Camping z domkami campingowymi nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / Uslugi
Szukacie domków campingowych nad jeziorem Garda? Może zainteresuje Was czterogwiazdkowy camping w wiosce turystycznej dostosowanej do potrzeb całej rodziny? Oczywiście z zapewnionymi wspaniałymi usługami. Camping Baia Verde w Manerba nad jeziorem Garda jest właśnie tym, czego potrzebujecie. Przyjrzyjmy się uważniej turystycznej ofercie, którą dla Was przygotowaliśmy.

Domki campingowe nad jeziorem Garda na campingu Baia Verde

- Green Suite
Domki campingowe o powierzchni 32 m2 mogą pomieścić aż do 5 osób, składają się z dwóch sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i jednej z trzema pojedynczymi łóżkami), dwóch prywatnych i w pełni wyposażonych łazienek, salonu z aneksem kuchennym, kanapą, stołem i krzesłami. Ofertę dopełnia wyposażona, zewnętrzna weranda oraz miejsce parkingowe.

- Family Deluxe
Domek campingowy Family Deluxe o całkowitej powierzchni 32 m2 może pomieścić aż do 6 osób. Składa się z trzech sypialni (jednej z łóżkiem małżeńskim i dwóch sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami każda), jednej wyposażonej łazienki, elegancko wykończonego salonu i kuchni (wyposażonej). Ofertę dopełnia miejsce parkingowe i zewnętrzna weranda wyposażona w stół, krzesła i dwa leżaki.

- Charme
Uroczy domek campingowy o powierzchni 24 m2, który może pomieścić aż do 5 osób w dwóch sypialniach, jednej z łóżkiem małżeńskim i drugiej z trzema pojedynczymi łóżkami. Dysponuje dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym, wyposażoną, zewnętrzną werandą i miejscem parkingowym.

- Elite
Elite, domek campingowy o powierzchni 30 m2 nad jeziorem Garda, idealny dla dużych rodzin (aż do 6 osób). Dysponuje trzema sypialniami, dwoma łazienkami, salonem z aneksem kuchennym oraz kanapą, dużym, wyposażonym zewnętrznym tarasem i miejscem parkingowym.

- Giada
Największy domek campingowy na naszym campingu, o powierzchni 33 m2, który może ugościć nawet 6 osób. Trzy sypialnie, jedna łazienka z prysznicem i z umywalką, a druga z wanną i z umywalką, wyposażona kuchnia, kanapa w salonie oraz zewnętrzna weranda, 1 miejsce parkingowe.

- Special Suite

Domek campingowy o powierzchni 24 m2, mogący pomieścić do 4 osób, przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Składający się z dwóch sypialni oraz przestronnej i wyposażonej łazienki, salonu z wyposażonym aneksem kuchennym oraz zewnętrznej, zadaszonej werandy z rampą umożliwiającą wejście. Posiada zewnętrzne miejsce parkingowe, darmowe wi-fi i klimatyzację dostępną za dodatkową opłatą.


Usługi dla przyczep kempingowych nad jeziorem Garda

Nasza turystyczna wioska położona jest pośród zieleni, między pięknymi wzgórzami Valtenesi (na zachodnim wybrzeżu jeziora Garda) z bezpośrednim dostępem do jednej z najbardziej znanych plaż w Manerba. Wakacje w naszym domku campingowym, to przede wszystkim szansa na odrobinę prywatności i intymności. Obiekty te dają Wam tyle spokoju i wolności, ile tylko potrzebujecie, pozwalają na zorganizowanie planu dnia według Waszych upodobań oraz na przygotowywanie potraw, które najbardziej smakują Waszym dzieciom. Jednocześnie, dzięki współdzieleniu ogólnodostępnych przestrzeni z innymi turystami, umożliwiają zawieranie nowych przyjaźni z osobami z całego świata. Nie można też zapomnieć o oferowanych przez nasz camping usługach. Wynajmując na wakacje jeden z domków, które zaprezentowaliśmy Wam powyżej, możecie cieszyć się także 3 basenami (dużym, małym i tym trzecim, z hydromasażem i ciepłą wodą, zlokalizowanym na dachu głównego budynku), dużym placem zabaw dla dzieci, wielkimi zielonymi przestrzeniami, restauracją, pizzerią, barem i mini marketem otwartym przez cały sezon. Turystyczną ofertę naszego campingu Baia Verde dopełniają animacje czasu wolnego.


Domki campingowe nad jeziorem Garda: wakacje „green”

Ten, kto decyduje się wynająć na wakacje domek campingowy nad jeziorem Garda na pewno wyróżnia się wyjątkowym umiłowaniem natury. Nasz camping jest jednym z największych obrońców naszego wspaniałego regionu oraz jego naturalnych walorów. W ten sposób oferujemy Wam możliwość przeżycia kilku dni pośród natury, w miejscu, w którym możecie oddychać czystym powietrzem.
Przyjrzyjmy się razem szczegółom, abyśmy mogli wyjaśnić Wam, co oznacza pojęcie eco-camping. Zobaczcie co już zrobiliśmy i co cały czas, dzień po dniu, robimy dla ekologii.

1. Termiczne panele słoneczne oraz panele fotowoltaiczne
Paneli słonecznych używamy do podgrzewania wody sanitarnej, wody z basenu ze stanowiskami z hydromasażem zlokalizowanego na dachu-solarium oraz wody z łazienek dla miejsc campingowych Superior. Do produkcji energii elektrycznej na naszym campingu wykorzystujemy natomiast moc promieni słonecznych przetworzoną przez panele fotowoltaiczne.

2. Segregacja odpadów
W naszej turystycznej wiosce nie mniej ważne jest zarządzanie odpadami. Zdecydowaliśmy się zaproponować wszystkim naszym klientom segregację odpadów, abyśmy mogli poddać recyklingowi, jak najwięcej materiałów. Na całym campingu znajdziecie zbiorniki, dzięki którym będziecie mogli segregować szkło/plastik/papier i inne suche odpady.

3. Roślinność i natura
Zdecydowaliśmy się pozostawić teren campingu w jak najbardziej naturalnej formie. Nie betonowaliśmy więc uliczek naszej turystycznej wioski, pozostawiliśmy je pokryte naturalnym żwirkiem, ułatwiając w ten sposób wchłanianie deszczówki. Podczas dzielenia terenu zdecydowaliśmy się posadzić jedynie rośliny typowe dla tego regionu, których nie trzeba przywozić z odległych zakątków świata, aby zachować możliwie największą równowagę środowiska.

4. Pochłanianie CO2
Doświadczony agronom przestudiował umiejętność fotosyntezy naszych roślin i ustalił, że powietrze na naszym campingu jest zdrowe i czyste, a poziom dwutlenku węgla jest niski właśnie dzięki obecności pochłaniającej go roślinności.

Co o tym myślicie? Z całą pewnością wynajem jednego z domków campingowych na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda oznacza wybór przyjaznych naturze, relaksujących i dobrych dla Waszych płuc wakacji na łonie przyrody. Skontaktujcie się z nami, aby otrzymać więcej informacji.

Domki campingowe nad jeziorem Garda: ceny i oferty

Względy finansowe są w tym roku wyjątkowo ważne. Szczerze wierzymy w to, że wszyscy potrzebują wakacji nad jeziorem Garda, aby zapomnieć o zmartwieniach i smutkach ostatnich miesięcy, a także, że dzieci muszą odzyskać to co zostało im odebrane: zabawę i wolność. Pomyśleliśmy więc, że zaproponujemy Wam oferty nie do przegapienia i wyjątkowe zniżki, które pozwolą Wam przybyć do nas i spędzić urlop na naszym campingu, w domkach campingowych, w apartamentach lub na miejscach campingowych.
  • W okresie od 9 kwietnia do 2 lipca 2022 oraz od 10 września do 6 listopada 2022, przy pobycie na minimum 7 nocy, damy Wam w prezencie 1 dzień pobytu w naszej turystycznej wiosce. Co to oznacza? Tygodniowe wakacje nad jeziorem Garda, 7 nocy w cenie 6! Oferta jest ważna dla wszystkich domków campingowych na terenie naszej wioski, a także dla apartamentów w naszej Rezydencji Baia dei Fiori.

     
  • Promocyjna cena za rezerwację miejsca campingowego w weekend, od piątku do soboty lub niedzieli wieczór (skontaktujcie się z nami po więcej informacji).


Domki campingowe: nowość 2022

Celem campingu Baia Verde jest nieustanne ulepszanie oferty, aby zapewnić Wam jak najpiękniejsze doświadczenia podczas wakacji nad jeziorem Garda. Tegoroczną nowością jest sześć nowych domków campingowych Green Suite, trzy nowe domki campingowe Suite Deluxe i jeden Suite Deluxe dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowe domki campingowe Green Suite są usytuowane w jeszcze spokojniejszej i bardziej zielonej części campingu, dzięki czemu będziecie mogli zrelaksować się podczas pobytu w naszym obiekcie. Zakwaterowanie to jeden z najważniejszych elementów udanych wakacji, który pozwali Wam naładować baterie i zapewni odpowiednią dozę prywatności, abyście mogli spędzić relaksujący urlop. Każdy domek Green Suite wyposażony jest w klimatyzację dostępną za dodatkową opłatą, dzięki czemu odpoczniecie w nim od najgorętszych letnich dni.
Trzy nowe domki Suite Deluxe pozwolą nam ugościć jeszcze więcej rodzin na terenie naszego campingu i podarować niezapomniane wakacje jak największej liczbie gości w taki sposób, by każdy czuł się u nas komfortowo. Tak jak w innych obiektach, w Suite Deluxe również znajdziecie klimatyzację dostępną za dodatkową opłatą, która zapewni Wam komfort podczas wszystkich dni wakacji. Dodaliśmy także jeden przestronny i wygodny domek Suite Deluxe przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami, aby zagwarantować każdemu możliwość odwiedzenia campingu Bara Verde.

Nowe domki campingowe są więc pomyślane w taki sposób, żeby zapewnić wszystkim wspaniały pobyt nad jeziorem Garda w towarzystwie całej rodziny!