Wakacje nad jeziorem Garda 2024: rezerwacje zostały już otwarte.

oferty
Marzycie już o następnych letnich wakacjach? Dlaczego by więc nie znaleźć już odpowiedniego zakwaterowania. Camping Baia Verde nad jeziorem Garda otworzył rezerwacje na sezon 2024. Znajdziecie u nas wiele promocji i nowości, które czekają na Was w naszym obiekcie. Odkryjmy je razem.
 

Zakwaterowanie na wakacje 2024 nad jeziorem Garda

Jedną z najważniejszych decyzji podczas organizowania wakacji jest wybór zakwaterowania. Ważne jest, by wybrać miejsce odpowiadające naszym wymaganiom, ponieważ od tego zależy jak bardzo udane będą nasze wakacje. Każda rodzina ma swoje przyzwyczajenia i różne potrzeby, a my na campingu Baia Verde jesteśmy tego świadomi. Z tego też powodu każdego roku staramy się poszerzać naszą ofertę zakwaterowania! Oddajemy Wam do dyspozycji bardzo wygodne domki campingowe przeznaczone dla licznych rodzin, które nie chcą, żeby podczas wakacji im czegoś brakowało. W domkach znajdują się 2 lub 3 sypialnie, aby zapewnić prywatność każdemu z gości. Ponadto każdy domek posiada jedną lub więcej prywatnych łazienek z prysznicem, salon z wyposażonym aneksem kuchennym oraz stołem do spożywania posiłków, a także werandę ze strefą relaksu.

 

Ekologiczne wakacje 2024 nad jeziorem Garda

Następne propozycje zakwaterowania, które Wam prezentujemy, znajdują się w ekorezydencji na terenie naszej turystycznej wioski. Mowa tu o:
·        apartamencie Girasole
·        apartamencie Irys
·        apartamencie Rosa
·        willi Fior di Sole
Miejsca te są idealne zarówno dla rodzin, jak i grup przyjaciół, którym szczególnie zależy na środowisku. Pomyślane zostały w taki sposób, aby spędzone w nich wakacje miały jak najmniejszy wpływ na środowisko, na przykład poprzez minimalizację marnowania zasobów, a także aby były dobrą odpowiedzią na potrzeby turystów, którzy szanują ziemię i roślinność. Apartamenty wyposażone są we wszelkie udogodnienia, zbudowane z materiałów przyjaznych środowisku i zasilane za pomocą odnawialnych źródeł energii. Ponadto posiadają prywatny teren zielony podlewany za pomocą systemu nawadniania wgłębnego, który pozwala uniknąć marnowania wody.

 

Tradycyjny camping podczas wakacji 2024 nad jeziorem Garda

 Na koniec nie możemy zapomnieć o strefie campingowej wyposażonej w przestronne, zacienione miejsca campingowe o trawiastym podłożu, wszystkie podłączone do prądu, dające możliwość zrzutu „szarej wody" dla camperów i przyczep campingowych. Wiemy, że wielu z Was kocha wakacje na tradycyjnym campingu, ale jednocześnie marzy o odrobinie wygody, którą zapewniają prywatne opcje zakwaterowania. Z tego właśnie powodu w tym roku możecie zarezerwować miejsca campingowe superior i superior XL wyposażone w prywatną kabinę łazienkową.
 

Możliwości na naszym campingu jest naprawdę wiele. Przypominamy Wam, że każdy rodzaj zakwaterowania i każde miejsce campingowe zapewniają dostęp do wszystkich usług dostępnych w naszej turystycznej wiosce Baia Verde nad jeziorem Garda. Wczesne promocyjne oferty na sezon 2024 są już aktywne. Nie przegapcie ich i zacznijcie już pakować walizkę!