Camping nad jeziorem Garda: do zobaczenia w następne wakacje

nowość / życie na campingu
Właśnie tak, jesteśmy dziś nostalgiczni, bo nadszedł dzień zamknięcia naszego campingu nad  jeziorem Garda. Sezon 2020 był naprawdę wyjątkowy. Rozpoczął się z opóźnieniem z  powodu stanu wyjątkowego związanego koronawirusem, minął pod znakiem zachowania bezpieczeństwa i dystansu społecznego, ale był także piękny, szampański i pełen wigoru, dzięki Waszej chęci powrotu do życia oraz zapomnienia złych i smutnych chwil. A więc dziękujemy Wam! Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i zamieszkali w naszej turystycznej wiosce podczas tych wakacji, tym, którzy tak dobrze się u nas bawili, że polecili nas swoim przyjaciołom i  krewnym, tym, którzy publikowali swoje zdjęcia na naszym profilu na  Facebooku, a także tym, którzy z wielkimi emocjami komentowali nasze posty. Wasze uśmiechy odpłacają nam za całą ciężką pracę i zmęczenie, choć właściwie w tym rajskim zakątku my również żyjemy trochę tak, jakbyśmy byli ciągle na wakacjach.


Podsumowanie sezonu 2020 na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda

To był zdecydowanie wyjątkowy rok. Odnotowaliśmy wzrost liczby odwiedzin włoskich turystów w porównaniu do porzednich lat, chociaż w dalszym ciągu zawitało do nas wielu niemieckich i  holenderskich turystów! W porównaniu do poprzedniego roku przyjęliśmy też o  wiele więcej psiaków. Wielu z Was zdecydowało się na wakacje razem z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi i musimy przyznać, że w niektórych z nich naprawdę się zakochaliśmy... Mamy nadzieję na spotkanie również w przyszłym roku.
Jeśli natomiast chodzi o nasze obiekty, dużą popularnością cieszyły się różnego rodzaju domki campingowe, a także nasze  apartamenty w ekorezydencji Baia dei Fiori. Część glampingową naszej turystycznej wioski docenili zwłaszcza bardziej wymagający klienci, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni. Szczególne uznanie zyskał nowy budynek sanitarny i możliwość zarezerwowania prywatnej łazienki przy rezerwacji miejsca campingowego również w strefie Natural Green.


Myślimy już o lecie 2021, o pracy, która czeka nas, by  zapewnić Wam wspaniałe wakacje na Gardą

Właśnie tak, w tym roku nie zaplanowaliśmy nawet przerwy technicznej na „odpoczynek i  zebranie sił na ponowny start”. Pracujemy już dla Was, by przygotować kolejny sezon. Opublikowaliśmy nowy cennik, abyście mogli zarezerwować Wasz kolejny pobyt na na campingu nad Gardą korzystając z wielkich zniżek i promocji. Wykorzystamy zimę, aby przeprowadzić wszystkie niezbędne prace utrzymaniowe oraz wprowadzić kolejne ulepszenia i w ten sposób w  mgnieniu oka nadejdzie Gwiazdka (która, swoją drogą, jest wspaniałą okazją, by podarować sobie lub bliskim wyjątkowy prezent, jakim może być romantyczny wiosenny weekend na naszym campingu lub wielkanocne wakacje z całą rodziną).
Jeszcze raz gorąco Wam wszystkim dziękujemy. Życzymy Wam dobrego powrotu do pracy, a  Waszym dzieciom do szkoły. Powodzenia! Stay tuned, nie traćcie nas z oczu, śledźcie nas nadal na naszych mediach społecznościowych i na naszym firmowym blogu. Wielkie nowości nadciągają.