Camping nad jeziorem Garda: otwarcie 28 kwietnia 2021

nowość / camping
Trzy… dwa… jeden… Odliczanie już prawie zakończone, możemy wreszcie podzielić się z  Wami oficjalną datą otwarcia naszego campingu Baia Verde nad jeziorem Garda. Rozpoczniemy turystyczny sezon  2021 już 28  kwietnia! Chociaż, w porównaniu do  planów, startujemy z małym opóźnieniem, jesteśmy pewni, że to lato przyniesie nam wiele powodów do zadowolenia. Przygotowaliśmy camping zgodnie z  wszelkimi regulacjami prawnymi, aby zapewnić Wam szampańskie wakacje, na  które zasługujecie, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo.

Nad jeziorem Garda, które jest największym naturalnym zbiornikiem wodnym we Włoszech, pośród zieleni i typowej dla tego regionu przyrody, sektor turystyki zakończył przygotowania do  nowego sezonu, a my jesteśmy gotowi, aby ugościć Was po tych miesiącach wielkiego smutku i zakazów, aby zostawić wszystko co złe za plecami. Odwagi, zasłużyliśmy już tylko na piękne chwile.


Obiekty mieszkalne na Wasze wakacje nad jeziorem Garda

Camping nad Gardą jest idealnym wyborem na ten historyczny moment, który obecnie przeżywamy. Oddalmy się od miasta, skierujmy się ku zieleni i dziewiczym krajobrazom, zwolnijmy trochę i chłońmy energię, którą świat chce nam podarować. A co oferuje Wam nasza turystyczna wioska?

-     wygodne domki campingowe
-     miejsca campingowe na namioty, campery i przyczepy campingowe
-     apartamenty w nowej ekorezydencji
-     przestronną i świetnie wyposażoną willę

Jak moglibyśmy zapomnieć o wielkiej nowości tego sezonu czyli o możliwości zarezerwowania prywatnej łazienki przy wynajmie miejsca campingowego? Udogodnienie to było dostępne już wcześniej dla miejsc campingowych Superior. Od tego roku natomiast istnieje możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki z wc, umywalką, kabiną prysznicową oraz z całodobowym dostępem do ciepłej wody również dla całej strefy Natural Green. Pełna prywatność zapewniona.

Ruszają rezerwacje. Musimy przyznać, że otrzymaliśmy już wiele zapytań, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarezerwujcie swoje miejsce jak najwcześniej, aby mieć pewność, że  spędzicie wakacje w obiekcie, o którym marzyliście, a potem zacznijcie Wasze prywatne odliczanie. My od dziś, 12 czerwca 2020, jesteśmy oficjalnie otwarci. Czekamy na Was na  campingu Baia Verde nad jeziorem Garda.


Promocje na wakacje nad jeziorem Garda na campingu

Promocje na 2021? Nie do przegapienia.

 1.    W okresie od 28  kwietnia do 3  lipca i od 4  września do 6  listopada  2021, dajemy Wam w prezencie 1  noc przy rezerwacji pobytu na naszym campingu na przynajmniej 7  nocy, a więc dostajecie 7  nocy w cenie 6.
 2.    Zniżka w wysokości 10% na pobyt na minimum 4  noce w okresie od  22.05 do  05.06, ważne dla wszystkich obiektów (miejsca campingowe, domki campingowe, apartamenty) w przypadku złożenia rezerwacji do 08.05.
 3.    Nadal aktywna konwencja ACSI  2021 – ANWB  2021 – ADAC  2021 - BEST DEAL  2021 z promocyjną ceną za dzień pobytu na miejscach campingowych Comfort oraz Natural  Green dla 2  dorosłych i 1  psa.
Jesteśmy super zmotywowani, czekamy na Was!