Wakacje z psem i z dziećmi nad jeziorem Garda

camping / Uslugi
Kiedy mówimy o spędzeniu wakacji z całą rodziną, naprawdę mamy na myśli wszystkich jej członków! Przecież nasi przyjaciele na czterech łapach również należą do rodziny i pozostawienie ich w pensjonacie dla zwierząt na okres wakacji może być powodem wielkiego smutku i zmartwienia właścicieli. Dzisiaj jednak do dyspozycji jest już wiele obiektów, które akceptują psy. Dowiedzcie się więc czy w miejscu, do którego chcecie wyjechać jest taka możliwość, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Wasze wakacje nad jeziorem Garda z psem i z dziećmi muszą być naprawdę jedyne w swoim rodzaju.
Camping Baia Verde – Zielona Zatoka w Manerba, w samym sercu rejonu Valtenesi, na wschodnim brzegu jeziora jest wielkim obiektem, który proponuje wakacje nad jeziorem Garda szyte na miarę dla rodzin, a więc idealne także dla dzieci i psów. Do Waszej dyspozycji mamy domki campingowe, ocienione miejsca campingowe, apartamenty w ekorezydencji lub wolno stojącą willę. Na terenie naszej turystycznej wioski znajdują się również 3 baseny, z których jeden jest naprawdę ogromny, ze strefą relaksu oraz bezpieczną strefą odpowiednią dla dzieci, wielofunkcyjne boiska sportowe, park zabaw, minimarket, restauracja-pizzeria oraz wiele więcej. W pełnym sezonie zespół do animacji czasu wolnego będzie gotowy, by zabawiać Was i organizować  czas od rana do wieczora zajęciami odpowiednimi dla osób w każdym wieku. Czego chcieć więcej?
Szczęśliwi Wy, zadowolone Wasze dzieci i wesoło machające ogonem Wasze psy. Oto wakacje nad jeziorem Garda na campingu Baia Verde – Zielona Zatoka. Gwarantujemy! Oficjalne otwarcie nowego sezonu nastąpi 30 marca 2019. Czekamy na Wasze rezerwacje i wszystkie Wasze, nawet najbardziej wyjątkowe, prośby.