonożnego przyjaciela.


Wakacje z psem nad jeziorem Garda: co wziąć ze sobą

Przygotowaliście już check listę na wyjazd, aby być pewni, że nie zapomnieliście niczego, co  będzie Wam potrzebne? No właśnie, to samo powinniście zrobić również dla Waszego psa, a  my pomożemy Wam w przygotowaniu do wielkiej wakacyjnej przygody. Co więc należy spakować?
1.    Dokumenty (książeczkę zdrowia z wykazem  szczepień)
2.    Kaganiec (jeśli jest niezbędny) oraz smycz
3.    Niezbędne lekarstwa
4.    Domowe legowisko, aby trzymać się psich nawyków
5.    Karmę którą pies na co dzień spożywa, wskazane jest niezmienianie jej na czas wyjazdu
6.    Zabawki wszelkiego rodzaju
7.    Plastikowe woreczki


Bardzo prosimy wszystkich gości o niepozostawianie Waszych psów bez opieki na  miejscach campingowych i w domkach campingowych. To będą dla Was naprawdę ekscytujące i… merdające ogonem wakacje w naszym rajskim zakątku na ziemi! W razie jakichkolwiek pytań, piszcie do nas bez wahania.