Nasz camping nad jeziorem Garda na Wielkanoc

camping / wydarzenia
Jeszcze tylko 3 dni do otwarcia sezonu na naszym campingu Baia Verde nad jeziorem Garda, a my jesteśmy pełni energii! Wiosna podarowała nam ciepłe i słoneczne dni, a według ostatnich prognoz również na Wielkanoc możemy spodziewać się przepięknej pogody. Czego chcieć więcej? Oficjalnie rozpoczynamy wiosenny i letni turystyczny sezon 2019.


Wiosenny urlop na naszym campingu nad jeziorem Garda

Jeśli myślicie, że miejsce takie, jak nasze, na zachodnim brzegu jeziora Garda, największego we Włoszech, z bezpośrednim dostępem do plaży i kąpieliska miasta Manerba, jest idealne tylko na wakacje, jesteście w błędzie. Wiosenna przyroda i krajobraz nad Gardą dostarczają nam niezwykłych wrażeń, innych niż te, które przynoszą najcieplejsze miesiące roku, lipiec i sierpień, ale równie pięknych i intensywnych.
Podziwianie kwitnących drzew i bezkresnych kolorowych łąk pełnych stokrotek i fiołków, delektowanie się spokojem i ciszą „niskiego” sezonu, organizowanie pieszych i rowerowych wycieczek w celu odkrywania okolicy, relaks i korzystanie w pełni z tych beztroskich dni… To właśnie podstawowe składniki długiego weekendu i wiosennego urlopu nad Gardą. Uwierzcie nam, czekają tu na Was niespodzianki, których się nie spodziewaliście.


Otwarcie campingu Baia Verde nad jeziorem Garda na Wielkanoc 2022

Otwieramy już 9 kwietnia, aby umożliwić wszystkim szczęśliwcom spędzenie Wielkanocy na naszym campingu nad jeziorem Garda. Na długi weekend, na parę dni dłużej, na cały tydzień lub tylko na jedną noc, w każdym przypadku, czekamy na Was z niecierpliwością. Będziecie pierwszymi gośćmi, mającymi okazję na własne oczy zobaczą wszystkie nowości, które zaplanowaliśmy dla Was na 2019 rok, od odświeżenia budynków łazienek w strefie Green, aż do super domków campingowych Natural Green, bardzo oryginalnej świeżynki na naszym campingu.
Na wielkanocny obiad będziecie mogli ugotować Wasze ulubione dania w wybranym przez Was obiekcie mieszkalnym lub wybrać wyjątkowy obiad w restauracji położonej na terenie turystycznej wioski i spróbować specjalności naszego regionu, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. To do Was należy wybór! Możecie urządzić grilla lub z kocem i koszykiem udać się do wielkiego, zielonego parku na terenie naszego campingu i urządzić piknik.


Przestrzeń dla dzieci w naszej turystycznej wiosce

Nawet najmniejsi potrzebują odpoczynku od rutyny, szkoły, codziennych obowiązków. Chcą delektować się pięknym dniem w towarzystwie rodziców, w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Czy Wielkanoc nie jest wspaniałą okazją na taki wyjazd?
Tutaj będą mogły biegać i bawić się swobodnie. Z campingu mamy bezpośredni dostęp do plaży, więc nie będziecie musieli przechodzić przez niebezpieczne i zakorkowane ulice. Znajdziecie tutaj także duży plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, idealny do zawierania nowych znajomości. Basen natomiast wyposażony jest w bezpieczna strefę, przystosowaną dla najmniejszych. Może jest jeszcze trochę wcześnie na kąpiele, ale biorąc pod uwagę ciepłe dni, które ostatnio do nas dotarły, nie wykluczamy, że pojawi się możliwość wykonania skoku do wody!
Nie czekajcie dłużej! Skontaktujcie się z nami, aby zapytać o dostępność naszych struktur, a następnie zarezerwujcie swój wiosenny i wielkanocny pobyt!