Prezentujemy Wam nowe domki campingowe Green Suite nad jeziorem Garda

Turystyczna wioska / nowość
Ogłosiliśmy wielkie nowości na rok 2019, prawda? Teraz nareszcie z wielką dumą i entuzjazmem możemy je ujawnić! W rozpoczynającym się niedługo sezonie turystycznym, nowość, o której chcemy Wam dzisiaj powiedzieć, dotyczy naszej oferty domków campingowych nad jeziorem Garda. Moglibyście powiedzieć „przecież wachlarz propozycji jest już tak szeroki i zróżnicowany, co nowego mogliście jeszcze dodać?”. Pomyśleliśmy o jednym elemencie, którego jeszcze ciągle brakowało w  naszej turystycznej wiosce, czyli o domkach campingowych nad jeziorem Garda w najspokojniejszej i  najbardziej zielonej strefie, włączonej do naszych terenów w zeszłym roku. Prezentuje Wam więc GREEN SUITES Baia Verde.


Domki campingowe nad jeziorem Garda „total green”

Green Suite to przestronny domek campingowy o powierzchni 32 m2, który może gościć do 5 osób. Jest niesamowicie wygodny i nowoczesny. Obiekt składa się z dwóch pokoi, sypialni małżeńskiej oraz  pokoju z dwoma łóżkami pojedynczymi i jednym na antresoli; dwóch prywatnych łazienek z  prysznicem, WC, umywalką, suszarką i szafką; salonu z rozkładaną kanapą oraz całkowicie wyposażonym aneksem kuchennym, a także zadaszonej werandy z leżakami. Na prośbę możliwe jest także uruchomienie klimatyzacji. Tym, co czyni ten domek specjalnym jest jednak jego położenie. Znajduje się w nowej Area Green, na łonie natury, w najspokojniejszej części campingu z  bezpośrednim dostępem do plaży.


Domki campingowe Green Suite nad jeziorem Garda na relaksujące wakacje

Tego rodzaju obiekty są idealne dla tych wszystkich rodzin, które chcą spędzić długie wakacje pośród natury w tym rajskim zakątku na ziemi, nad jeziorem Garda. Wybranie campingu jest najlepszym sposobem na rozkoszowanie się przyrodą, „wyhamowanie” codziennego, stresujące miejskiego życia, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, przeżycie czegoś innego niż zwykle i odnalezienie prawdziwej rozrywki na łanie natury dla Waszych dzieci. Dzielenie przestrzeni z wieloma rówieśnikami oraz  wspólne korzystanie z szerokiej oferty usług naszego ośrodka będą wspaniałą okazją do spotkań towarzyskich oraz nawiązywania prawdziwych przyjaźni.


Oferta usług dla domków campingowych Green Suite

Tak jak w przypadku wszystkich innych obiektów znajdujących się w naszej wiosce turystycznej, będziecie mieli do dyspozycji: 3 baseny (pierwszy – duży w samym centrum campingu, drugi – z  bezpieczną strefą i animacjami dla dzieci oraz trzeci – na dachu głównego budynku, z podgrzewaną wodą, kolorowym oświetleniem i hydromasażem), plac zabaw dla najmłodszych, zespół animatorów czasu wolnego w szczycie sezonu turystycznego, minimarket, restaurację-pizzerię oraz nowy budynek sanitarny wybudowany specjalnie dla strefy Natural Green. Na terenie tej strefy działa również radiofonia przewodowa.
W naszej recepcji otrzymacie informację o wszystkich wydarzeniach i miejscach wartych odwiedzenia, zakupie biletów do muzeów lub parków rozrywki, ścieżkach rowerowych i wielu więcej. Od tego roku możliwe będzie także zarezerwowanie E-Bike lub City-Bike bezpośrednio na naszym campingu.