Camping z domkami campingowymi nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Szukacie domków campingowych nad jeziorem Garda? Może zainteresuje Was czterogwiazdkowy camping w wiosce turystycznej dostosowanej do potrzeb całej rodziny? Oczywiście z zapewnionymi wspaniałymi usługami. Camping Baia Verde w Manerba nad jeziorem Garda jest właśnie tym, czego potrzebujecie. Przyjrzyjmy się uważniej turystycznej ofercie, którą dla Was przygotowaliśmy.

Domki campingowe nad jeziorem Garda na campingu Baia Verde

- Green Suite
Domki campingowe o powierzchni 32 m2 mogą pomieścić aż do 5 osób, składają się z dwóch sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i jednej z trzema pojedynczymi łóżkami), dwóch prywatnych i w pełni wyposażonych łazienek, salonu z aneksem kuchennym, kanapą, stołem i krzesłami. Ofertę dopełnia wyposażona, zewnętrzna weranda oraz miejsce parkingowe.

- Family Deluxe
Domek campingowy Family Deluxe o całkowitej powierzchni 32 m2 może pomieścić aż do 6 osób. Składa się z trzech sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i dwóch sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami każda), jednej wyposażonej łazienki, elegancko wykończonego salonu i kuchni (wyposażonej). Ofertę dopełnia miejsce parkingowe i zewnętrzna weranda wyposażona w stół, krzesła i dwa leżaki.

- Charme
Uroczy domek campingowy o powierzchni 24 m2, który może pomieścić aż do 5 osób w dwóch sypialniach, jednej z łóżkiem małżeńskim i drugiej z trzema pojedynczymi łóżkami. Dysponuje dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym, wyposażoną, zewnętrzną werandą i miejscem parkingowym.

- Elite
Elite, domek campingowy o powierzchni 30 m2 nad jeziorem Garda, idealny dla dużych rodzin (aż do 6 osób). Dysponuje trzema sypialniami, dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym oraz kanapą, dużym, wyposażonym zewnętrznym tarasem i miejscem parkingowym.

- Giada
Największy domek campingowy na naszym campingu, o powierzchni 33 m2, który może ugościć nawet 6 osób. Trzy sypialnie, jedna łazienka z prysznicem i z umywalką, a druga z wanną i z umywalką, wyposażona kuchnia, kanapa w salonie oraz zewnętrzna weranda, 1 miejsce parkingowe.


Usługi dla przyczep kempingowych nad jeziorem Garda

Nasza turystyczna wioska położona jest pośród zieleni, między pięknymi wzgórzami Valtenesi (na zachodnim wybrzeżu jeziora Garda) z bezpośrednim dostępem do jednej z najbardziej znanych plaż w Manerba. Wakacje w naszym domku campingowym, to przede wszystkim szansa na odrobinę prywatności i intymności. Obiekty te dają Wam tyle spokoju i wolności, ile tylko potrzebujecie, pozwalają na zorganizowanie planu dnia według Waszych upodobań oraz na przygotowywanie potraw, które najbardziej smakują Waszym dzieciom. Jednocześnie, dzięki współdzieleniu ogólnodostępnych przestrzeni z innymi turystami, umożliwiają zawieranie nowych przyjaźni z osobami z całego świata. Nie można też zapomnieć o oferowanych przez nasz camping usługach. Wynajmując na wakacje jeden z domków, które zaprezentowaliśmy Wam powyżej, możecie cieszyć się także 3 basenami (dużym, małym i tym trzecim, z hydromasażem i ciepłą wodą, zlokalizowanym na dachu głównego budynku), dużym placem zabaw dla dzieci, wielkimi zielonymi przestrzeniami, restauracją, pizzerią, barem i mini marketem otwartym przez cały sezon. Turystyczną ofertę naszego campingu Baia Verde dopełniają animacje czasu wolnego.


Domki campingowe nad jeziorem Garda: wakacje „green”

Ten, kto decyduje się wynająć na wakacje domek campingowy nad jeziorem Garda na pewno wyróżnia się wyjątkowym umiłowaniem natury. Nasz camping jest jednym z największych obrońców naszego wspaniałego regionu oraz jego naturalnych walorów. W ten sposób oferujemy Wam możliwość przeżycia kilku dni pośród natury, w miejscu, w którym możecie oddychać czystym powietrzem.
Przyjrzyjmy się razem szczegółom, abyśmy mogli wyjaśnić Wam, co oznacza pojęcie eco-camping. Zobaczcie co już zrobiliśmy i co cały czas, dzień po dniu, robimy dla ekologii.

1. Termiczne panele słoneczne oraz panele fotowoltaiczne
Paneli słonecznych używamy do podgrzewania wody sanitarnej, wody z basenu ze stanowiskami z hydromasażem zlokalizowanego na dachu-solarium oraz wody z łazienek dla miejsc campingowych Superior. Do produkcji energii elektrycznej na naszym campingu wykorzystujemy natomiast moc promieni słonecznych przetworzoną przez panele fotowoltaiczne.

2. Segregacja odpadów
W naszej turystycznej wiosce nie mniej ważne jest zarządzanie odpadami. Zdecydowaliśmy się zaproponować wszystkim naszym klientom segregację odpadów, abyśmy mogli poddać recyklingowi, jak najwięcej materiałów. Na całym campingu znajdziecie zbiorniki, dzięki którym będziecie mogli segregować szkło/plastik/papier i inne suche odpady.

3. Roślinność i natura
Zdecydowaliśmy się pozostawić teren campingu w jak najbardziej naturalnej formie. Nie betonowaliśmy więc uliczek naszej turystycznej wioski, pozostawiliśmy je pokryte naturalnym żwirkiem, ułatwiając w ten sposób wchłanianie deszczówki. Podczas dzielenia terenu zdecydowaliśmy się posadzić jedynie rośliny typowe dla tego regionu, których nie trzeba przywozić z odległych zakątków świata, aby zachować możliwie największą równowagę środowiska.

4. Pochłanianie CO2
Doświadczony agronom przestudiował umiejętność fotosyntezy naszych roślin i ustalił, że powietrze na naszym campingu jest zdrowe i czyste, a poziom dwutlenku węgla jest niski właśnie dzięki obecności pochłaniającej go roślinności.

Co o tym myślicie? Z całą pewnością wynajem jednego z domków campingowych na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda oznacza wybór przyjaznych naturze, relaksujących i dobrych dla Waszych płuc wakacji na łonie przyrody. Skontaktujcie się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

Domki campingowe nad jeziorem Garda: ceny i oferty

W tym roku, jak nigdy wcześniej, należy wziąć pod uwagę aspekt ekonomiczny urlopu. Wierzymy mocno, że wszyscy potrzebują wakacji nad jeziorem Garda, aby zapomnieć o zmartwieniach i smutkach ostatnich miesięcy. Jesteśmy też przekonani, że dzieci muszą odzyskać to, co zostało im zabrane: zabawę i wolność. Postanowiliśmy więc zaproponować Wam oferty nie do przegapienia, wyjątkowe zniżki, które pozwolą wszystkim zrealizować pobyt na naszym campingu, w domku campingowym, apartamencie lub na miejscu campingowym.
- W okresie od 1 kwietnia do 3 lipca 2021 oraz od 4 września do 6 listopada 2021 dajemy Wam w prezencie 1 dzień w naszej turystycznej wiosce przy pobycie na co najmniej 7 nocy. Co to oznacza? Tygodniowe wakacje nad Gardą, 7 nocy, płacąc jedynie za 6 nocy! Oferta obowiązuje dla wszystkich domków campingowych turystycznej wioski oraz apartamentów naszej Rezydencji Baia dei Fiori.
- W okresie od 1 kwietnia do 27 czerwca 2021 oraz od 6 września do 6 listopada  2021 aktywna jest KONWENCJA ACSI ANWB ADAC, w ramach której przewidziano promocyjną cenę za dzień pobytu na miejscach campingowych Comfort lub Natural Green dla dwóch dorosłych i psa (bez opłaty klimatycznej, nie łączy się z innymi promocjami).
- Cena promocyjna za rezerwację boiska w weekend, od piątku do soboty lub niedzieli wieczorem
Odwagi i do dzieła, to czas na zarezerwowanie Waszych wakacji nad Gardą, w tym małym rajskim zakątku na ziemi, idealnym dla rodzin, grup przyjaciół, a także młodych ludzi.