Camping z domkami campingowymi nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Szukacie domków campingowych nad jeziorem Garda? Może zainteresuje Was czterogwiazdkowy camping w wiosce turystycznej dostosowanej do potrzeb całej rodziny? Oczywiście z zapewnionymi wspaniałymi usługami. Camping Baia Verde w Manerba nad jeziorem Garda jest właśnie tym, czego potrzebujecie. Przyjrzyjmy się uważniej turystycznej ofercie, którą dla Was przygotowaliśmy.

Domki campingowe nad jeziorem Garda na campingu Baia Verde

- Green Suite
Domki campingowe o powierzchni 32 m2 mogą pomieścić aż do 5 osób, składają się z dwóch sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i jednej z trzema pojedynczymi łóżkami), dwóch prywatnych i w pełni wyposażonych łazienek, salonu z aneksem kuchennym, kanapą, stołem i krzesłami. Ofertę dopełnia wyposażona, zewnętrzna weranda oraz miejsce parkingowe.

- Family Deluxe
Domek campingowy Family Deluxe o całkowitej powierzchni 32 m2 może pomieścić aż do 6 osób. Składa się z trzech sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i dwóch sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami każda), jednej wyposażonej łazienki, elegancko wykończonego salonu i kuchni (wyposażonej). Ofertę dopełnia miejsce parkingowe i zewnętrzna weranda wyposażona w stół, krzesła i dwa leżaki.

- Charme
Uroczy domek campingowy o powierzchni 24 m2, który może pomieścić aż do 5 osób w dwóch sypialniach, jednej z łóżkiem małżeńskim i drugiej z trzema pojedynczymi łóżkami. Dysponuje dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym, wyposażoną, zewnętrzną werandą i miejscem parkingowym.

- Elite
Elite, domek campingowy o powierzchni 30 m2 nad jeziorem Garda, idealny dla dużych rodzin (aż do 6 osób). Dysponuje trzema sypialniami, dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym oraz kanapą, dużym, wyposażonym zewnętrznym tarasem i miejscem parkingowym.

- Giada
Największy domek campingowy na naszym campingu, o powierzchni 33 m2, który może ugościć nawet 6 osób. Trzy sypialnie, jedna łazienka z prysznicem i z umywalką, a druga z wanną i z umywalką, wyposażona kuchnia, kanapa w salonie oraz zewnętrzna weranda, 1 miejsce parkingowe.


Wakacje w domkach campingowych nad jeziorem Garda

Nasza turystyczna wioska położona jest pośród zieleni, między pięknymi wzgórzami Valtenesi (na zachodnim wybrzeżu jeziora Garda) z bezpośrednim dostępem do jednej z najbardziej znanych plaż w Manerba. Wakacje w naszym domku campingowym, to przede wszystkim szansa na odrobinę prywatności i intymności. Obiekty te dają Wam tyle spokoju i wolności, ile tylko potrzebujecie, pozwalają na zorganizowanie planu dnia według Waszych upodobań oraz na przygotowywanie potraw, które najbardziej smakują Waszym dzieciom. Jednocześnie, dzięki współdzieleniu ogólnodostępnych przestrzeni z innymi turystami, umożliwiają zawieranie nowych przyjaźni z osobami z całego świata. Nie można też zapomnieć o oferowanych przez nasz camping usługach. Wynajmując na wakacje jeden z domków, które zaprezentowaliśmy Wam powyżej, możecie cieszyć się także 3 basenami (dużym, małym i tym trzecim, z hydromasażem i ciepłą wodą, zlokalizowanym na dachu głównego budynku), dużym placem zabaw dla dzieci, wielkimi zielonymi przestrzeniami, restauracją, pizzerią, barem i mini marketem otwartym przez cały sezon. Turystyczną ofertę naszego campingu Baia Verde dopełniają animacje czasu wolnego.