Miejsca campingowe „green” nad jeziorem Garda, wielki sukces!

Miejsca campingowe nad jeziorem Garda: nasze propozycje w nowej „zielonej” strefie na campingu okazały się prawdziwym sukcesem

Kto z Was spędził wakacje na naszych miejsca campingowych nad jeziorem Garda w nowej „zielonej” strefie? To przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem. Nie spodziewaliśmy się tak wielu zapytań o nie, ale na szczęście udało się nam zadowolić Was wszystkich. Z wielkim entuzjazmem możemy zapewnić Was, że przyszłość wakacji nad jeziorem Garda na pewno jest „green”, a my, z naszymi miejscami campingowymi nad jeziorem Garda w nowej „zielonej” strefie z bezpośrednim dostępem do jeziora, jesteśmy na nią w 100% gotowi.
Zeszłoroczny zakup tej zdominowanej przez dziką przyrodę ziemi w celu zaproponowania Wam zielonych terenów na super ekologiczne wakacje pod namiotem lub w camperze zaowocował wielkim entuzjazmem turystów. W tym zakątku campingu nad jeziorem Garda, w którym znajdziecie jedynie miejsca campingowe, panuje bardzo wyjątkowa atmosfera oraz spokój. Wszystko to pozwoli Wam zrelaksować się, jak w żadnym innym miejscu. Oczywiście mieszkając tu możecie również korzystać ze wszystkich usług campingu, takich jak basen, wielofunkcyjne boiska sportowe, minimarket, restauracja-pizzeria i wiele innych.  
Na tę zimę zaplanowaliśmy prace mające na celu dalsze ulepszanie naszej oferty. Analizujemy możliwości zewnętrznej współpracy, aby zaproponować Wam nowe całkowicie „zielone” szlaki, przeprowadzimy prace utrzymaniowe, abyśmy w przyszłym roku otworzyli camping jeszcze lepsi niż w 2018. Jeśli macie taką możliwość, skontaktujcie się z nami, żeby zarezerwować pobyt na długi weekend jeszcze przed zamknięciem sezonu. Na pewno tego nie pożałujecie.


Residence Apartments

Residence Apartments

Residence Apartments

Buildings Projects