Camping nad jeziorem Garda: Fior di Sole, nasza mała willa

nowość / Apartamenty
Rok po roku camping Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda stawia sobie za cel zaoferowanie Wam jak najbardziej wyjątkowych wakacyjnych wrażeń, starając się przy tym spełniać wszystkie Wasze prośby. Właśnie w tym celu nieustannie pracujemy nad tym, aby nawiązać nowe współprace, które zaowocują interesującą ofertą zajęć dla Was, a także pozwolą poprawić atrakcyjność naszych obiektów mieszkalnych w taki sposób, żeby odpowiadały wszystkim Waszym wymaganiom. Właśnie dlatego każdego sezonu dodajemy nowe elementy na naszym campingu. Są one rezultatem wnikliwych badań, analizy Waszych sugestii, a także wielkiego zaangażowania z naszej strony.
Zaczęliśmy od miejsc campingowych i domków campingowych. Z biegiem czasu dodaliśmy wiele różnych rodzajów takich domków, a także bungalowów czy namiotów. W zeszłym roku stworzyliśmy strefę „total green” z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz miejscami campingowymi położonymi wśród zieleni, a także eko rezydencję Baia dei Fiori – Zatoka Kwiatów, zbudowaną według zasad ekobudownictwa, z trzema niesamowitym apartamentami. Ostatnią nowością 2018 roku jest niewielka willa Fior di Sole.
O czym mowa? Na naszym campingu nad jeziorem Garda, w zielonej strefie, o której wspomnieliśmy wcześniej, proponujmy Wam niewielką, wolnostojącą willę, wśród zieleni, składającą się z pokoju dziennego z rozkładaną kanapą, wyposażonej kuchni, dwóch pokoi, dwóch łazienek, prywatnej altany, ogrodu do wyłącznego użytku oraz miejsca parkingowego. Jest to trzypokojowy apartament o powierzchni około 80 km2 leżący w spokojnym i ocienionym miejscu, z którego z łatwością będziecie mogli dotrzeć do wszystkich obiektów znajdujących się na terenie campingu Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda takich jak baseny, boiska sportowe, restauracja-pizzeria i wiele innych.
Pierwszy rok działania po otwarciu willi był wielkim sukcesem. Zaciekawił Was ten obiekt, jako miejsce noclegu na Wasze kolejne wakacje?