Nieskończenie wiele kolorów i smaków naszego 4-gwiazdkowego campingu nad jeziorem Garda

camping / życie na campingu / Uslugi
Witajcie! Nasz 4-gwiazdkowy camping nad jeziorem Garda, położony w Manerba na zachodnim brzegu największego włoskiego jeziora jest szczęśliwy mogąc gościć Was w wakacyjnej turystycznej wiosce, najpiękniejszej jaką mieliście okazję oglądać. Jesteście gotowi? Lato nadchodzi, dokonajcie więc rezerwacji i zacznijcie radosne odliczanie.  

Charakterystyczne cechy naszego 4-gwiazdkowego campingu nad jeziorem Garda

Baia Verde jest stale rozwijającym się rodzinnym biznesem z około dziesięcioletnią historią. Początkowo wystartowaliśmy z pomysłem stworzenia przepięknej zielonej przestrzeni zdominowanej przez typową dla tego regionu roślinność, idealnej do spędzenia wakacji w całkowitym spokoju. Z upływem lat rozwinęliśmy projekt i wzbogaciliśmy go w oparciu o wszystkie prośby i potrzeby naszych gości, aż dotarliśmy do miejsca, w którym znajdujemy się dzisiaj – wielkiej turystycznej wioski z miejscami campingowymi, różnego rodzaju domkami campingowymi, apartamentami i bezpośrednim dostępem do jeziora.
Do Waszej dyspozycji mamy cały katalog różnorodnych obiektów. Wybór jest tak szeroki, że każdy turysta będzie całkowicie zadowolony: od miejsc campingowych na łonie natury w strefie Natural Green, po te lepiej wyposażone, z prywatną łazienką z dostępem do ciepłej wody; od domków campingowych w każdym rozmiarze, po nowoczesne apartamenty w ekorezydencji Baia dei Fiori. W oparciu o Wasze oczekiwania, doradzimy Wam najodpowiedniejszy dla Was rodzaj zakwaterowania.

Usługi, które wzbogacają wakacje nad Gardą

To prawda, że już sama lokalizacja naszego campingu daje gwarancję na sukces: wspaniały naturalny krajobraz z jeziorem i górami, pomiędzy urzekającymi wzgórzami Valtenesi… My jednak na tym nie poprzestaliśmy i dodaliśmy coś od siebie, żeby uczynić Wasze wakacje jak ze snu.
Wybudowaliśmy 3 baseny, jeden duży na samym środku campingu, drugi mniejszy ze strefą bezpieczną dla dzieci oraz trzeci na dachu głównego obiektu, z podgrzewaną wodą i hydromasażem. Dla dzieci stworzyliśmy także plac zabaw na trawiastym podłożu, idealny do zawierania przyjaźni z wszystkimi małymi gośćmi naszej turystycznej wioski. Nie brakuje tu też mini marketu, baru, restauracji i pizzerii, wielofunkcyjnego boiska sportowego, sali telewizyjnej, sali gier i wifi.
Ważnym punktem programu letniego sezonu każdego szanującego się 4-gwiazdkowego campingu nad jeziorem Garda jest animacja czasu wolnego! W naszej turystycznej wiosce wybraliśmy profesjonalny zespół zajmujący się animacją i angażowaniem małych i dużych gości w różnego rodzaju turnieje, gry, tańce, karaoke, kursy i wiele innych zajęć.

Wakacje na 4-gwiazdkowym campingu nad Gardą

Możecie spędzić Wasze letnie wakacje na terenie naszej turystycznej wioski bez chwili nudy. Macie do wyboru wiele różnych aktywności, a także możliwości odpoczynku, że dni miną Wam naprawdę niepostrzeżenie.
Jeśli natomiast zapragniecie wyjść poza teren campingu, znajdziecie tyle pięknych miejsc, że nie będziecie w stanie wybrać, które odwiedzić najpierw! Znane w całej Europie parki zabaw (Gardaland, Movieland, Caneva itp.), kolorowe ogrody botaniczne (Andrè Heller w Gardone Riviera), miejsca zabytkowe i obiekty kulturalne (Vittoriale degli Italiani, Grotte di Catullo), muzea, romantyczne promenady wzdłuż jeziora, odznaczone gwiazdką Michelina restauracje, szlaki turystyczne na piesze bądź rowerowe eskapady… Atrakcje wszelkiego rodzaju!
Możemy śmiało stwierdzić, że wakacje na naszym 4-gwiazdkowym campingu nad Gardą mają nieskończenie wiele kolorów i smaków. Do Was należy wybór tych, które najbardziej Wam się podobają.
Skontaktujcie się z nami w razie jakichkolwiek pytań!