Camping nad jeziorem Garda: 3 baseny, bezpłatne wifi, camping przyjazny dla środowiska

camping / Uslugi
O jaką usługę najczęściej pytają klienci w momencie wyboru obiektu turystycznego, w którym spędzą swoje następne letnie wakacje? My na Campingu Baia Verde nad jeziorem Garda pracujemy w sektorze turystycznym od wielu lat i możemy pochwalić się wielkim doświadczeniem i znajomością próśb i wymagań wszystkich naszych gości. Nie ma wątpliwości, że najwięcej zapytań w ostatnich latach dotyczy: DARMOWEGO WIFI na terenie całego campingu oraz dostępu do BASENU.
Jak na nie odpowiada nasz obiekt?


4 gwiazdkowy camping z basenem nad jeziorem Garda

Nasza 4 gwiazdkowa turystyczna wioska oddaje do dyspozycji wszystkich gości nie jeden, a trzy baseny. Tak jest, dobrze zrozumieliście. Na naszym campingu dostępne są trzy różne baseny o różnym przeznaczeniu:
* basen o powierzchni 375 m2, z gejzerami na samym środku oraz stanowiskami z hydromasażem. Jest on centralnym punktem animacji czasu wolnego. To właśnie tutaj odbywają się gry, turnieje, gimnastyka oraz wiele innych atrakcji;
* basen dla dzieci o bezpiecznej głębokości, ze schodkami ułatwiającymi wejście i centralnie położonymi gejzerami. Basen jest idealny do bezpiecznej zabawy pod nadzorem rodziców;
* basen roof-solarium, położony na tarasie, z podgrzewaną wodą, ośmioma stanowiskami z hydromasażem, kolorowym oświetleniem i strefą solarium, bardzo spokojny i romantyczny.
Przez lata słuchaliśmy głosów wszystkich turystów, którzy gościli na naszym campingu z basenem, dlatego stworzyliśmy te trzy zupełnie różne przestrzenie. Możemy Was zapewnić, że nasza alternatywa dla skoków między falami wspaniałego jeziora staje na wysokości zadania.
 

Camping nad jeziorem Garda z darmowym wifi


Następną usługą, która z każdym rokiem staje się coraz bardziej niezbędna jest bezprzewodowe połączenie z Internetem na terenie całej turystycznej wioski. Dzisiaj nie można już obejść się bez telefonu komórkowego połączonego z Internetem, czy to do wymiany zdjęć i wiadomości z przyjaciółmi, czy do „zabijania czasu”, surfując od jednego social media do drugiego, podczas wypoczynku na słońcu. Również na to zapotrzebowanie camping Baia Verde w pełni się przygotował, zapewniając dobre połączenie internetowe będące w stanie pokryć cały obszar turystycznej wioski dzięki wzmacniaczom sygnału wifi zamontowanym tam, gdzie było to konieczne, a także umożliwiające swobodne korzystanie z niego przez wszystkich gości również w samym szczycie sezonu, przy pełnym obłożeniu campingu.
W naszej wiosce turystycznej nad jeziorem Garda połączenie z Internetem jest całkowicie darmowe, więc turyści, którzy przyjeżdżając do nas z obcych krajów, nie muszą kupować włoskiej karty SIM, aby mieć dostęp do Internetu.
 

Inne NOWE usługi na campingu nad jeziorem Garda


Sezon 2019 przyniesie wielkie niespodzianki dla wszystkich, którzy wybiorą Baia Verde, jako destynację na letnie wakacje. Przede wszystkim właśnie w tych dniach reorganizujemy strefę NATURAL GREEN, aby zagwarantować usługi i udogodnienia również tym, którzy zdecydują się na te spokojne miejsca campingowe pośród natury, z bezpośrednim dostępem do jeziora.
Po drugie, uruchomiliśmy usługi dla osób aktywnych, takie jak wypożyczalnia rowerów na emocjonujące wyprawy oraz możliwość zarezerwowania boi do cumowania własnej łódki.
Kontynuujemy również nasze wysiłki, aby wioska turystyczna Baia Verde była przyjazna środowisku, a nasza oferta wakacji była jak najbardziej „green” i ekologiczna, poprzez optymalizację oraz ulepszanie campingu w zakresie użycia odnawialnych energii oraz systemów o niskim zużyciu energii.
 

Pozostałe usługi naszego campingu nad jeziorem Garda


W sezonie 2021 na wszystkich, którzy wybiorą Baia Verde jako miejsce na swoje letnie wakacje, czekają wielkie niespodzianki. Nie zapomnijcie śledzić naszego firmowego bloga i naszych stron w social mediach, aby odkryć je wszystkie, dzień po dniu.
Od zeszłego roku wyjątkowo doceniane były poniższe innowacje:
- miejsca campingowe w strefie NATURAL GREEN, zwłaszcza te najnowsze w wersji XL, doceniane przede wszystkim przez tych, którzy kochają naturę, relaks i spokój;
- nowy budynek sanitarny w strefie Natural Green, z możliwością zarezerwowania prywatnej łazienki.
Kontynuujemy również wysiłki, by zapewnić naszemu campingowi zrównoważony rozwój, a wszystkim gościom jak najbardziej ekologiczne i “green” wakacje, poprzez poprawę i optymalizację użycia energii odnawialnej oraz systemów o niskim zużyciu energii.

Skontaktujcie się z nami bez zobowiązań. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Cennik i oferty na 2021 są już dostępne online, możecie więc zarezerwować wakacje i rozmyślać o pięknych momentach, które będziemy mogli przeżyć w przyszłym roku! Mamy też dla Was propozycję, jeśli nie macie jeszcze prezentów na Gwiazdkę, dlaczego by nie podarować sobie i całej rodzinie pobytu na naszym campingu nad jeziorem Garda?