Wakacje nad jeziorem Garda w ferragosto

Ferragosto przypomina nam niestety, że wakacje nie są nieskończone. Temperatury są jeszcze bardzo wysokie, słońce świeci mocno na błękitnym niebie, na plażach mnożą się kolejne imprezy... Jak można dopuścić do siebie myśl, że za kilka tygodni wszystko to się skończy? To przykra prawda, ale można jeszcze coś zrobić, żeby nacieszyć się tymi ostatnimi chwilami lata: spędzić przepiękne wakacje nad jeziorem Garda w ferragosto!
 

Camping Baia Verde nad jeziorem Garda otwary również 15 sierpnia

Naszym zdaniem mamy dokładnie środek lata, jak więc moglibyśmy zamknąć camping na ferragosto? Jeśli możecie przyjedźcie do nas i spędźcie z nami kilka dni wakacji w tym niesamowitym miesiącu w szczycie sezonu. Nie wahajcie się. Na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Czekają na Was długie dni pełne słońca, zabawy, opalania, relaksu, imprez na plaży, kolacji przy świecach, muzyki na żywo, zakupów, skoków do wody i innych atrakcji. Musicie tylko wybrać ulubiony obiekt, który najbardziej odpowiada potrzebom całej Waszej rodziny, zarezerwować termin i przygotować mały bagaż. Do startu, gotowi, start! Skontaktujcie się z nami bez żadnych zobowiązań, nawet last minute. Zrobimy wszystko, żeby spełnić Wasze marzenia o wakacjach nad jeziorem Garda w Ferragosto.Ferragosto nad jeziorem Garda: zapach grilla

Czym byłby 15 sierpnia bez wielkiego grilla pod gołym niebem? Tutaj na campingu Baia Verde możecie bezpiecznie zorganizować barbecue z rodziną lub przyjaciółmi poznanymi na terenie naszej turystycznej wioski, a nastęnie udać się na piknik na plaży lub w wielkiej zielonej strefie, która pozostaje do Waszej dyspozycji. Poobiednia drzemka, skok do słodkich wód jeziora lub basenu, aperitif podany w naszym barze... i zaczynamy zabawę! Zapytajcie w recepcji campingu o wszystkie ineresujące wydarzenia, które odbywają się w Manerba i okolicach podczas Waszych wakacji nad jeziorem Garda.