Wakacje nad jeziorem Garda w ferragosto

Ferragosto czyli święto obchodzone we Włoszech 15 sierpnia, to data która przypomina nam, że  lato nie jest nieskończone. Sezon zaczął się późno, co zadziałało na naszą niekorzyść, ale jest już w  pełni sił i musimy dobrze wykorzystać nadchodzące tygodnie. Temperatury są bardzo wysokie, słońce świeci wysoko na błękitnym niebie, woda w naszym jeziorze jest krystalicznie czysta… A  więc do dzieła, spakujcie walizki i przyjedźcie nacieszyć się tym pięknym latem: czekamy na  Was, spędźmy razem wspaniałe wakacje w Ferragosto!
    

Camping Baia Verde nad jeziorem Garda w Ferragosto

Jeśli możecie wyruszyć w drogę, by spędzić u nas kilka wakacyjnych dni w szczycie sezonu, nie wahajcie się. Nie zawiedziecie się. Czekają na Was długie, słoneczne dni, zabawa, opalanie, relaks, kolacje przy blasku świec, zakupy, skoki do wody i co tylko Wam w duszy gra. Musicie tylko wybrać Wasze ulubione miejsce na nocleg, takie, które spełni wymagania całej rodziny, a następnie zarezerwować je i spakować małą walizkę. Do startu, gotowi, start! Możecie przyjeżdżać nawet na  wakacje last minute. Kontaktujcie się z nami w razie jakichkolwiek pytań, zrobimy wszystko, by  spełnić Wasze marzenia o wakacjach nad jeziorem Garda w Ferragosto.
Możecie wybierać spośród:
- zacienionych miejsc campingowych o trawiastej nawierzchni przeznaczonych dla  namiotów lub  camperów
- najnowszej generacji, luksusowych, designerskich apartamentów
- domków campingowych wyposażonych we wszelkie udogodnienia, z  dostępem do  wszystkich usług

Oczywiście wynajmując jeden z tych obiektów macie prawo do korzystania ze wszystkich usług naszej turystycznej wioski: basenów, placu zabaw, animacji czasu wolnego, baru, restauracji, pizzerii, boisk sportowych i wielu innych. Po więcej informacji o poszczególnych udogodnieniach zajrzyjcie w zakładkę USŁUGI na naszej stronie internetowej.


Ferragosto nad jeziorem Garda: zapach grilla

Czym byłby 15 sierpnia bez grilla na świeżym powietrzu? Tu, na naszym campingu Baia Verde, razem z rodziną lub z przyjaciółmi poznanymi na terenie naszej turystycznej wioski możecie zorganizować grilla w bezpiecznych warunkach, a następnie urządzić piknik na plaży lub  na  wielkiej zielonej przestrzeni, którą oddajemy do Waszej dyspozycji. Poobiednia drzemka, skok do słodkiej wody jeziora lub basenu na pobudkę, aperitif serwowany w naszym barze... czego chcieć więcej! Zajrzyjcie do recepcji po informacje o najbardziej interesujących wydarzeniach, które odbędą się w Manerba i w okolicy podczas Waszych wakacji nad jeziorem Garda.


Oferty promocyjne na wakacje nad jeziorem Garda

Jeśli myślicie, że trudno byłoby znaleźć ofertę na wakacje nad jeziorem Garda na Ferragosto, jesteście w błędzie! W tak wyjątkowe lato jak tegoroczne, postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim naszym szanownym gościom i zaproponować ciekawe oferty, a także spersonalizowane zniżki również na ten najbardziej oblegany termin. A więc oprócz skorzystania z już ustanowionych promocji, które możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce OFERTY, zapraszamy Was również do skontaktowania się z nami w celu uzgodnienia, jak najkorzystniejszej dla Was ceny!

Co o tym myślicie? Czy to dobra okazja do zorganizowania Ferragosto na campingu Baia Verde nad  jeziorem Garda? Czekamy na Was.