Skorzystajcie z wakacyjnych ofert promocjnych nad jeziorem Garda

oferty
Nareszcie pełną parą weszliśmy w ciepłe lato 2020. Sezon rozpoczął się co prawda z opóźnieniem, ale już zdążyliśmy wszystko nadrobić! Chęć życia, zabawy, spędzenia szczęśliwych i beztroskich chwil podczas wyjątkowych wakacji w słońcu, w słodkiej wodzie, pośród natury była na tyle silna, że wielu z Was wygrzewa się już na naszych plażach i pomieszukuje na naszym campingu nad jeziorem Garda. Dobrze wiemy, że w tym roku aspekt ekonomiczny jest dla Was szczególnie ważny i właśnie z tego powodu pomyśleliśmy o specjalnych, spersonalizowanych ofertach, aby umożliwić Wam wszystkim spędzenie wakacji nad brzegiem największego jeziora we Włoszech, jako nasi goście.
Przechodzimy więc do konkretów. Oto specjalnie dla Was oferty na wakacje nad jeziorem Garda.


Oferty promocyjne na naszym campingu nad jeziorem Garda

Camping Baia Verde pomyślał o specjalnych ofertach dla Was na wakacje nad jeziorem Garda:

- ZAREZERWUJ Z WYPRZEDZENIEM – 5% zniżki na cały pobyt przy rezerwacji do 15 lutego 2020
- 7 dni = 6 dni – jeden dzień pobytu dostaniecie od nas gratis przy rezerwacji domku campingowego lub apartamentu na minimum siedem nocy na wakacje w teminie od 04.04.2020 do 04.07.2020 i od 05.09.2020 do 10.10.2020
- UMOWA ASCI ANWB ADAC w terminie od 04.04.2020 do 22.05.2020, od 07.06.2020 do 27.06.2020 i od 05.09.2020 do 10.10.2020 stawka dzienna za wynajem miejsc campingowych Comfort lub Natural Freen dla dwóch osób dorosłych i psa wynosi 20 euro (opłata klimatyczna nie jest wliczona, oferta nie łączy się z innymi promocjami)
- E-BIKE I CITY BIKE – zniżka na wypożyczenie na terenie naszego campingu  rowerów e-bike – stawka za dzień 20 euro (zamiast 35 euro) oraz city-bike – stawka za dzień 10 euro (zamiast 15 euro)

Mówicie lipiec i sierpień? Nie ma problemu, mamy dla Was oferty i promocje również na te najcieplejsze miesiące lata, w samym szczycie sezonu. Aby się z nimi zapoznać, skontaktujcie się z nami i opowiedzcie nam o swoich potrzebach. W zależności od wybranego przez Was okresu i obiektu poinformujemy Was o zniżce, której możemy udzielić. Niczego lepszego nie moglibyśmy zrobić, gwarantujemy.

Rodzaje zakwaterownia na campingu Baia Verde nad Gardą

Możecie skorzystać z powyższych promocji, aby zarezerwować jeden z wielu obiektów dostępnych na terenie naszego campingu:
* miejsca campingowe różnej wielkości, również w strefie Natural Green, która cieszyła się wielkim powodzeniem w poprzednim sezonie;
* domki campingowe wyposażone we wszelkie udogodnienia oraz z dostępem do wszystkich usług, idealne dla rodzin z dziećmi;
* nowe, designerskie apartamenty w naszej wspaniałej ekorezydencji;
* prywatna willa, aby w pełni wypocząć na terenie naszej turystycznej wioski.

Rezerwacja któregokolwiek z obiektów daje dostęp do wysokiej jakości usług, które sprawią, że wakacje będą naprawdę wyjątkowe: 3 baseny, duży plac zabaw dla dzieci, darmowe wifi, minimarket otwarty przez cały sezon, restauracja-pizzeria i bar, profesjonalne animacje czasu wolnego oraz wiele rozrywek.