Camping nad jeziorem Garda: oficjalne otwarcie 13 kwietnia 2019

camping / nowość / wydarzenia
+Niedawno zamknęliśmy nasz camping nad jeziorem Garda na sezon zimowy, a już otrzymaliśmy wiele próśb o informacje oraz wniosków o rezerwacje na rok 2019. Sprawia to, że jesteśmy naprawdę bardzo dumni z naszej pracy. Uszczęśliwia nas myśl o tym, że spędziliście u nas tak miłe chwile, że już w listopadzie jesteście gotowi zarezerwować swoje wakacje na kwiecień 2019.
Publikujemy więc datę otwarcia campingu oraz cennik na następny sezon. Trzy… dwa… jeden… ruszają rezerwacje! W naszej wiosce turystycznej nad jeziorem Garda możecie już zarezerwować miejsca campingowe, domki campingowe, namioty, willę Fior di Sole i apartamenty w ekorezydencji na okres, który najbardziej Wam odpowiada, poczynając od 13 kwietnia 2019. Czas biegnie szybko, ale z potwierdzoną datą wakacji minie Wam jeszcze szybciej!
W przyszłym roku Święta Wielkiejnocy wypadają w niedzielę 21 kwietnia. Nasz camping Baia Verde – Zielona Zatoka nad jeziorem Garda zostanie oficjalnie otwarty 13 kwietnia właśnie w tym celu, aby umożliwić Wam wszystkim spędzenie świąt w naszym towarzystwie! Wyobraźcie sobie, że wraz z całą rodziną otwieracie wielkanocne czekoladowe jajko na plaży naszego campingu lub że zgodnie z włoską tradycją w Poniedziałek Wielkanocny organizujecie super grilla na świeżym powietrzu. Prawdziwa magia! Wiosna nad Gardą jest czarująca. Spróbujcie sami i przekonajcie się.
A więc dobrze, oficjalnie podaliśmy datę otwarcia - 13 kwietnia 2019. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i próśb (wyślijcie nam maila, odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe). Czekamy na Wasze rezerwacje. Do dzieła!