Turystyczna wioska Baia Verde nad jeziorem Garda w 2019

Turystyczna wioska / oferty / nowość

Witaj Nowy Roku! Szczęśliwego 2019 dla Was wszystkich! Święta Bożego Narodzenia już minęły i w mgnieniu oka znaleźliśmy się w nowym roku. Jak ten czas szybko leci! Świętowaliście? Przeżyliście jakoś to wielkie rodzinne obżarstwo? Jesteście zadowoleni z prezentów? Korzystając z okazji załoga turystycznej wioski Baia Verde nad jeziorem Garda pragnie złożyć Wam najlepsze życzenia na Nowy Rok, aby był on dla Was pełen radości, miłości i spokoju.
A teraz, w nowym roku, możemy już spokojnie porozmawiać o… WAKACJACH! Wspominanie o letnich wakacjach w listopadzie było bardzo dziwne, teraz jednak jest to jak najbardziej normalne. Wracając do pracy i szkoły, pośród ogólnej melancholii, planowanie przyszłych wakacji może być panaceum na wszystkie stresy i zmartwienia. Turystyczna wioska nad jeziorem Garda rusza niezwłocznie z… promocjami!
 

Zniżki na wakacje w turystycznej wiosce nad jeziorem Garda

* OFERTA EARLY BOOKING. Rezerwując z wyprzedzeniem pobyt w Baia Verde będzie Wam przysługiwało prawo do 5% zniżki. Jedynym warunkiem jest dokonanie rezerwacji do 10 lutego 2019.
* OFERTA 7=6. W okresie między 13 kwietnia – 6 lipca oraz między 7 września – 5 października Baia Verde podaruje Wam jeden nocleg przy pobycie na minimum 7 nocy. Oferta zarezerwowana jest dla domków campingowych, ekorezydencji oraz willi Fior di Sole.
* ASCI 2019 – ANWB 2019 – ADAC 2019. Oferta obejmuje miejsca campingowe Comfort lub Natural Green dla 2 dorosłych i 1 psa w cenie 20,00 Euro za dzień. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
 

Nowości w naszej turystycznej wiosce nad jeziorem Garda


Kto był naszym gościem w zeszłym sezonie, miał już możliwość podziwiania naszej przepięknej willi Fior Di Sole, trzypokojowego apartamentu w całości położonego na jednym piętrze, idealnego dla dużych rodzin, które podczas wakacji chcą zachować trochę prywatności i wygody. Na 2019 rok zaplanowaliśmy natomiast dwie nowości, dwie wielkie niespodzianki dla wszystkich:
* ulepszoną i zoptymalizowaną strefę Natural Green z nową infrastrukturą sanitarną, z piękną, bardzo spokojną częścią campingową pośród zieleni, z bezpośrednim dostępem do plaży i jeziora;
* domek campingowy GREEN SUITE. Jako, że położony jest on na terenie strefy Natural Green, jest to miejsce spokojne i ciche. Na swoich 32 m2 może pomieścić aż do 5 osób. Już niedługo na naszej stronie internetowej przedstawimy Wam zdjęcia i dodatkowe informacje na temat tego obiektu.


Zarezerwujcie Wasze wakacje nad jeziorem Garda

Jeśli znacie już termin, w którym będziecie mogli wziąć zasłużony urlop, zarezerwujcie z wyprzedzeniem Wasz pobyt, nie tylko po to, aby skorzystać z obowiązującej obecnie promocji, ale by być pewnym, że znajdziecie wymarzone dla siebie zakwaterowanie. Otrzymaliśmy już wiele zapytań o nasze obiekty, więc do boju, spieszcie się! Zacznijmy rok 2019 od czegoś pięknego i pozytywnego.