Pomysł na prezent na Boże Narodzenie 2023: wakacje na campingu nad jeziorem Garda

oferty
Ponownie zbliża się Boże Narodzenie, przynosząc ze sobą magiczną atmosferę dzięki świątecznym iluminacjom w miastach, jarmarkom, udekorowanym domom, a przede wszystkim dzięki temu, że stwarza ono wiele okazji, by zrobić coś miłego dla tych, których kochamy! Gwiazdka wiąże się jednak także z zadaniem, które może okazać się stresujące: wyborem idealnego prezentu dla każdego z osobna. Jeśli nie chcesz obdarować nikogo zwyczajowym swetrem, w tym roku sprezentuj jedyne w swoim rodzaju doświadczenie: wakacje na campingu nad Gardą!
 

Podaruj bliskim wyjątkowe doświadczenie jakim są wakacje na campingu nad Gardą

 
Każdy z nas jest inny, kocha inne rzeczy i ma swój własny pogląd na idealny prezent bożonarodzeniowy. Bez wątpienia listopad i grudzień może wystawić na próbę kreatywność każdego z nas i czasami kończy się na wyborze mało oryginalnego podarunku, który nie sprawi, że nasi bliscy poczują się tak wyjątkowi, jak powinni się czuć.
Rozwiązaniem tego problemu może być prezent w formie doświadczenia, a nie przedmiotu! Jakie są zalety takiego wyboru?
 -   Wybór prezentu w postaci wakacji oznacza podarowanie tym, których kochamy, wartościowo spędzonego czasu, a jak wiemy, nic, nawet diamenty, nie jest od czasu cenniejsze!
 -   Podarowanie doświadczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o bożonarodzeniowy prezent, jest bardzo nietypowe: taki wybór pozwoli naprawdę zaskoczyć tych, których kochacie, zdumienie w momencie dostarczenia prezentu murowane.
 -  Czas Świąt Bożego Narodzenia, choć bardzo emocjonujący, jest także okresem wielkiego marnotrawstwa: podarowanie wakacji oznacza uniknięcie zakupu i pakowania przedmiotu, co do którego nie mamy pewności czy będzie używany. Innymi słowy, jest to sposób na ekologiczne przeżycie Świąt!
Jeśli te argumenty Cię zaintrygowały, przyszedł czas na działanie i sprezentowanie tym, których kochasz, wakacji na campingu nad Gardą. Pośród zapierających dech w piersiach krajobrazów, typowych dla tej okolicy historycznych miasteczek, winiarsko-gastronomicznych cudów, w miejscu, w którym uprawiać można wiele sportów i brać udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, przyczynisz się do powstania niezapomnianych wspomnień!
 

Wakacje na campingu nad Gardą jako prezent: między luksusem a naturą

 
Jeśli w 2023 roku na bożonarodzeniowy prezent wybrałeś wakacje na campingu nad Gardą, nie możesz zarezerwować innego miejsca niż nasz Camping Baia Verde, glamping pośród bujnej przyrody, a jednocześnie wyposażony we wszelkie wygody i przemyślany w każdym szczególe. Zaciekawiliśmy Cię i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej?
Teren campingu Baia Verde oddaje Wam do dyspozycji pięć typów miejsc campingowych, które różnią się wielkością (od 80 do 180 m2), ale także rodzajem oferowanego komfortu (niektóre miejsca campingowe mają bezpośredni dostęp do jeziora lub prywatne kabiny z WC). Ci natomiast, którzy szukają czegoś zbliżonego do hotelu, mogą wybierać spośród ośmiu typów domków campingowych o różnych wymiarach, ale zawsze wyposażonych w nowoczesne i starannie dobrane sprzęty, internet  wi-fi ,prywatną łazienkę i aneks kuchenny. Oprócz szerokiej gamy noclegów, wyróżnia nas także różnorodna oferta usług: od basenu z laguną, hydromasażu i gejzerów, do dwóch stref zabaw dla dzieci, minimarketu, restauracji, pizzerii i baru. A na tym lista się nie kończy!
Na co czekacie? Skontaktujcie się z nami, aby podarować wakacje na campingu nad Gardą na Bo