Turystyczna wioska nad jeziorem Garda: zbiór oliwek

Turystyczna wioska nad jeziorem Garda: zbiór oliwek i produkcja oleju z pierwszego tłoczenia DOP nad jeziorem Garda

+Trwa okres intensywnej pracy wokół naszej turystycznej wioski nad jeziorem Garda, w samym sercu rejonu Valtenesi. Wszystkiemu winne oliwki. Październik jest miesiącem poświęcanym w całości na zbiór tych cennych owoców, które po odpowiedniej obróbce przeistoczą się we wszystkim znane Żółte Złoto znad Gardy, nasz olej z pierwszego tłoczenia DOP.
To był wspaniały rok, który zaowocował zarówno wysoką jakością, jak i dużą ilością oliwek. Wszyscy okoliczni mieszkańcy są niezwykle szczęśliwi. Spacerując teraz po miasteczku Manerba, spotkacie wielu pracowników z sieciami, workami i innymi przydatnymi w czasie zbiorów narzędziami. Cały proces jest taki sam od wieków – tradycyjne ręczne zbiory, tak dalekie od współczesnej industrializacji. Widok jest naprawdę fascynujący.
Jak dobrze wiecie, zespół naszej turystycznej wioski nad jeziorem Garda również tej zimy będzie opowiadał Wam o wszystkich wydarzeniach i nowościach, którymi żyje okolica. Zbiór oliwek jest wyjątkowo ważny ponieważ dzięki niemu już niedługo będziemy wszyscy mogli skosztować finalnego produktu, docenianego na całym świecie za jedyne w swoim rodzaju właściwości, smak i zapach.
Życzymy dobrej pracy wszystkim tłoczarniom i czekamy z entuzjazmem na pierwsze butelki oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia DOP 2018 znad Gardy!


Residence Apartments

Residence Apartments

Residence Apartments

Buildings Projects