Usługi dla miejsc campingowych nad jeziorem Garda

camping
Szukacie miejsc campingowych dla Waszych camperów nad jeziorem Garda? Polecamy Wam zatem camping Baia Verde. To idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą spędzić niezapomniane wakacje w tej okolicy.
Na campingu znajdziecie wiele opcji zakwaterowania, od namiotów po domki campingowe. Coraz więcej turystów wybiera lokalizacje zdominowane przez naturę, takie jak nasza, aby przeżyć wakacje wśród zieleni, w całkowitym spokoju i ciszy. Nasze miejsca campingowe nad jeziorem Garda wydają się być trendem tego lata. A więc do dzieła, odkryjmy razem propozycje campingu Baia Verde w Manerba del Garda.
 

Miejsca campingowe Comfort nad jeziorem Garda

Miejsca campingowe Comfort na terenie campingu Baia Verde mają powierzchnię około 80 m2 i znajdują się w samym centrum naszej turystycznej wioski, w pobliżu basenów i budynków sanitarnych. Znajdziecie tam trawiaste podłoże i wiele wiekowych roślin, w których cieniu będziecie mogli odpocząć w upalny dzień. Miejsca campingowe oferują także podłączenie do sieci elektrycznej o natężeniu 16 A z kontaktami według norm Europy Środkowo-Wschodniej, do wody oraz zrzutu brudnej wody i ścieków dla Waszych camperów.

Miejsca campingowe Superior nad jeziorem Garda

Miejsca campingowe Superior mają powierzchnię około 90 m2 i w całości otoczone są typową dlatego terenu roślinnością. Znajdziecie tam trawiaste podłoże, cień, w którym będziecie mogli odpocząć, a także prywatne kabiny-łazienki z ciepłą wodę. Będziecie tutaj mogli nie tylko skorzystać z kabiny prysznicowej, umywalki i wc przeznaczonych do Waszego wyłącznego użytku, ale także ze zlewu do mycia naczyń.
W cenie zawarte jest też podłączenie do sieci elektrycznej o natężeniu 16 A oraz do wody i zrzutu brudnej wody i ścieków.

Miejsca campingowe Natural Green nad jeziorem Garda

Od zeszłego sezonu wizytówką naszego campingu nad jeziorem Garda są najbardziej „naturalne” miejsca campingowe w strefie Green, na niedawno zakupionym przez naszą turystyczną wioskę terenie z bezpośrednim dostępem do jeziora. To bardzo spokojna i cicha strefa, z trawiastą powierzchnią i pięćdziesięcioletnimi drzewami, w których cieniu możecie postawić wasze namioty i campery. Są dostępne w dwóch wersjach: Natural Green Standard, których powierzchnia wynosi od 70 do 100 m2, oraz Natural Green XL o powierzchni od 100 do 180 m2. Oba rodzaje miejsc campingowych są podłączone do sieci elektrycznej o natężeniu 10 A z kontaktami według norm Europy Środkowo-Wschodniej oraz do zrzutu brudnej wody i ścieków.
Nowością sezonu 2019 jest nowo wybudowany budynek sanitarny dedykowany miejscom campingowej leżącym właśnie w tej części campingu.

Usługi dla miejsc campingowych nad jeziorem Garda

Decydując się na jedną z powyższych propozycji możecie korzystać z basenów znajdujących się na terenie campingu, placu zabaw dla dzieci, wielkich zielonych przestrzeni i boisk sportowych. Nie brakuje tu też restauracji-pizzerii, baru, a także mini marketu na codzienne zakupy.
Na całym terenie campingu dostępne jest darmowe połączenie internetowe wifi.
Na koniec opowiemy Wam o ostatniej usłudze, mocnym punkcie naszej turystycznej oferty: nowym budynku sanitarnym. Zbudowaliśmy nowoczesny i przytulny budynek sanitarny z radiofonią bezprzewodową, w którym goście mogą zarezerwować prywatną łazienkę do ich wyłącznego użytku.
Ach, nie zapomnijmy również o innym ważnym fakcie. Nasza turystyczna wioska jest przyjazna zwierzętom, a więc możecie zabrać ze sobą Waszego psa i przeżyć najpiękniejsze, ekologiczne wakacje Waszego życia w bliskim kontakcie z przyrodą.

Specjalne oferty na nasze miejsca campingowe nad jeziorem Garda

- 7 dni = 6 dni: od 1 kwietnia do 3 lipca i od 4 września do 6 listopada 2021 wszystkim gościom, którzy spędzą na naszym campingu przynajmniej 7 nocy, dajemy 1 dzień pobytu w prezencie.
- W okresie od 01.04.2021 do 27.06.2021 oraz od 06.09.2021 do 06.11.2021 konwencja ACSI 2019 – ANWB 2019 – ADAC 2019: cena za dzień pobytu na miejscu campingowym Comfort lub Natural Green dla dwóch osób dorosłych i psa wynosi 20 euro (nie obejmuje opłaty klimatycznej).
- Zarezerwuj do 13 lutego, a przysługiwać Ci będzie prawo do zniżki w wysokości 5% na całkowitą kwotę za pobyt.

Co o tym myślicie? Absolutnie nie powinniście przegapić tych promocji! Czekamy na Was i na Wasze campery, przyczepy campingowe lub zwyczajne namioty na jednym z naszych przepięknych miejsc campingowych nad jeziorem Garda!


Miejsca campingowe nad jeziorem Garda: rady na podróż

Na naszym campingu odnotowaliśmy rekordową liczbę turystów podróżujących camperem. Czar nieprzewidywalnych wakacji, wolność i odrobina klimatu hippie, które zapewnia ten środek transportu, są ciagle w modzie. Zdecydowaliśmy więc dać Wam kilka drobnych porad, jak podróżować lepiej, a także zaproponować Wam wspaniałe, wyposażone miejsca campingowe na campery nad jeziorem Garda, zaprojektowane w ten sposób, by odpowiadać na wszystkie Wasze potrzeby i zapewnić Wam wszelkie wygody

Oto nasze porady:

- towarzysze podróży
Wybierzcie dobrze Waszych towarzyszy podróży. Będą to wakacje „ramię w ramię”, żeby nie powiedzieć wręcz ”łokieć w łokieć”. Będziecie dzielili ze sobą całe dnie, każdą chwilę, a przede wszystkim tę małą przestrzeń, którą będziecie mieli do dyspozycji. Byłoby więc lepiej dla wszystkich, gdyby w Waszym camperze panowała harmonia.

- co wziąć ze sobą na podróż
Zacznijmy od dokumentów (karta kredytowa, ubezpieczenie, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, potwierdzenie wykupu polisy OC, dokument tożsamości, paszport i tym podobne); radzimy Wam także przywieźć ze sobą lodówkę i kuchenkę elektryczną, jeśli nie są dostępne w miejscu, do którego się udajecie. Nie zapomnijcie też o grillu. Nie ma nic piękniejszego od grilla na świeżym powietrzu przy świetle księżyca. Środki przeciw insektom przygotowane? Jeśli komary kochają Waszą krew, weźcie ze sobą świeczki z palczatką cytrynową, spirale odstraszające komary i inne maści czy spraye! Bardzo ważna jest też apteczka pierwszej pomocy (woda utleniona, gazy, bandaże, plastry, środki przeciwbólowe, antybiotyki i wszelkie leki, które przyjmujecie na stałe).
Doszliśmy do ubrań. Podróżujcie z lekkim bagażem! Wybierajcie raczej wygodne, lekkie i szybkie do założenia ubrania. Na koniec wystarczy Wam wyposażyć się w suszarkę do ubrań i będziecie mogli uprać i wysuszyć wszystko.

Bezpiecznie podróżowanie camperem czy innym środkiem transportu jest najważniejsze. Wypocznijcie więc przed podróżą, jeśli to możliwe zmieniajcie się za kierownicą, a przede wszystkim: zero alkoholu. Życzymy Wam wspaniałych wakacji i czekamy na Was na naszych miejscach campingowych nad jeziorem Garda.