Rezydencja nad jeziorem Garda, pierwszy certyfikat PassivHaus

Baia dei Fiori – Zatoka Kwiatów, pierwsza rezydencja nad jeziorem Garda, która 9 maja 2017 roku otrzymała certyfikat PassivHaus. Jesteśmy nieskończenie dumni z tego wyróżnienia. Nasza ekorezydencja wybudowana na terenie turystycznej wioski Baia Verde – Zielona Zatoka została pomyślana, zaprojektowana i zrealizowana w sposób ekologiczny i zrównoważony, co pozwoliło stworzyć idealne miejsce dla wszystkich turystów, którzy chcą przeżyć „zielone” wakacje w kontakcie z naturą, w unikalnym zakątku jeziora Garda.

Do Waszej dyspozycji są 3 nowe apartamenty, dwa trzypokojowe na parterze, o powierzchni 57 m2 każdy, z ogrodem i werandą do wyłącznego użytku oraz jeden czteropokojowy o powierzchni 115 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem o powierzchni 30 m2 przeznaczonym wyłącznie dla zamieszkujących apartament turystów. W każdym z tych mieszkań znajduje się salon z kuchnią wyposażoną w zmywarkę, piecyk elektryczny, płytę indukcyjną, lodówkę i zamrażarkę, okap kuchenny oraz wiele innych sprzętów, a także rozkładana, dwuosobowa kanapa. Ponadto mieszkania trzypokojowe składają się z sypialni wyposażonej w łóżko małżeńskie, pokoju z łóżkiem piętrowym, łazienki z prysznicem, WC, bidetem i umywalką. W apartamencie czteropokojowym znajdziemy natomiast dwie dwuosobowe sypialnie z łóżkiem małżeńskim, pokój z garderobą przeznaczony dla dwóch osób, dwie łazienki z prysznicem, WC, bidetem i umywalką.

Cechą charakterystyczną tej rezydencji nad jeziorem Garda jest właśnie jej „zielony” aspekt: izolacja termiczna, energia elektryczna pochodząca z odnawialnych źródeł, system wentylacji oparty na wymianie powietrza, redukcja emisji CO2, wykorzystanie do budowy rezydencji materiałów, które nie wymagały transportu na duże odległości, i wiele więcej. Ten wspaniały obiekt zapewni Wam wyjątkowy komfort podczas najpiękniejszych ekologicznych wakacji Waszego życia. Skontaktujcie się z nami!