Bungalowy nad jeziorem Garda i otaczające je ścieżki rowerowe

Dziś zwracamy się do naszych przyjaciół, rowerzystów i miłośników dwóch kółek.  Camping Baia Verde nad jeziorem Garda, ze swoimi wspaniałtmi bungalowami, położony jest w samym centrum gęstej sieci ścieżek rowerowych, bezpiecznych i przebiegających przez piękne, wiejskie okolice, idealnych wyprawy pełne wrażeń. Jeżeli podczas nadchodzących wakacji chcielibyście wypróbować jedną z takich tras, pod poniższym adresem znajdziecie propozycje szlaków:  http://www.gardabelloebuono.it/Ciclabili.
Zachęcamy do zapoznania się z trasą nr 18, która przebiega w pobliżu bungalowów naszego campingu nad jeziorem Garda: “Od zatoki Manerba do zatoki Salò, odwiedzając malutkie romańskie kościółki w historycznych miejscowościach.” Trasa ta ma  12 km długości, stopień trudności od 4 do 5, w przeważającej części wyłożona jest asfaltem, z niedługimi odcinkami bitej drogi.  Na trasie tej położone są Kościółek Santa Maria di Tenesi, kościół San Fermo oraz Parafia San Felice, a także Zamek San Felice, Sanktuarium Madonna del Carmine i wiele innych atrakcji.  Wybierzcie się na wycieczkę rowerową, odkrywajcie wspaniałe pejzaże, a doświadczycie niezapomnianych wrażeń. Zapomnijcie o korkach, o smogu zatłoczonych i brudnych miast, odetchnijcie pełną piersią na łonie natury, wybierzcie się na bajeczną wycieczkę rowerową w okolice naszego campingu. Takie atrakcje czekają na Was, jeżeli wynajmiecie bungalow nad jeziorem Garda, na capmingu Baia Verde.
Jeżeli odwiedzicie nasz camping bez rowerów, oferujemy wynajem sprzętu w pobliskich wypożyczalniach. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Rezerwujcie Wasze wakacje!