News 2017 - Natural Green Piches

Camping nad jeziorem Garda Baia Verde – Zielona Zatoka coraz bardziej ZIELONY!
WIELKIE NOWOŚCI 2017: Baia Verde – zielona zatoka poszerza swoją ofertę o miejsca campingowe w naturalnej strefie zieleni przy samym jeziorzeCamping Baia Verde – Zielona Zatoka z dumą przekazuje wyjątkową wiadomość dotyczącą rozpoczynającego się właśnie sezonu, a także kolejnych lat.
Rozszerzamy naszą ofertę o strefę natury z bezpośrednim dostępem do jeziora, która znacznie powiększy i uzupełni dotychczasową strukturę naszego campingu.

GALLERY

Znajdziecie tam miejsca na namioty, campery oraz przyczepy campingowe. Cały teren porośnięty jest trawą i zatopiony w zieleni. Ponad pię dziesięcioletnie drzewa zapewnią Wam wytchnienie w ciepły dzień i pozwolą zrelaksować się w ich cieniu. Piękna naturalna sceneria z charakterystyczną dla tego miejsca roślinnością oraz ze znajdującym się w pobliżu strumykiem zapewnią Wam błogi spokój i ciszę.
Ta część campingu BAIA VERDE – ZIELONA ZATOKA posiada bezpośredni dostęp do jeziora i publicznej plaży, co pozwoli w pełni cieszyć się pięknym słonecznym dniem w Manerba del Garda.

NATURAL GREEN PITCHES:
- Ocienione przez ponad pię
- Dziesięcioletnie drzewa
- Prąd elektryczny: 10 [A]
- uzupełnianie wody i zlewanie nieczystości
- Powierzchnia trawiasta: 72 [m2]
- Piękna naturalna sceneria z charakterystyczną dla tego miejsca roślinnością oraz ze znajdującym się w pobliżu strumykiem
- Zielone strefy dostępne dla każdego
- Bezpośredni dostęp do jeziora i plaży
- Regulamin Campingu Baia Verde - Zielona Zatoka


Dla informacji: info@campingbaiaverde.com

Residence Apartments

Residence Apartments

Residence Apartments

Buildings Projects