Camping nad jeziorem Garda: do zobaczenia w następne wakacje

nowość / życie na campingu
Opanowała nas nostalgia. Dziś po raz ostatni w tym roku nasz camping nad jeziorem Garda przyjmuje gości. Sezon 2019 minął niesamowicie szybko. Był przepiękny, ciepły, pełen niespodzianek, bogaty w Wasze doświadczenia i nowe znajomości. Bardzo Wam za niego dziękujemy. Dziękujemy tym, którzy gościli w naszej turystycznej wiosce podczas wiosennych czy letnich wakacji, tym, którzy dobrze się u nas bawili i polecili nas swoim rodzinom i przyjaciołom, tym, którzy opublikowali zdjęcia na naszym profilu na Facebooku, a także tym, którzy pozostawili komentarze pełne emocji. Wasze uśmiechy wynagradzają nam ciężką pracę i zmęczenie, chociaż żyjąc w tym rajskim zakątku na ziemi, my również czujemy się, jakbyśmy byli zawsze na wakacjach.


Podsumowanie sezonu 2019 na campingu Baia Verde nad jeziorem Garda

Był to naprawdę pozytywny rok. Zanotowaliśmy wzrost odwiedzin w porównaniu do zeszłego roku. Jak zawsze najliczniejszą grupę na naszym campingu stanowili turyści z Niemiec i z Holandii! W porównaniu do roku 2018 gościliśmy zdecydowanie więcej piesków. Bardzo wielu spośród Was zdecydowało się na pobyt razem z czworonożnymi przyjaciółmi i musimy przyznać, że niektóre psiaki naprawdę nas zachwyciły… Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami również w przyszłym roku.
Jeśli wziąć pod uwagę nasze obiekty, bardzo oblegane były różnego rodzaju domki campingowe. Wielki sukces odniosły także nasze apartamenty w ekorezydencji Baia dei Fiori. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że bardziej wymagający turyści  w pełni docenili glampingową część naszej turystycznej wioski.


My myślimy już o wakacjach 2020… O pracy, która nas czeka, abyście mogli spędzić kolejne wakacje nad jeziorem Garda.

Teraz pora na odpoczynek. Czeka nas kilka dni zasłużonego relaksu, a zaraz potem zaczniemy znowu dla Was pracować. W połowie przyszłego miesiąca opublikujemy nowy cennik, abyście mogli zarezerwować, z dużymi zniżkami i promocjami, Wasz następny pobyt na naszym campingu nad jeziorem Garda. Wykorzystamy zimę na wszystkie niezbędne prace konserwacyjne i ulepszające. W ten sposób w mgnieniu oka nadejdą święta Bożego Narodzenia (wspaniała okazja, aby sprawić sobie wyjątkowy prezent, jakim mógłby być romantyczny wiosenny weekend na naszym campingu lub wielkanocne wakacje z całą rodziną).

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim. Dobrego powrotu do pracy dla Was oraz do szkoły dla najmłodszych. Stay tuned, nie traćcie nas z oczu, dalej śledźcie nas na portalach społecznościowych oraz na naszym firmowym blogu. Nadchodzą wielkie nowości.