Camping z internetem nad jeziorem Garda: wakacje we wrześniu

życie na campingu / nowość
Witaj wrześniu! Wrzesień jest uroczym miesiącem, który przynosi odrobinę zdrowej melancholii końca lata, końca typowo wakacyjnego okresu. W tym roku jednak wrzesień niesie ze sobą wyjątkowy ładunek: nieznane wcześniej - odwagę i nadzieję. Chcemy, żeby było wszystko dobrze, we Włoszech i na całym świecie. Zwyciężymy tę okropną pandemię Covid19!
Nasz camping nad jeziorem Garda pozostaje otwarty aż do 10 października 2020. Będziemy szczęśliwi mogąc Was ugościć, żebyście mogli spędzić zasłużone wakacje podczas tej ciepłej i pozytywnie zaskakującej końcówki lata. Największe jezioro we Włoszech jest bowiem piękne również we wrześniu i październiku, kiedy natura ponownie bierze w posiadanie swoje tereny i tworzy zapierające dech w piersiach gry kolorów. Musicie to zobaczyć, żeby nam uwierzyć!


Wakacje na campingu z internetem nad jeziorem Garda

Jeśli chcecie naprawdę się zrelaksować, na letnie wakacje musicie wybrać wrzesień i camping Baia Verde nad jeziorem Garda! Co na Was czeka? Słoneczne dni bez duchoty i upału lipca i sierpnia, romantyczne aperitify przy jednych z najpiękniejszych na świecie zachodów słońca, spacery i wędrówki pośród natury, produkty typowe dla tego regionu i smakowite dania pozwalające poznać lokalną gastronomię, relaks na brzegu naszego basenu i wiele więcej atrakcji…
Nasz as w rękawie? Baia Verde jest campingiem nad jeziorem Garda z darmowym internetem zagwarantowanym na całym terenie turystycznej wioski, będziecie więc mogli dzielić się wszystkimi emocjami z Waszymi przyjaciółmi i członkami rodziny pozostałymi w domu. Nie musicie się bać kosztownych taryf, kupować nowej karty SIM tylko po to, żeby móc pozostać w kontakcie z zagranicą. Nasz camping nad jeziorem Garda daje Wam w prezencie internet do użytku prywatnego.

Pozostałe usługi na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda
Nasza turystyczna wioska nieustannie się rozwija. Rok po roku staramy się zoptymalizować i ulepszyć naszą turystyczną ofertę, żeby spełnić, a wręcz wyprzedzić, Wasz oczekiwania. Letnie wakacje są tak wyczekiwanym i upragnionym momentem, że trzeba stanąć na wysokości zadania. Inne usługi, które wzbogacą wakacje nad jeziorem Garda to:
1. trzy baseny, z których jeden ze strefą wellness, a drugi o głębokości bezpiecznej dla dzieci
2. plac zabaw
3. wielofunkcyjne boiska sportowe
4. minimarket otwarty przez cały sezon
5. bar, restauracja i pizzeria
6. akceptacja psów (po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją)
7. darmowy dostęp do internetu


Nie zapomnijcie odwiedzić naszej strony z ofertami i napisać do nas w sprawie spersonalizowanej wyceny pobytu. Odwagi i do dzieła, lato jeszcze się nie skończyło, macie czas by nacieszyć się spokojnymi i relaksującymi wakacjami. Czekamy na Was!